A Vidi és a Diósgyőr is vinné az NB I-es házi gólkirályt
Feltöltve: 2014, július 29 - 15:15
Frissítve: 2014, július 29 - 18:26
Nyomtatás |
Cikk elküldése |
Hozzászólások |
RSS

Egy ideje már lehet arról hallani, hogy a legutóbb a Lombard Pápánál szerepelt csatár, Georges Griffiths neve rajta van a Diósgyőr kiszemeltjeinek a listáján. Ez továbbra is így van, de a csakfoci.hu információi szerint itthonról más kérője is van az elefántcsontparti légiósnak, nevezetesen a Videoton FC. Mint ismert, a piros-kékek klubigazgatója, Burcsa Győző hétfőn kijelentette, Feczesin Róbert mellett szeretnének még egy támadót leigazolni, erre Griffiths is esélyes lehet.
Honlapunk úgy tudja, hogy a labdarúgónak a miskolci és a fehérvári klub egyaránt konkrét ajánlatot tett már. Griffiths neve korábban felmerült Újpesten is, de jelen állás szerint annak már igen kicsi az esélye, hogy a 195 cm magas játékos a Megyeri úton kössön ki.
A futballista az előző idényben 8 gólt szerzett az OTP Bank Ligában, ezzel a pápaiak legeredményesebb játékosa volt. (Fotó: veol.hu)