Dulakodás a DVTK edzésén: Pénzbüntetést kapott két játékos
Feltöltve: 2015, április 15 - 12:53
Frissítve: 2015, április 15 - 14:49
Nyomtatás |
Cikk elküldése |
Hozzászólások |
RSS

A dvtk.eu közleménye:
"A DVTK kedd délutáni edzésén egy ütközés után csapatunk két játékosa, Georges Griffiths és Németh Milán összeszólalkoztak, majd némi dulakodást követően a vezetőedző az öltözőbe parancsolta a játékosokat.
Az érintettek még kedden éjszaka személyesen átbeszélték a történteket Árki Gábor sportigazgatóval, ez alapján a klub vezetése pénzbüntetéssel sújtotta a labdarúgókat.
Fontosnak tartjuk hangsúlyozni, hogy a Diósgyőr számára még akkor is elfogadhatatlan a játékosai részéről az ilyen, sportemberhez méltatlan magatartás, ha tudjuk, ehhez hasonló eset nem egy klub életében előfordult már.
A DVTK ezzel lezártnak tekinti a történteket, így a szerda délelőtti tréingen már újra teljes létszámban vett részt a keret, és tovább készül a hétvégi, Videoton elleni rangadóra." (Fotó: dvtk.eu)