Artner: "Ha 7-0 a vége, egy büdös szót nem szólhatott volna a Diósgyőr" - így látták az edzők

Feltöltve: 2015, május 9 - 22:40 Frissítve: 2015, május 10 - 10:05

Artner Tamás a kimaradt ziccerek miatt bosszankodott a Diósgyőr elleni 0-0 után, szerinte a Dunaújváros 6-7 góllal is kiüthette volna a borsodiakat. Vitelki Zoltán szerint viszont igazságos volt a döntetlen. Marco Rossi a Kecskemét legyőzése során is látott hibákat, Bekő Balázs érzelem nélküli játékot látott, Miriuta Vasile szomorkodott a Haladás-verés után, Mészöly Géza szerint viszont csapata felülmúlta az ETO-t, csak épp kikapott. Edzői értékelések.

TABELLA: Az NB I állása itt!

DUNAÚJVÁROS – DVTK 0-0

Az összefoglaló itt! I Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Artner Tamás (Dunaújváros): – - A mai meccsen csak a gól hiányzott. Szerintem – és nem is számoltam a ziccereket - ha hat-hét nullára nyerünk, egy büdös szót nem szólhatott volna a Diósgyőr. Óriási helyzetek hagytunk ki, remélem, hogy nem ez fog hiányozni a végelszámolásnál, mert rengetegszer megnyertük ezt a meccset. Böőr Zoli játékából is csak a gól hiányzott, de nem csak az övéből. Bődület, hogy a második félidőben mennyi helyzetünk volt, ott tudtunk lenni végig a Diósgyőr kapuja előtt, nagyon-nagyon sajnálom, hogy tudtuk megnyerni ezt a meccset. Nehéz összecsapások jönnek, de úgy érzem, hogy jó formában van a csapat, és a ezeket a helyzeteket belőjük, akkor meg fogjuk tudni oldani őket. (Sport TV)

Vitelki Zoltán (DVTK): – Védekezésben nagyot nyújtottunk, úgyhogy gratulálok a srácoknak, ezt a részét megoldották. Ha támadásban egy picit más felfogásban játszottunk volna, és ha a ziccereket el tudtuk volna lőni, biztosan sikeresebb eredményt tudtunk volna elérni. Úgy gondolom, hogy a döntetlen az igazságos. (Sport TV)

BUDAPEST HONVÉD – KECSKEMÉT 2-0 (Youla 30., Holender 45.)

Gólok itt! I Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Marco Rossi (Bp. Honvéd): – Végig koncentráltan futballoztunk, annak ellenére is, hogy elöl voltak hibák a befejezéseknél. Mindent megtett a csapat a három pontért, amire nagyon nagy szükségünk volt. Nem éreztem azt a szünetben, hogy nyertünk volna, mert akadtak hibáink, például a meg nem adott gólnál, de szerencsére ezekért nem fizettünk nagy árat. A győzelemmel javultak az esélyeink a kiesés elleni harcban. (honvedfc.hu)

Bekő Balázs (KTE): – Nem lehet sok mindent mondani, nem a mi meccsünk volt. Az első félidőben érzelmek nélkül játszottunk, kicsit olyan érzésem volt, hogy valami elveszett a bemelegítés és a kezdés között. Olyan hibákat követtünk el, amit a hazaiak ki is használtak. A második félidő kicsit jobb volt, nagyjából látszott, mit tudunk, de ez többre nem volt elég. Ma fejben, koncentrációban éreztem gyengébbnek a csapatot, de ezek is mi vagyunk. Jobb volt ma a Honvéd, ezt el kell ismerni, gratulálok nekik! (honvedfc.hu)

GYŐRI ETO – HALADÁS 3-2 (Rudolf 8., Koltai 39., Lipták 48., ill. Martinez 28., Radó 66.)

Miriuta Vasile (Győri ETO): – Mindkét szemem nevet, csak gratulálni tudok a játékosaimnak. De mégis sírok, mert vége van ennek az egésznek, nagyon szomorú vagyok, a győzelmet a szurkolóknak ajánljuk. Szerintem nagyon jó meccset vívtunk, nekünk is, nekik is voltak helyzeteik, de szerintem megérdemelten nyertünk. Nem egyszerű a helyzet, van még három meccs, de tudjuk, mi lesz. Ehhez már nem edző kell, hanem pedagógus. (Sport TV)

Mészöly Géza (Haladás): – Nagyon sajnálom a csapatot, mert játékban hihetetlenül nagyot produkált. Tudjuk, hogy a futballt viszont gólra játsszák. Sajnos védekezésben elkövettünk hibákat, amelyeket abban a pillanatban kihasznált a Győr. Mind a két félidő elején gólt kaptunk, ennek ellenére mindkétszer felálltunk. Nagyszerű volt a Győr a mai napon, talán az eddigi legjobb teljesítményével, mégis felül tudtuk múlni, ez pedig mindent elmond, de sokkal jobban kell koncentrálni a védekezésünkre. (Sport TV)

LOMBARD PÁPA – PMFC-MATIAS 0-2 (Pauljevic 54., Frőhlich 78.)

Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!