Edzőmeccsek: Az ETO a Slovant verte, a Vidi a DAC-ot - az összes mai eredmény

Feltöltve: 2015, február 21 - 20:33 Frissítve: 2015, február 21 - 22:30

Rengeteg edzőmérkőzést játszanak az OTP Bank Liga csapatai a téli holtszezonban. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a felkészülési találkozókról. Összeszedtük valamennyi eddigi találkozó végeredményét és gólszerzőit, de megnézheted a következő napok programját is, az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!

Tedd be a rovatot kedvencek közé! - nyomd le a CTRL és a D gombokat együtt, aztán okézd le!

UGORJ A KEDVENC CSAPATODHOZ:
Videoton | MTK | Diósgyőr | DVSC | FTC | Újpest | Paks | Puskás Akadémia | Győri ETO | Kecskemét | Nyíregyháza | Lombard Pápa | Honvéd | Dunaújváros | Haladás | PMFC


Február 21., szombat:

11:00, Pápa: Lombard Pápa - Vágsellye 0-2
14:00: Nagyszombat: Spartak Trnava - Haladás 3-2
14:00, Kecskemét (45 perces meccsek): KTE – Budaörs 4-1, KTE - Vác 1-0
15:00, Debrecen: DVSC - Ferencváros 0-0
15:00, Győr: Győri ETO - Slovan Bratislava 1-0
15:00, Horvátország: Cibalia - PMFC-Matias 1-2
16:00, Dunaújváros: Dunaújváros – FK Dukla Banská Bystrica 1-0
16:30, Dunaszerdahely: DAC - Videoton 0-1


Február 19., csütörtök:

Telki: Magyarország U20 – Bp. Honvéd 2-1


EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT
(néhány helyszín és kezdési időpont egyelőre nem ismert)


Videoton FC

01. 25. (vasárnap), 17:00, Spanyolország: UD San Pedro 5-1
01. 29. (csütörtök), 16:00, Spanyolország: 1860 München 0-2
02. 08. (vasárnap), Spanyolország, 16:00: Suwon Samsung Bluewings 1-3
02. 11. (szerda), Spanyolország, 16:00: Lokomotív Moszkva 0-1
02. 14. (szombat), Spanyolország, 16:00: Dinamo Kijev 0-0
02. 17. (kedd), Spanyolország, 16:00: CSZKA Moszkva 0-1
02. 21. (szombat), Dunaszerdahely, 16.30: DAC 1-0


MTK

01. 31. (szombat), Cegléd, 12:00: Cegléd 3-1
02. 03. (kedd), Fáy utca, 14:30: Vasas 2-1
02. 07. (szombat), Ikarus-pálya, 11:00: Szigetszentmiklós 3-0
02. 10. (kedd), Törökország, 17 óra: MFK Kosice 3-0
02. 12. (csütörtök), Törökország, 16:30: FC Botosani 1-1
02. 14. (szombat), Törökország, 16:30: Metalist Harkov 2-2
02.20. (péntek), Ipolyság, 13:00: MFK Rimaszombat 3-1


Diósgyőr

01. 21. (szerda), Diósgyőr-műfű, 13.00: Rimaszombat 2-1
01. 22. (csütörtök), Diósgyőr-műfű, 14:00: Mezőkövesd-Zsóry 1-1
01. 26. (hétfő), Diósgyőr-műfű, 13:00: Tatran Presov 0-1
01. 31. (szombat), Budapest: Ajka 3-2
02. 08. (vasárnap), 14.30, Törökország: Kickers Offenbach 1-1
02. 11. (szerda), Törökország, 16.00: Csernomorec Odessza 0-0
02. 14. (szombat), Törökország, 16:00: Oțelul Galați 5-1

DVSC

01. 24. (szombat), Pallag, 13:30: Békéscsaba 1-1
01. 31. (szombat), Pallag, 11:00: Nyíregyháza 7-1
01. 31. (szombat), Pallag, 13:30: Mezőkövesd 1-4
02. 07. (szombat), Törökország, 14 óra: FC Torpedo Kutaisi 2-2
02. 07. (szombat), Törökország, 16.30: Rapid Bukarest 2-1
02. 11. (szerda), Törökország, 14.00: Pelister 1-0
02. 11. (szerda), Törökország, 16.30: FC Slovácko 1-0
02. 14. (szombat), Törökország, 14 óra: Spartak Trnava 0-0
02. 21. (szombat), Debrecen: 15:00: Ferencváros 0-0


Ferencváros

01. 21. (szerda), Népliget, 14.00: Iváncsa 17-0
01. 24. (szombat), Népliget, 12:00: Senica 4-1
01. 31. (szombat), Törökország, 14:00: Bohemians 1905 Praha 4-2
02. 03. (kedd), Törökország, 14:00: Hobro 3-0
02. 06. (péntek), Törökország: Sonan Bellmare 5-0
02. 12. (csütörtök), Népliget, 14:00: KTE 3-1
02. 15. (vasárnap), Népliget: 14:00 Podbrezova 4-1
02. 18. (szerda), Hévíz, 14:30: Lombard Pápa 3-0
02. 21. (szombat), Debrecen, 15:00: DVSC 0-0


Újpest

01. 31. (szombat), Szigetszentmiklós, 13.00: Szigetszentmiklós 1-1
02. 04. (szerda), Felcsút, 13:00: Puskás Akadémia 0-1
02. 08. (vasárnap), Törökország, 17:00: FK Rad 1-2
02. 11. (szerda), Törökország, 16:00: FC Nordsjaelland 1-3
02. 14. (szombat), Törökország, 10:00: Sonan Bellmare 2-1
02. 17. (kedd), Törökország, 15:15: FC Tobol 1-1


Paks

01. 17. (szombat): Baja 4-1
01. 24. (szombat), Kaposvár, 13:00: Kaposvári Rákóczi 3-1
01. 28. (szerda), Paks, 13:00: Bp. Honvéd 2-0
01. 31. (szombat), Fáy utca, 12:00: Vasas 2-2
02. 03. (kedd), Paks, 11:00: KTE 0-1
02. 06. (péntek), Törökország: MFK Ruzomberok 3-2
02. 09. (hétfő), Törökország, 14 óra: FK Zhetysu Taldykorgan 1-1
02. 11. (szerda), Törökország, 15.30: OFK Beograd 1-0
02. 14. (szombat), Törökország, 14:00: FC Banants Jereván 4-2


Puskás Akadémia

01. 21. (szerda), Felcsút, 14:00: Ceglédi VSE 3-2
01. 24. (szombat): Kecskemét, 12:00: KTE 0-2
01. 28. (szerda): Mezőkövesd, 14:00: Mezőkövesd 2-0
01. 31. (szombat), Felcsút, 13:00: Siófok 3-0
02. 04. (szerda), Felcsút, 13:00: Újpest 1-0
02. 07. (szombat), Fáy utca, 11:00: Vasas 0-2
02. 11. (szerda), Marbella, 16.30: Dinamo Kijev 0-2
02. 12. (csütörtök), Sotogrande: Haugesund 2-1
02. 16. (hétfő), Marbella, Atlético Paranaense 0-0
02.18, (szerda), Spanyolország, 18,00: Marbella 2-0


Győri ETO

01. 24. (szombat): Győr, 11:00: Bős Elmaradt!
01. 28. (szerda): Győr, 15:00: DAC 1-1
01. 31. (szombat), Győr, 13:00: 1.FC Slovacko 1-0
02. 03. (kedd), Győr, 12.00: OFC Gabcíkovo 1-0
02. 08. (vasárnap): Törökország, 14:00: Vojvodina 0-0
02. 11. (szerda), Törökország, 18.00: NK Maribor 2-3
02. 13. (péntek), Törökország: 0-4
02. 15. (vasárnap), Törökország: FC Minszk 2-2
02. 17. (kedd), Törökország, 16:30: Litex Lovecs 3-2
02. 21. (szombat), Győr, 15:00: Slovan Bratislava 1-0


Kecskemét

01. 21. (szerda), Szolnok, 11:00: Szolnok 3-4
01. 24. (szombat), Kecskemét, 12:00: Puskás Akadémia 2-0
01. 28. (szerda), Kecskemét, 11:00: Cegléd 0-1
01. 31. (szombat), Kecskemét, 13:00: Békéscsaba 0-1
02. 03. (kedd), Paks, 11:00: Paks 1-0
02. 05. (csütörtök), Kecskemét, 11:00: Szeged 2011 0-0
02. 07. (szombat), Kecskemét, 13:00: Siófok 1-0
02. 12. (csütörtök), Népliget, 14:00: FTC 1-3
02. 14. (szombat), Kecskemét, 13:00: Spartak Zlatibor Voda 2-3
02. 21. (szombat), Újpest, 14:00: Budaörs 4-1, Vác 1-0(45 perces meccsek)


Nyíregyháza

01. 21. (szerda), Nyíregyháza, 13:00: Nyírbátor 2-0
01. 24. (szombat), Balmazújváros, 11:00: Balmazújváros 1-1
01. 28. (szerda), Kisvárda, 12:00: Kisvárda 2-3
01. 31. (szombat), Pallag, 11:00: DVSC 1-7
02. 03. (kedd), Törökország, 14:00: Zhetysu Taldikorgan 2-0
02. 05. (csütörtök), Törökország: Dinamo Batumi 1-2
02. 08. (vasárnap), Törökország, 14:00: FK Senica 1-0
02. 10. (kedd), Törökország: Spartaks Jurmala 0-0

02. 15. (vasárnap), Nyíregyháza, 13 óra: MFK Kosice 1-2


Lombard Pápa

01. 24. (szombat), Pápa, 11:00: Ajka 4-1
01. 31. (szombat), Kispest, 12:00: Bp. Honvéd 1-1
02. 04. (szerda), Pápa, 13:00: Sopron 0-0
02. 07. (szombat), Pápa, 11:00: ZTE 2-1
02. 10. (kedd), Lipót, 14:00: Sepsiszentgyörgy 2-0
02. 14. (szombat), Pápa, 12:00: Kaposvár 1-2
02. 18. (szerda), Hévíz, 14:30: Ferencváros 0-3
02. 21. (szombat), Pápa, 11:00: Vágsellye


Bp. Honvéd

01. 21. (szerda), Kispest, 14:00: Soroksár 2-1
01. 24. (szombat), Kispest, 12:00: Sopron 0-1
01. 28. (szerda), Paks, 13:00: Paks 0-2
01. 31. (szombat), Kispest, 12:00: Lombard Pápa 1-1
02. 03. (kedd), Kispest, 14:00: Békéscsaba 3-4
02. 07. (szombat), Kispest, 13:00: Mezőkövesd 1-0
02. 11. (szerda), Fáy utca, 11:00: Vasas 1-3
02. 14. (szombat), Kispest, 13:30: FC Nitra 1-0

02. 19. (csütörtök), Telki: Magyarország U20 1-2


Dunaújváros

01. 17. (szombat): Bölcske 6-1
01. 20. (kedd), Lendva, 16.00: NK Maribor 1-3
01. 24. (szombat), Dunaújváros, 12.30: Szigetszentmiklós 1-2
01. 28. (szerda), Dunaújváros, 12.30: Szolnok 1-1
01. 31. (szombat), Kapronca: NK Slaven Belupo (elmaradt)
02. 04. (szerda), Törökország: FC Baník Ostrava 1-2
02. 06. (péntek), Törökország: Korona Kielce 0-1
02. 08. (vasárnap), Törökország, 14:30 Karagandi 1-0
02. 11. (szerda), Dunaújváros, 13:30: Gyirmót 1-3
02. 14. (szombat), Pálhalma, 15:00: Ajka 3-2
02. 21. (szombat), Dunaújváros, 16:00: FK Dukla Banská Bystrica 1-0


Szombathelyi Haladás

01. 22. (csütörtök), Törökország: Tyerek Groznij 2-0
01. 23. (péntek), Törökország, FC Gazovik Orenburg 1-4
01. 25. (vasárnap), Törökország: Qabala 0-2
01. 27. (kedd), Törökország: Pakhtakor 1-2
01. 29. (csütörtök), Törökország: U. Cluj 1-1
02. 11. (szerda), Olaszország, 15:15: Internazionale 2-2
02. 14. (szombat), Lafnitz, 16 óra: Lafnitz 4-3
02. 21. (szombat), Nagyszombat, 14.00: Spartak Trnava 2-3


Pécs

01. 24. (szombat), Pécs, 11.00: Kozármisleny FC 0-1
01. 28. (szerda), Siófok, 13.00: Siófok 1-1
02. 02. (hétfő), Törökország, 15.00: FK Shkendija 1-0
02. 06. (péntek), Törökország, 15.00: Gazovik Orenburg 1-2
02. 09. (hétfő), Törökország, 15.00: FC Merani Martvili 2-1
02. 21. (szombat), Horvátország, 15 óra: Cibalia 2-1



Korábbi eredmények:


Február 18., szerda:

14.30, Hévíz: Ferencváros – Lombard Pápa 3-0
18.00, Spanyolország: Marbella - Puskás Akadémia 0-2


Február 17., kedd:

15.15 óra, Törökország: Újpest – Tobol Kostanay 1-1
16 óra, Spanyolország: Videoton – CSZKA Moszkva 0-1
16.30, Törökország: Győri ETO – Litex Lovecs 3-2


Február 16., hétfő:

Marbella: Puskás Akadémia - Atlético Paranaense 0-0


Február 15., vasárnap:

13.00, Nyíregyháza: Nyíregyháza - MFK Kosice 1-2
14.00, Népliget: Ferencváros - Podbrezová 4-1
18.00, Törökország: Győri ETO - FC Minszk 2-2


Február 14., szombat:

10 óra, Törökország: Újpest – Sonan Bellmare 2-1
12 óra, Pápa: Lombard Pápa – Kaposvár 1-2
13 óra, Kecskemét: Kecskemét – Spartak Zlatibor Voda 2-3
13.30, Kispest: Bp. Honvéd – Nitra 1-0
14 óra, Törökország: Paks – Banants Jereván 4-2
14 óra, Törökország: DVSC – Spartak Trnava 0-0
15 óra, Pálhalma: Dunaújváros – Ajka 3-2
16 óra, Spanyolország: Videoton – Dinamo Kijev 0-0
16 óra, Törökország: Diósgyőr – Otelul Galati 5-1
16.30, Törökország: MTK – Metalist Harkov 2-2
16 óra, Ausztria: Lafnitz – Haladás 3-4


Február 13., péntek:

18:00, Törökország: Győri ETO - Partizan Beograd 0-4


Február 12., csütörtök:

Népliget, 14:00: Ferencváros - KTE 3-1
Törökország, 16:30: MTK - FC Botosani 1-1
Sotogrande: Puskás Akadémia - Haugesund 2-1


Február 11., szerda:

11 óra, Fáy utca: Vasas – Honvéd 3-1
13.30, Dunaújváros: Dunaújváros – Gyirmót 1-3
14 óra, Törökország: DVSC – Pelister 1-0
15.15, Olaszország: Internazionale – Haladás 2-2
15.30, Törökország: Paks – OFK Beograd 1-0
16 óra, Törökország: Újpest – Nordsjaelland 1-3
16 óra, Spanyolország: Videoton – Lokomotív Moszkva 0-1
16 óra, Törökország: Diósgyőr – Chernomorec Odessza 0-0
16.30, Spanyolország: Puskás Akadémia – Dinamo Kijev 0-2
16.30, Törökország: DVSC – Slovácko 1-0
18 óra, Törökország: Győri ETO – Maribor 2-3


Február 10., kedd:

14 óra, Lipót: Lombard Pápa – Sepsiszentgyörgy 2-0
14 óra, Törökország: Nyíregyháza – Spartaks Jurmala 0-0
17.15, Törökország: MTK – MFK Kosice 3-0


Február 9., hétfő:

14 óra, Törökország: Paks – Zhetysu Taldikorgan 1-1
15 óra, Törökország: PMFC-Matias – FC Merani Martvili 2-1


Február 8., vasárnap:

14 óra, Törökország: Győri ETO - Vojvodina 0-0
14 óra, Törökország: Nyíregyháza - FK Senica 1-0
14.30, Törökország: Diósgyőr - Kickers Offenbach 1-1
14:30 Törökország: Dunaújváros - Karagandi 1-0
16 óra, Spanyolország, Videoton – Suwon Samsung Bluewings 1-3
17 óra, Törökország: Újpest - FC Rad 1-2


Február 7., szombat:

11 óra, Ikarus-pálya: MTK – Szigetszentmiklós 3-0
11 óra, Pápa: Lombard Pápa – Zalaegerszeg 2-1
11 óra, Fáy utca: Vasas – Puskás Akadémia 2-0
13 óra, Kecskemét: Kecskemét – Siófok 1-0
13 óra, Kispest: Bp. Honvéd – Mezőkövesd 1-0
14 óra, Törökország: DVSC – Torpedo Kutaisi 2-2
16.30, Törökország: DVSC – Rapid Bukarest 2-1


Február 6., péntek:

14:00, Törökország: Ferencváros - Sonan Bellmare 5-0
15:00, Törökország: PMFC - Gazovik Orenburg 1-2
16:30, Törökország: MVM Paks - MFK Ruzomberok 3-2
Törökország: Dunaújváros - Korona Kielce 0-1


Február 5., csütörtök:
11:00, Kecskemét: KTE - Szeged 2011 0-0
13:00, Törökország: Nyíregyháza - Dinamo Batumi 1-2

Február 4., szerda:
Felcsút, 13:00: Puskás Akadémia - Újpest 1-0
Pápa, 13:00: Lombard Pápa - Sopron 0-0
Törökország, 16:00: Dunaújváros - FC Baník Ostrava 1-2


Február 3., kedd:
11.00, Paks: Paks – Kecskemét 0-1
12.00, Győr: Győri ETO – Gabcíkovo 1-0
14.00, Törökország: Nyíregyháza – Zhetysu Taldikorgan 2-0
14.00, Kispest: Bp. Honvéd – Békéscsaba 3-4
14.00, Törökország: Ferencváros – Hobro 3-0
14.30, Fáy utca: Vasas – MTK 1-2


Február 2., hétfő:
15:00, Törökország: PMFC-Matias - Shkendija 1-0


Január 31., szombat:
11:00, Pallag: DVSC - Nyíregyháza 7-1
12:30, Cegléd (új helyszín): Cegléd - MTK 1-3
12:00, Fáy utca (új helyszín, zártkapus): Vasas - Paks 2-2
12:00, Kispest: Bp. Honvéd - Lombard Pápa 1-1
13:00, Szigetszentmiklós: Szigetszentmiklós - Újpest 1-1
13:30, Pallag: DVSC - Mezőkövesd 1-4
13:00, Győr: ETO - 1.FC Slovacko 1-0
13:00, Felcsút: Puskás Akadémia - Siófok 3-0
13:00, Kecskemét: KTE - Békéscsaba 0-1
14:00, Törökország: FTC - Bohemians 1905 Praha 4-2
16:00, Fáy utca: Ajka - DVTK 2-3
Slaven Belupo - Dunaújváros (havazás miatt elmarad)


Január 29., csütörtök:
14:00, Törökország: Szombathelyi Haladás - Universitatea Cluj 1-1
16:00, Spanyolország: Videoton - 1860 München 0-2


Január 28., szerda:
11:00, Kecskemét: Kecskemét – Cegléd 0-1
12:00, Kisvárda: Kisvárda – Nyíregyháza Spartacus 3-2
12:30, Dunaújváros: Dunaújváros PASE – Szolnok 1-1
13:00, Siófok: FGSZ Siófok – PMFC-Matias 1-1
13:00, Paks: MVM Paks – Bp. Honvéd 2-0
14:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Puskás Akadémia 0-2
15:00, Győr: Győri ETO – Dunaszerdahely 1-1


Január 27., kedd:
16:00, Törökország: Haladás – Pakhtakor 1-2


Január 26., hétfő:
13:00, Miskolc (műfű): Diósgyőr – Tatran Presov 0-1


Január 25., vasárnap:
16:00, Törökország: Haladás - Qabala 0-2
17:00, Spanyolország: Videoton - UD San Pedro 5-1


Január 24., szombat:
11:00 (Győr): Győri ETO – Bős elmaradt!
Balmazújváros – Nyíregyháza 1-1
Lombard Pápa – Ajka 4-1
PMFC-Matias – Kozármisleny FC 0-1
Ferencváros – Senica 4-1
KTE – Puskás Akadémia 2-0
Honvéd – Sopron 0-1
Dunaújváros – Szigetszentmiklós 1-2
Kaposvári Rákóczi – MVM Paks 1-3
Debrecen – Békéscsaba 1-1


Január 23., péntek:
Haladás - FC Gazovik Orenburg 1-4


Január 22., csütörtök:
DVTK - Mezőkövesd-Zsóry 1-1
Haladás - Tyerek Groznij 2-0


Január 21., szerda:
Szolnok-KTE 4-3
DVTK-Rimaszombat 2-1
Nyíregyháza-Nyírbátor 2-0
Ferencváros-Iváncsa 17-0
Puskás Akadémia-Ceglédi VSE 3-2
Bp. Honvéd-Soroksár 2-1

EZ IS ÉRDEKELHET

TUDJUK, HOGY A FOCI NEM SZÍNHÁZ, DE EZT TARTSD SZEM ELŐTT:

1. Fogadd el, hogy a fórumon és az oldalon más klubok szurkolói is jelen vannak.
2. Beszélj úgy másokkal, amilyen hangnemet magaddal vagy kedvenc csapatoddal szemben is elviselnél!
3. A vitapartnered mondandójával szemben érvelj, és ne a személyét támadd!
4. Ha valakit sehogy nem bírsz elviselni, egyszerűen rejtsd el a bejegyzéseit egy gombnyomással vagy csak ignoráld őt.
5. Ha fenyegeted a másikat, folyamatosan durván támadod a személyét, azért végleges tiltás jár.
6. Tartózkodj az erőszakos, gyűlöletkeltő, sértő, törvénybe ütköző bejegyzésektől. Ne spamelj, ne trollkodj és ne itt reklámozz!
Fórumszabályzat bővebben itt!

Ha ezeket a szabályokat nem tudod elfogadni, kérjük, inkább maradj távol a fórumtól! Egyúttal előre is köszönjük, ha hozzászólásaiddal elősegíted egy normális fórum kialakulását!

BELÉPÉS:
Kattints a Bejelentkezés fülre. Használhatod eddigi csakfoci.hu-s felhasználónevedet és jelszavadat (ez korlátozott beállítási lehetőségekkel jár együtt), de ha van már Disqus-hozzáférésed, azzal is bejelentkezhetsz (ez bővebb egyéni beállításokra ad lehetőséget), mint ahogy a Facebook-, Google- vagy Twitter-fiókoddal való belépésre is van lehetőség.

CÍMLAPON