Ojo volt az Újpest hőse Nyíregyházán

Feltöltve: 2015, május 8 - 20:56 Frissítve: 2015, május 8 - 21:42

Már a meccs elején vezetést szerzett az Újpest Nyíregyházán, Stanisavljevic találatára azonban Seydi még tudott válaszolni. Az első félidőben Ojo és Andric találata után már két góllal vezettek a lilák. Ugyan Pekár még szépített egy bombagóllal, egy látványos támadás végén Ojo stukkolta a hálóba Suljic beadását. A sorozatban negyedszer sikeres Újpest így 4-2-re győzött, a második félidőben sérülés miatt kapust cserélő Nyíregyháza ellen.

TABELLÁK: Az NB I és az európai topligák állása itt!

Alig kezdődött el a találkozó, máris vezetett a vendégcsapat: Stanisavljevic erőszakos labdaszerzés után mehetett zavartalanul, majd a jobb sarokba helyezett (0-1). Egy 16-oson belüli kavarodást követően jött az egyenlítés, Fodor fejjel továbbított Seydihez, aki a kapuba lőtt (1-1). Még az első félidőben jött még két újpesti találat: előbb Ojo közelről pöckölt a kapuba (1-2), majd Andric értékesítette ziccerét (1-3).

A szünetet követően felpörgött a Nyíregyháza, Pekár bombagólja után szépítettek, majd egymás után jöttek a hazai helyzetek, amelyek azonban kimaradtak. Balogh sérülése miatt már Ovszijenko állt a kapuban, amikor Suljic pazar elfutása után Ojo döntötte el fejesével a meccset (2-4). (Fotó: ujpestfc.hu)

Nyíregyháza – Újpest 2-4 (Seydi 11., Pekár 48., ill. Stanisavljevic 3., Ojo 26., 66., Andric 34.) - a meccs minden fontos mozzanata itt!