A felturbózott Milan is csak szenved a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 27 - 15:07 Frissítve: 2015, szeptember 27 - 20:43

Hiába a komoly nyári erősítések, egyelőre úgy tűnik, ebben a szezonban sem fog igazán meghatározó szerepet játszani a Serie A-ban az AC Milan. A lombardok vasárnap elszenvedték harmadik vereségüket is a bajnokságban, attól a Genoától (0-1), amely eddig csak egy sikert könyvelhetett el. A Milan ráadásul egy nyári igazolás, Romagnoli bután összeszedett két sárgája miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak.

TABELLA: Az olasz bajnokság állása itt!

Egy esetleges sikerrel az élmezőny nyomába eredhetett volna a Milan Genovában, ehelyett a hazaiak már a 10. percben vezetést szereztek, Dzemaili megpattanó szabadrúgásával (1-0).

Tovább tetézte a milánói gondokat Alessio Romagnoli buta piros lapja: a fiatal védő előbb a 18. percben durvaságért, majd a 42.-ben könyöklésért kapott sárgát, mehetett zuhanyozni még a szünet előtt.

Próbálkozott a Milan emberhátrányban is, a hajrában már a papíron igen ütős Luis Adriano-Balotelli-Bacca trióval rohamozott a vendégcsapat, de egy Kucka-helyzetene kívül nem tudott igazán komoly lehetőséget kialakítani, így maradt az 1-0, a Milan hat forduló alatt már harmadszor kapott ki.