Zidane magabiztos győzelemmel kezdett a Real Madrid kispadján - videó

Feltöltve: 2016, január 9 - 23:19 Frissítve: 2016, január 10 - 10:59

A spanyol bajnokság 19. fordulójában a Real Madrid 5-0-ra győzte le a Deportivo csapatát. A találkozón Gareth Bale mesterhármast szerzett, mellette pedig Benzema duplázott, így Zinedine Zidane vezetőedző győzelemmel debütált első tétmérkőzésén a madridiak kispadján.

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

A madridiak már a találkozó 15. percében megszerezték a vezetést: egy szöglet utáni visszalőtt labdába Karim Benzema sarkazott bele néhány méterről, a labda pedig a hálóban kötött ki (1-0). A vendégek lest reklamáltak, révén Gareth Bale zavarta a kapust, a játékvezető ennek ellenére megadta a találatot.

Nem kellett azonban sokat várni a következő gólra: a 23. percben egy jobb oldali beadást követően Bale fejelt a kapuba (2-0).

A fordulást követően a walesi támadó szinte azonnal beköszönt: a 49. percben egy középre gurított labdára érkezett a második vonalban, és higgadt mozdulattal lőtt a bal alsóba (3-0).

Sőt mi több, a 63. percben Bale-nek összejött a mesterhármas is: egy szögletet bólintott a hálóba (4-0).

A végeredményt a 91. percben Benzema állította be (5-0), így a madridiak továbbra is ott vannak a Barcelona és az Atlético Madrid nyomában.