Nikolics: Újabb gól és gólpassz, kiütéssel nyert a Legia - videó

Feltöltve: 2016, április 22 - 22:36 Frissítve: 2016, április 23 - 10:57

A lengyel bajnokság 33. fordulójában, a rájátszásban a Legia Varsó a Cracovia Krakkó együttesét fogadta. A hazaiaknál Nikolics Nemanja 72 percet töltött a pályán, ez egy gólhoz és egy gólpasszhoz volt elég a remek formában lévő magyar csatárnak. A Legia már az első félidőben eldöntötte a meccset.

Utazz a magyar válogatott Eb-meccseire: belépő + tengerparti nyaralás » »

A Legia már a 7. percben vezetést szerzett, a gólpasszt remek mozdulattal Nikolics adta csatártársának, Prijovicnak. Szűk húsz perccel később egy bombagóllal az előnyt megduplázta a hazai csapat, majd a 32. percben egy szöglet után Nikolics fejelt közelről a kapuba, ezzel bő félóra után már 3-0 volt az előnye a Legia csapatának.

A folytatásban is fölényben játszott a Legia, de kicsit visszább vett az iramból. A 72. percben Nikolicsot lecserélték, a helyére beálló Hamalainen hat perccel később beállította a végeredményt. A Legia továbbra is vezeti a bajnokságot, a Cracovia harmadik.