BL: Kétgólos előnyben az MU, nyert a Lazio, győzött a Vidi kiejtője is - videók

Feltöltve: 2015, augusztus 18 - 22:43 Frissítve: 2015, augusztus 19 - 08:52

Hátrányba került, de fordítani tudott hazai pályán a Manchester United, így 3-1-es előnnyel várhatja a Brugge elleni, jövő heti BL-play-off visszavágót. A Lazio 1-0-ra győzte le a Leverkusent, a Sporting 2-1-re verte a CSZKA-t, kikapott az APOEL, míg a Videotont búcsúztató BATE Boriszov 1-0-ra nyert a Partizan ellen.

Meglepetésre a Manchester United már a mérkőzés elején hátrányba került a Brugge ellen, a Vörös Ördögök középpályása, Carrick ugyanis a saját kapuját vette be. Nem kellett azonban sokat várni a válaszra, Depay néhány perccel később egyenlített, majd a félidő hajrájában egy szépségdíjas góllal egymaga megfordította a meccset. A találkozó 93. percében még a csereként beálló Fellaini is eredményes volt, beállítván ezzel a 3-1-es végeredményt.

A Lazio odahaza Keita góljával 1-0-ra győzött a Bayer Leverkusen ellen, így az olaszok jó eséllyel várhatják a jövő heti visszavágót.

Magyar szempontból érdekesség továbbá, hogy a Videotont a BL-ből kiejtő BATE Boriszov hazai környezetben egygólos előnyt aratott a Partizan Belgrád ellen.

Astana - APOEL Nicosia 1-0 (Dzholchiyev 14.)
BATE Boriszov - Partizan Belgrád 1-0 (Gordeychuk 82.)
Lazio - Bayer Leverkusen 1-0 (Keita 77.)
Manchester United - Club Brugge 3-1 (Depay 13., 43., Fellaini 93., ill. Carrick 8. - öngól)
Sporting Lisszabon - CSZKA Moszkva 2-1 (Gutierrez 12., Slimani 82., ill. Doumbia 40.)

All Goals HD | Manchester United 3-1 Club... by zidanekrisz

All Goals and Highlights HD | Lazio 1-0 Bayer... by zidanekrisz