BL: Fordított a Juve a City otthonában, CR trpilázott, vereséggel tért vissza az MU - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, szeptember 15 - 22:42 Frissítve: 2015, szeptember 16 - 08:27

A mai nap folyamán kezdetét vette a Bajnokok Ligája csoportköre, amelynek keretében a Juventus fordítani tudott a Manchester City otthonában, és végül 2-1-re győzött. A Real Madrid többek között C. Ronaldo mesterhármasának köszönhetően 4-0-ra múlta felül a Sahtart, a PSG két góllal verte a Malmőt, a visszatérő Manchester United pedig hiába vezetett a PSV otthonában, végül meglepetésre 2-1-re kikapott. Eredmények.

A-csoport:

A Real Madridban C. Ronaldo ezúttal is szenzációs formát mutatott, a portugál klasszis a hétvégi mesterötöse után háromszor volt eredményes. A gólok során Benzema nyitotta, a végeredmény 4-0 lett a Sahtar ellen.

A PSG szerezte az idei Bajnokok Ligája-sorozat első találatát Di María révén, aki a 4. percben volt eredményes, rajta kívül pedig Cavani is betalált, ezzel Ibráék 2-0-ra nyertek a Malmö ellen.

PSG – Malmö 2-0 (Di María 4., Cavani 61.)
Real Madrid – Sahtar Donyeck 4-0 (Benzema 30., C. Ronaldo 55. 63. mindkettőt - 11-esből, 81.)

All Goals HD | Real Madrid 4-0 Shakhtar Donetsk... by zidanekrisz

All Goals and Highlights HD | Paris Saint... by zidanekrisz

B-csoport:

PSV – Manchester United 2-1 (Moreno 45., Narsingh 57., ill. Depay 41.)
Wolfsburg – CSZKA Moszkva 1-0 (Draxler 40.)

Louis van Gaal csapata az első félidő hajrájában a volt klubja ellen betaláló Depay révén megszerezte a vezetést a PSV otthonában, Moreno azonban még a szünet előtt egalizált. Az első félidőt egy súlyos sérülés is beárnyékolta, Luke Shaw egy ütközés után minden bizonnyal eltörte a lábát, és hosszú kihagyás vár rá. A fordulás után az MU hátrányba került, és végül meglepetésre vereséggel tért vissza a Bajnokok Ligájába.

A Wolfsburg győzelemmel kezdte az idei BL-szezont, a zöld mezes német csapat a nyáron igazolt Draxler góljával szerezte meg a három pontot a CSZKA Moszkva ellen.

All Goals and Highlights HD | PSV Eindhoven 2-1... by zidanekrisz

C-csoport:

A C-csoportban a Benfica hozta a kötelezőt az újonc Astana ellen, míg az Atlético Madrid Griezmann duplájának köszönhetően elhozta a három pontot a Galatasaray otthonából.

Benfica – Astana 2-0 (Gaitán 51., Mitroglou 62.)
Galatasaray – Atlético Madrid 0-2 (Griezmann 18., 25.)

Galatasaray vs Atletico Madrid 0-2- Highlights... by DuakOfficial

D-csoport:

A játéknap rangadóján a Manchester City nem tudta a bajnoki formáját hozni a Juventus ellen. A második félidő elején egy szöglet után Kompany szabálytalanul ugrott Chiellini nyakába, az olasz védőről pedig a kapuba pattant a labda, de a játékvezető megadta a gólt. Ezt követően a Juve nem adta fel, és előbb Mandzukic közeli góljával, majd Morata szép tekerésével megfordította a meccset és megérdemelten nyert az angol klub otthonában.

A csoport másik mérkőzésén a Sevillának nem okozott gondot a Mönchengladbach legyőzése, a spanyolok sima 3-0-s sikert arattak.

Manchester City – Juventus 1-2 (Chiellini 57. - öngól, ill. Mandzukic 70., Morata 81.)
Sevilla – Mönchengladbach 3-0 (Gameiro 47. - 11-esből, Banega 66. 11-esből, Sommer 84. - öngól)