"Tízszer jobban játszottunk a Realnál" - BL-visszhangok

Feltöltve: 2015, november 4 - 09:58 Frissítve: 2015, november 4 - 13:12

Furcsa mérkőzést játszott egymással a Real Madrid és a Paris Saint-Germain. A párizsiak szinte végig fölényben voltak, több ziccert elpuskáztak, a hazaiak pedig egy szerencsés góllal megnyerték a meccset és továbbjutottak. Wayne Rooney győztes gólt szerzett az MU-ban, amivel beállította a klublegenda rekordját. A Juventus hozta a számára tökéletes döntetlent Németországban, még úgyis, hogy szinte a teljes második félidőben emberhátrányban játszottak az olaszok. Nyilatkozatok.

Angel Di Maria (Paris Saint-Germain): - Mi játszunk a legjobban a szezonban. Sajnos most elkövettünk egy hibát, amit megbüntettek. Tízszer jobban játszottunk, mint a Real, ezt kell folytatni.

Sergio Ramos (Real Madrid): - Sok problémát okozott nekünk az ellenfél. Mindig nyerni akarunk, de néha nem megy úgy a játék, ahogy szeretnénk. Rossz hír számunkra, hogy Marcelo megsérült, aki pályafutása legjobb formájában játszott. Reméljük, nem komoly és a következő meccsen már játszhat.

Wayne Rooney (a Manchester Unitet): - Denis Law egy legenda. Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy hozzá hasonlóan elértem a 237 gólos rekordot az MU-ban. Nehéz dolgunk van, amikor az ellenfelek védekezni jönnek, de szerencsére megvan a három pont. Ez egy nagy győzelem volt számunkra.

Rafa Benitez (Real Madrid):- Nagyon boldog vagyok, hogy már továbbjutottunk. Az egyik legjobb csapat volt az ellenfelünk. Sajnálom Marcelo sérülését. Jó hír, hogy Benzeme, Bale és Carvajal már közel van a visszatéréshez. A csapatom nagyon jól játszott a második félidőben. Tisztában vagyunk vele, hogy miben kell javulnunk az utolsó két meccsre.

Laurent Blanc (Paris Saint-Germain): - Leginkább az zavar, hogy a Real egy fél helyzetből nyerte meg a meccset. Nem tudom, hogy Verratti sérülése komoly-e, remélem nem olyan súlyos, mint amilyennek látszott. Voltak helyzeteink, a legnagyobb Cavaninak, de van az úgy, hogy semmi nem sikerül. A játék képe alapján a 0-0-val sem lettem volna elégedett. Sajnálom, hogy a második félidőben már kevésbé voltunk veszélyesek.

André Schubert (Mönchengladbach): - Hetek óta jól játszunk, most sem volt ez másképp. Az első félidőben majdnem 60 százalékban birtokoltuk a labdát, volt is 3-4 nagy helyzetünk. Emberelőnyben mi uraltuk a játékot, de a Juventus kiválóan zárta le a területeket. A levegőben nem vagyunk erősek, ezért a magas labdákkal kevésbé kellett volna próbálkoznunk. A teljesítményünkkel elégedett vagyok, az eredménnyel nem.

Massimiliano Allegri (Juventus): - Jól kezdtünk, de aztán az ellenfél átvette az irányítást, az első félidő jelentős részében az ő akaratuk érvényesült. A második félidő elején több lehetőségünk volt, de a piros lap után más lett a játék képe. Nem sokan várták tőlünk, hogy két fordulóval a csoportkör vége előtt 8 pontunk lesz ebben az erős csoportban, már csak egy lépés választ el minket a legjobb 16 csapattól. Tudjuk, hogy javulnunk kell, ha az elit csapatok közé akarunk tartozni. Most az a legfontosabb, hogy a hétvégén a Serie A-ban megnyerjük sorozatban a második meccsünket.