BL: Hatot rúgott a Barca a Romának, kiütéssel nyert a Bayern és a Chelsea is - eredmények

Feltöltve: 2015, november 24 - 23:46 Frissítve: 2015, november 25 - 13:36

Valósággal kivégezte ellenfelét a Barcelona, a rómiak ráadásul kihagytak egy büntetőt is, a végén mégis összejött nekik a szépítés. A Bayern az első félidőben elintézte az Olympiakoszt, a második félidőben emberhátrányban "csak" egy gólt lőttek. Az Arsenal és a Chelsea is simán nyert, a Chelsea három gólt szerzett emberelőnyben a Maccabi ellen, az Arsenal egy félidő alatt intézte el a Zágrábot. Kikapott viszont hazai pályán a Porto, a Gent pedig nyert Lyonban.

E-csoport:

Barcelona - AS Roma 6-1 (Suárez 15., 44., Messi 18., 60., Piqué 54., Adriano 77., ill. Dzeko 91.)
BATE – Leverkusen 1-1 (Gordejchuk 2. ill. Mehmedi 68.)

F-csoport:

Arsenal - Dinamo Zagreb 3-0 (Özil 29., Sanchez 33., 69.)
Bayern München - Olympiakosz 4-0 (D. Costa 8., Lewandowski 16., Müller 20., Coman 70., kiállítva: Badstuber 53. - Bayern)

G-csoport:

Porto - Dinamo Kijev 0-2 (Yarmolenko 35., 11-esből, Gonzalez 64.)
Maccabi Tel Aviv - Chelsea 0-4 (Cahill 21., Willian 73., Oscar 77., Baba 91., kiállítva: Ben Haim 41. - M. Tel Aviv)