Kondás sajnálja a vereséget: "Semmiképpen sem adjuk fel"

Feltöltve: 2015, július 30 - 22:33 Frissítve: 2015, július 31 - 09:07

Sajnálja a Debrecen 3-2-es vereségét az együttes vezetőedzője, Kondás Elemér, aki gratulált a csapatának, mivel odatették magukat, és helyenként jól is futballoztak. A tréner kiemelte, hogy semmiképpen sem adják fel, és bízik a játékosai tudásában. A Rosenborgnál eközben azt kapták, amit vártak, és nagy meglepetésre a visszavágón sem számítanak. Edzői értékelések.

DEBRECEN – ROSENBORG 2-3 (Balogh 33., Bódi 90., ill. Mikkelsen 52., 87., Helland 58.)

Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Kondás Elemér (Debrecen): - Nagyon jó mérkőzést láthatott a közönség, sajnos vereséggel zárult. Az első félidőben mezőnyfölényben játszottunk, vezetést szereztünk. Szerettünk volna a második félidő elején is gólt szerezni, de ez sajnos nem nekünk, hanem az ellenfélnek sikerült. Beszorítottak minket, majd fordítani is tudtak, ám utána is mindent megtettek a játékosok az egyenlítés érdekében. Gratulálok a fiúknak, mert odatették magukat, és helyenként jól futballoztak. Egy jó csapat győzött le minket a mai napon, de semmiképpen sem adjuk fel. Bízom a játékosokban.

Kare Ingebrigsten (Rosenborg): - Nagyjából úgy alakult a mérkőzés, ahogy elterveztük, leszámítva az első 15 percet, mert az nehéz volt. A Debrecen támadott, és nagy nyomást helyezett ránk, vezetést is szerzett. Mi kihagytuk a nagy lehetőséget, de sikerült felvennünk a ritmust. A második félidőben úgy folytattuk, ahogy az elsőben abbahagytuk, és azt játszottuk, amit eleve szerettünk volna. Az lehetett oka a mérsékelt kezdésnek, hogy nem ismertük elég jól ellenfelünket, nem tudtuk, mire számíthatunk. Utána azonban minden az elképzelésünk szerint alakult. A harmadik gól után megint leszállóágba kerültünk, szépített is a Debrecen, de egyenlíteni már nem tudott. A három gól és a győzelem nagy előny számunkra. Nagy meglepetésre nem számítok a visszavágón. (Fotó: dvsc.hu)