C. Ronaldo és a Real maradt Madrid királya - videó!

Feltöltve: 2011, november 26 - 23:19 Frissítve: 2011, november 27 - 11:10

4-1-re győzött a Real Madrid az Atletico elleni városi derbin. A Matracosok ugyan vezettek a Bernabeuban, de a blancók két Cristiano Ronaldo-büntetőnek is köszönhetően fordítottak és nyertek a kilenc főre olvadó vendégek ellen.

MAGYAR ÁTIGAZOLÁSI HÍREK: Újra él és frissül legnépszerűbb rovatunk - kattints!

- pepsifoci.hu - A vendégek a 15. percben, egy szépen kisakkozott akció végén, Adrian révén. A Real a 21. percig volt hátrányban, ekkor Courtois kapus akasztotta a játékvezető szerint Benzemát, a piros lapot is érő tizenegyest C. Ronaldo váltotta gólra.

A tíz emberrel küzdő Matracosok a szünet utáni percekig tartották magukat, ekkor azonban Di Maria bevágta a CR beadását követően elé kerülő labdát a kapuba, majd Higuain szemfüles gólja eldöntött mindent, végül megint a portugál világklasszis volt eredményes - újra tizenegyesből, egy újabb kiállítást (Godin) követően.

4-1-s győzelmével a Real Madrid megerősítette első helyét a tabellán, fel van adva a lecke a Barcelonának. A Valencia a hétközi BL-parádé után a bajnokságban is győzött.

Real Madrid – Atletico Madrid 4-1 (C. Ronaldo 24., 80. - mindkettőt 11-esből, Di Maria 49., Higuain 65., ill. Adrian 15.)
Rayo Vallecano – Valencia 1-2 (Tamudo 84. ill. Jonas 21., Tino Costa 57.)