Pintér és Supka "más meccset" nézett - így látták az edzők

Feltöltve: 2012, szeptember 16 - 22:11 Frissítve: 2012, szeptember 17 - 09:06

Pintér Attila szerint az ETO nem játszott jól, de nagyot küzdött a PMFC ellen, így megérdemelten nyert a helyzet nélkül futballozó vendégek ellen, miközben a 0-1-et követően a vendégek mestere, Supka Attila épp ellentétesen látta a találkozót, és szerinte megvoltak a lehetőségeik a jobb eredményhez. Kondás Elemér elárulta, hogy a 2-0 után kicsit lelassító Loki játékosainak fel kellett hívnia a figyelmét arra, hogy többet kell dolgozni, és ez bejött a Honvéd ellen. Marco Rossi szerint a védekezésük hiányosságai okozták a debreceni vereséget. Edzői értékelések.

TABELLA: Az NB I állása itt!

GYŐRI ETO – PMFC-MATIAS 1-0 (Koltai 34. – 11-esből)

Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Pintér Attila (Győri ETO): - Nem az a játékunk, hogy rugdaljuk el a labdát, ráadásul a második meccsen kell zsinórban kényszerű cseréket végrehajtanom, Trajkovicnak bokaszalag-szakadása van, úgy néz ki, Svec nem érezte jól magát, és nem tudtunk úgy belenyúlni a mérkőzésbe, hogy frissebb legyen a csapat. Úgy gondolom, hogy ez a szív diadala volt, nagyon küzdöttek és fegyelmezettek voltak a játékosok, és ha pontosabbak vagyunk a végjátékban, lehettek volna lehetőségeink, miközben az ellenfélnek nagyon helyzete sem volt. (MTV)

Supka Attila (PMFC-Matias): - A játékunkból a gól hiányzott. Megtettünk mindent azt hiszem, sikerült is jól játszanunk a mérkőzésen, de adtunk egy olyan előnyt az ellenfélnek a 11-essel – amit meg kell néznünk, hogy az volt, vagy sem –, amit követően az eredmény után kellett rohannunk. Szerettünk volna pontot-pontokat szerezni, úgy érzem, ehhez meg is voltak a lehetőségeink, a második félidőben fölényben is játszottunk. (MTV)

DVSC-TEVA – BUDAPEST HONVÉD 4-1 (Sidibe 5., 64., Coulibaly 8., Szűcs 53., ill. Vernes 21.)

Kondás Elemér (DVSC-TEVA): - Tudtuk, hogy nagyon kell figyelnünk a Honvédra, mivel egy jó csapat. Jól kezdtünk, két gólt szereztünk, utána magunkra engedtük őket, nem koncentráltunk megfelelően, kaptunk is egy gólt. Aztán felhívtuk a figyelmet, hogy még többet kell dolgozni, ez bejött. Utána sok helyzetünk volt, főleg a második félidőben, akár nagyobb arányban is nyerhettünk volna. Gratulálok a csapatnak. (Sport TV)

Marco Rossi (Bp. Honvéd): - Az volt a legnagyobb probléma, hogy egy az egyben nem voltunk jók, főleg a védelemben akadtak gondok. 0-2 után még összeszedtük magunkat, volt egy jó időszakunk, de az egyenlítés nem sikerült. A második félidőben kettős cserével próbáltunk újítani, de pont előtte megkaptuk a harmadik gólt, ezzel pedig el is dőlt a mérkőzés. (Sport TV) (FOTÓ: ETO.HU)

Ha az olvasás mellett játszanád is a focit, akkor regisztrálj a Grundfoci.hu-ra - kattints!