Szentes: Voltak lehetőségeink, de ez most mellékes - így látták az edzők

Feltöltve: 2013, április 12 - 21:59 Frissítve: 2013, április 13 - 10:10

A Paks-Diósgyőr találkozót követően Szentes Lázár úgy nyilatkozott, hogy a futball örök törvényét nem írhatják át: aki nem lő gólt, nem nyerhet. A szakember nyilatkozatában nem szeretett volna azzal takarózni az 1-0-s vereség után, hogy megvoltak a helyzeteik. Prukner Lászlónak elege van a szimpatikus vesztes szerepéből, míg Marco Rossi szerint az első félidőben nem tett meg mindenki mindent a Honvédban.

m.csakfoci.hu - kövess minket már mobilon is!

KAPOSVÁR – BP. HONVÉD 1-2 (Waltner 14., ill., Tchami 60. - 11-esből, Lanzafame 67.)

A meccs minden fontos mozzanata itt! I Beszámoló itt! I Videó itt!

Prukner László (Kaposvár): – Sokadszor produkálunk és veszítünk, a szimpatikus vesztes szerep már nagyon unalmas. A második félidőben volt egy holtpont, ez a pécsi meccs után várható is volt, és ezt a holtpontot nem tudtuk gól nélkül lehozni. Két buta pontrúgásból kaptunk gólt, a tizenegyest nem láttam, de biztos az volt, viszont hogy egy sorfal ne tudjon rendesen felállni, ezek olyan abnormális dolgok, amelyekkel nem lehet mit kezdeni kívülről. A második félidő második fele a miénk volt, az iksznek meg kellett volna lennie. Nem tudom, ez a szezonunk úgy látszik ilyen: játszunk, küzdünk, de nem áll mellénk a Fortuna. (Sport TV)

Marco Rossi (Honvéd): – Az elején éppen a modern futball alapja hiányzott a játékunkból, a futás, a küzdés, a hajtás. Játszhatunk bármilyen taktikával, bármilyen jó futballistákkal, ha nem pörgünk száz százalékon akkor az kevés, és az első félidőben volt néhány játékosom, aki ezt nem tette meg. A cserék után a második félidőben feljavultunk, és akkor azt történt nagyjából a pályán, amit elképzeltem. Ekkor az ellenfél fölé nőttünk, bár az első játékrészben is volt lehetősége Tchaminak, majd a szünet után is, vagy Bobálnak is. A második félidőben miénk volt a mérkőzés, bár voltak olyan mozzanatok, amelyek nem tetszettek, voltak tévedések a mérkőzésen, de most ezzel nem kell foglalkozunk, mivel megvan a meccs. (Sport TV)

TABELLA: Így áll az NB I - kattints!

MVM PAKS – DIÓSGYŐR 1-0 (Tököli 11.)

Tomiszlav Szivics (Paks): – Ha a Siófok, vagy az Eger az ellenfelünk, akkor is ugyanúgy kell játszanunk, mint ma, de olyankor valami hiányzik. Le a kalappal a játékosok előtt, megcsinálták azt, amit megbeszéltünk, végig nagyon fegyelmezetten védtük a területet, és veszélyes voltunk kontrából, "félkontrából". Hat nap alatt három mérkőzést játszottunk, az előző két alkalommal ráadásul elég rossz talajon. (Sport TV)

Szentes Lázár (Diósgyőr): – Mi sem tudjuk megváltoztatni az örök törvényt, rúgott gól nélkül még senki sem nyert soha mérkőzést. Nyílván mondhatjuk, hogy megvoltak a lehetőségeink, de ez most mellékes. Ha nem rúgunk gólt, egyet mindig könnyen lehet kapni, és ma nem sikerült semmi. Voltak gondok a motivációval is, nem úgy játszottunk, ahogy kellett volna, egyénileg és csapatkánt is több kellett volna. (Sport TV) (Fotó: dvtk.eu)

Ha az olvasás mellett játszanád is a focit, akkor regisztrálj a Grundfoci.hu-ra - kattints!