Gomes a két pontot siratja és lesgólról beszél - így látták az edzők

Feltöltve: 2013, április 14 - 22:02 Frissítve: 2013, április 15 - 09:04

Pintér Attila két ellentétes félidőt látott az ETO-Videoton (1-1) meccsen, ezért igazságosnak érzi a döntetlent. José Gomes, a fehérváriak mestere szerint az első félidő után már 2-0-ra kellett volna vezetniük és egyáltalán nem elégedett az egy ponttal. Horváth Ferenc, a Kecskemét szakvezetője úgy véli: csapata egy nagyon rossz első játékrészt produkált az Újpest ellen, és csak az öltözőben akart nyerni. Marc Leliévre szerint együttese jobban játszott, mint a legutóbbi győztes meccsen, most mégis kikapott.

m.csakfoci.hu - kövess minket már mobilon is!

GYŐRI ETO – VIDEOTON 1-1 (Kamber 67. ill. Tóth B. 64.)

Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Pintér Attila (Győri ETO): – Két ellentétes félidőt láthattunk. Pontatlanul játszottunk az első félidőben, a Videotonnak több helyzete is volt ekkor, igaz mi is lőhettünk volna gólt Varga Roland révén. A szünetben sokkal bátrabb játékot kértem, ezért szerkezetet váltottunk, mivel az első 45 percben nem a saját játékunkat játszottuk. A második félidőben feljavultunk, több lehetőségünk is volt. A két ellentétes félidőből egy jó mérkőzés alakult ki. A Videoton rászolgált az egy pontra. (vidi.hu/MTVA)

José Gomes (Videoton): – Fantasztikus meccset játszott a két csapat. Hihetetlen jó akciókat, megoldásokat láthattak a nézők. Az első félidő után 2-0-ra vezethettünk volna. Miután megszereztük a vezetést, nem lett volna szabad, hogy kiegyenlítsen az ellenfél. A kapott gólnál mi hibáztunk, még akkor is, ha azt les előzte meg. Az első félidőben nagyon jól játszottunk, a második félidőben az ETO játéka kiegyensúlyozottabb volt, bár fölénybe azért nem kerültek. Az viszont egyértelmű, hogy a mai meccsen nem egy pontot szereztünk, hanem kettőt veszítettünk. Nem vagyok elégedett. (vidi.hu/MTVA)

KTE-PHOENIX MECANO – ÚJPEST 1-0 (Mogyorósi 61.)

Horváth Ferenc (Kecskemét): – Furcsa mérkőzés volt, nagyon rossz első félidő után valamivel jobb másodikat produkáltunk. Szenvedély nélkül nem lehet játszani, sőt az életben semmit nem lehet szenvedély nélkül csinálni. Nálunk bennmaradt az öltözőben a nyerni akarunk, pedig a pályán kell nyerni, nem az öltözőben. Hazai pályán még nem tudtunk győzni, ezért görcsösek voltunk. A szünetben mondtam a csapatnak, hogy ennél rosszabb nem lehet, ha kell, állva haljanak meg. Nehéz hetek várnak ránk, lesz munkánk bőven. (Sport TV)

Marc Leliévre (Újpest): – A második félidő is jó volt, az elsőben voltak lehetőségeink, amelyeket be kellett volna rúgni, de nem sikerült. Mindkét csapatnak voltak helyzetei, nekünk nem sikerült ezeket értékesíteni, nekik egyet igen. A kontrákra jobban oda kellett volna figyelni, eredményesen befejezni. Jobban játszottunk, mint az előző mérkőzésen. (Sport TV) (FOTÓ: VIDI.HU)

Ha az olvasás mellett játszanád is a focit, akkor regisztrálj a Grundfoci.hu-ra - kattints!