NB I: Más meccset nézett Rossi és Csertői - így látták az edzők

Feltöltve: 2014, március 17 - 23:05 Frissítve: 2014, március 18 - 09:51

Marco Rossi szerint az első félidő ugyan nem úgy sikerült a Honvédnak, ahogy szerették volna, a második félidő és a helyzetek alapján meg kellett volna vernie a kapusa által vezetett Paksot, aki viszont úgy gondolja, hogy a lehetőségek száma alapján nem lett volna megérdemelt a kispestiek sikere, az alighanem más meccset nézett. Csertői Aurél szerint ugyanakkor a Paks "simán vezetett" és a végén az ő csapata hibázta el a meccslabdát, így végül egy reálisnak mondható döntetlen lett a vége. Edzői értékelések.

TABELLA: Az NB I állása itt!

BUDAPEST HONVÉD – MVM PAKS 1-1 (Daud 52. - 11-esből, ill. Délczeg 42. - 11-esből)

Beszámoló itt! I Minden fontos mozzanat itt!

Marco Rossi (Bp. Honvéd): - A pályán mindig van egy ellenfél is, amely ma nagyon megnehezítette a helyzetünket, nagyon sok taktikai faultot követtek el ellenünk az első félidőben. Tudtuk, hogy egy nagyon nehéz mérkőzés lesz, hiszen a Paks az életéért, a bennmaradásért küzd, ehhez most minden eszközt fel is használtak. A második félidőben aztán odatettük magunkat, voltak helyzeteink és meg kell dicsérni az ellenfél kapusát, aki három olyan labdát is kifogott, amelyet nagyon sokan már gólnak láttak, nagyban hozzájárult ahhoz, hogy döntetlen lett a meccs. Ha megnyertük volna a meccset, nem mondanám, hogy nem érdemeltük meg, ha viszont ezt van, aki másképp látja, az lehet, hogy más meccset nézett. (MTVA)

Csertői Aurél (Paks): - Ha csak az első félidőn múlt volna, nem lennék elégedett az egy ponttal, mert akkor jól fociztunk, vezettünk, ellenben a Honvédnak nem volt lehetősége. A második félidőben óriási hibákat követtünk el, a 16-oson belül cselezgettünk, ebből lett a 11-es. Akkor azért kicsit fölénk nőtt a Honvéd, de a végén azért a meccslabdát mi hibáztuk el. Az iksz azért reális. Fejben nem tudtuk feldolgozni, hogy simán vezetünk, jöttek ezek a hibák, pedig néha csak nagyot bele kell rúgni a labdába, a 16-oson belül senki nem akar cselezgetni, csak úgy néz ki, hogy mi. (MTVA) (Fotó: honvedfc.hu)