Pontot ért a két gyors kecskeméti válasz a Hali-pályán

Feltöltve: 2011, augusztus 28 - 19:49 Frissítve: 2011, augusztus 28 - 20:10

2-2-es döntetlent játszott a Haladás hazai pályán a Kecskemét ellen az OTP Bank Liga 7. fordulójában. A vasiak kétszer is vezetést szereztek, de a KTE mindkét alkalommal igen gyorsan válaszolni tudott.

NB I: Minden az élvonal hétvégi fordulójáról - kattints!

- pepsifoci.hu - A Haladás kezdte jobban a találkozót, a KTE az első tíz percben nem nagyon jött ki a saját térfeléről. A vasiak az egy Kenesei-lövés utáni kipattanót behelyező Vujovic révén meg is szerezték a vezetést, a fór viszont nem tartott sokáig, két perc múlva érkezett is válasz Bertus ügyes megoldásával. A szünetig Aczél Zoltán együttese volt valamivel aktívabb, de a lila-fehéreknek is akadtak ígéretes próbálkozásaik.

A második felvonás hazai mezőnyfölénnyel indult, ugyanakkor a kecskeméti ellencsapásokban is vastagon benne volt a gólveszély. Kenesei szabadrúgásból vette célba Németh Gábor kapuját, de a kapus résen volt, és egy gyors vetődéssel menteni tudott. Az első félidőhöz hasonlóan megint beiktattak a felek egy gyors gólváltást: Balogh Béla szerencsétlen öngóljára Mohl válaszolt egy jól eltalált lövéssel. Bár Kenesei még többször is tesztelte Némethet, gól viszont már nem esett: maradt a 2-2-es döntetlen.

A Halinak 8, a Kecskemétnek 11 pontja van. (Tabella itt!) (FOTÓ: VASNEPE.HU)

Haladás Sopron Bank – Kecskemét 2-2 (Vujovic 18., Balogh B. 73. – öngól ill. Bertus 20., Mohl 78.) - a meccs minden fontos mozzanata itt!