Szolnok

NB II: "Tapicskolnak a langyos vízben, felmarkolják a fizetésüket" - Csábi távozik

Feltöltve: 2016, június 4 - 18:54

Távozik a Szolnok kispadjáról Csábi József, de a keretben is nagy változások lesznek.

NB II: Egy félidő alatt gázolt a bajnok Gyirmót

Feltöltve: 2016, május 22 - 22:11

3-1-re győzött a már bajnok Gyirmót a kiesés ellen menekülő Szolnok ellen vasárnap, hazai pályán is megünnepelve a már kiharcolt aranyérmét és feljutását. Simon András duplázni tudott a mérkőzésen.

NB II: Hatot vágott a Gyirmót, megverték a ZTE-t

Feltöltve: 2016, április 23 - 21:09

Az NB II 24. fordulójában a listavezető Gyirmót 6-0-ra győzte le a Vác csapatát, míg a Zalaegerszeg kissé váratlan, 3-1-es vereséget szenvedett a Szolnok otthonában.

Átadták az újjáépített Tiszaligeti Stadiont Szolnokon

Feltöltve: 2016, április 9 - 13:30

Csaknem négy év munkái után ünnepélyes keretek között átadták az újjáépített Tiszaligeti Stadiont szombaton Szolnokon, a megnyitón a miniszterelnök is részt vett.

NB II: Győzött a Gyirmót és Pintér csapata is

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:00

Az NB II 19. fordulójában a Gyirmót 3-1-re győzte le az Ajka csapatát, míg a Pintér Attila irányította Mezőkövesd 2-1-re verte a Sopron együttesét. A Budaörs a 94. percben mentett pontot a Szolnok ellen, míg a Szeged 1-1-es döntetlent játszott a Soroksárral.

Négyet lőtt a Vasas és a Honvéd, győzött a Békéscsaba is

Feltöltve: 2016, január 23 - 18:05

A Vasas felkészülési mérkőzésen 4-0-ra győzte le az NB II-es Szolnok csapatát. A Honvéd 4-1-re verte a Siófok együttesét, míg a Békéscsaba 1-0-ra nyert a szerb Spartak Subotica ellen.

NB II: Gyirmót, ZTE, Budaörs az őszi dobogó - eredmények

Feltöltve: 2015, november 28 - 19:16

Az NB II 15. fordulójában a Zalaegerszeg 2-1-re verte az Ajkát, a Szeged azonban 3-2-r kikapott Csákváron, így a zalaiak telelnek a második helyen. A listavezető Gyirmót idegenben 4-0-ra győzte le a Siófokot, így növelte előnyét a Budaörs előtt, amely 1-0-ra kikapott a sereghajtó Váctól, és a harmadik helyről várhatja a tavaszt. Eredmények.

NB II: A Szeged 0-1 után nyert és lett élcsapat

Feltöltve: 2015, november 22 - 19:41

A 14. percben már hátrányban volt, ennek ellenére végül 4-1-re győzött a Szeged a Szolnok ellen, a Merkantil Bank NB II 14. fordulójának vasárnapi találkozóján.

NB II: Kikapott a Gyirmót, a Siófok legyűrte a Csákvárt - eredmények

Feltöltve: 2015, november 7 - 21:21

Az NB II 13. fordulójában a Siófok 3-1-re verte a Csákvárt. A listavezető Gyirmót 1-0-s vereséget szenvedett Szolnokon, míg a Dunaújváros döntetlent játszott a Szigetszentmiklóssal. A Zalaegerszeg 2-1-re győzött a Kisvárda otthonában, ezzel továbbra is ott van az élmezőnyben. A Szeged ezzel szemben nem tudott pontokat szerezni Sopronban, míg a Vác másodszor gyűjtötte be a három pontot a szezon során. Eredmények.

NB II: Tovább szenved a tavalyi élcsapat

Feltöltve: 2015, november 1 - 17:35

Négymeccsesre nyúlt a Szolnok nyeretlenségi sorozata a Merkantil Bank NB II-ben, miután a Tisza-partiak a 12. forduló vasárnapi zárómeccsén 2-1-re kikaptak Csákváron.

NB II: Botlott a Mezőkövesd, a végén egyenlített a Dunaújváros - eredmények

Feltöltve: 2015, október 24 - 19:59

Az NB II 11. fordulójában a Mezőkövesd 2-2-es döntetlent játszott az Ajkával, így nem tudott az élre állni, a Dunaújváros pedig a legvégén egyenlített a Soroksár ellen. A Csákvár nagy pofont kapott a Sopron otthonában, a Budaörs 2-0-ra verte a Szigetszentmiklóst, míg a Vác pontot szerzett a Kisvárda ellen. Eredmények.

NB II: Eddigi főnöke veszi át Kis Károly helyét

Feltöltve: 2015, október 24 - 09:48

Csábi József veszi át Kis Károly helyét Szolnokon.

NB II: Kis Károly távozik Szolnokról

Feltöltve: 2015, október 19 - 12:14

Az utóbbi hetek eredménytelensége miatt a mai napon Kis Károly és a Szolnoki MÁV FC közös megegyezéssel szerződést bontott.

NB II: Győzött a ZTE és a Dunaújváros, hozta a kötelezőt a Gyirmót - eredmények

Feltöltve: 2015, október 3 - 20:24

Az NB II 9. fordulójában a Gyirmót hozta a kötelezőt, és 1-0-ra legyőzte a sereghajtó Vácot, míg a Budaörs 2-1-re verte a Soroksárt. Eredmények.

NB II: Szolnoki siker, 3500-an voltak kíváncsiak a Gyirmót stadionavatójára - eredmények

Feltöltve: 2015, szeptember 26 - 20:50

Az NB II 8. fordulójában a Gyirmót a Dunaújváros 2-0-s legyőzésével avatta fel új stadionját, a találkozóra 3500 néző volt kíváncsi. A listavezető Mezőkövesd 1-0-ra győzött a Szeged vendégeként, a Zalaegerszeg 2-1-es sikert aratott a Sopron otthonában, a Budaörs pedig gólgazdag meccsen kapott ki a Kisvárda ellen. Eredmények.

Fordított és továbbjutott a Vasas a Magyar Kupában

Feltöltve: 2015, szeptember 22 - 19:50

A legjobb 32 csapat közé jutott a Vasas a Magyar Kupában, miután 2-1-re legyőzte a Szolnok csapatát. Az angyalföldiek az első félidőben hátrányba kerültek, de még a szünet előtt egyenlítettek Czvitkovics révén, majd a fordulást követően Könyves megpattanó beadásának köszönhetően a győzelmet érő találatot is megszerezték.

NB II: Gyirmót-siker Mezőkövesden, győzött a Dunaújváros - eredmények

Feltöltve: 2015, szeptember 19 - 20:53

A Gyirmót egy, a hosszabbításban szerzett találattal győzött 2-1-re a Mezőkövesd otthonában, míg a Dunaújváros 1-0-ra nyert a Csákvár ellenében. Hat vereség után győzni tudott az eddigi sereghajtó Vác az NB II-ben, a Duna-partiak a Szolnokot verték 1-0-ra. Négy győztes meccs után kikapott a dobogós meglepetéscsapat, a több mint félórán át emberhátrányban játszó Budaörs, nagy csatában verte a Balmazújváros a Sopront, az SZTK pedig a Kisvárdát.

Különleges lelátó lesz egy új magyar stadionban - fotó

Feltöltve: 2015, május 22 - 15:52

A Szolnokon jelképpé vált Tiszavirág gyalogos- és kerékpáros híd formáját idézi a Tiszaligeti Stadion új lelátójának acélszerkezete. A fejlesztéssorozat részeként új klubépületet is felhúznak a létesítményben.

NB II: Kiütéssel ugrott fel az utolsó helyezett a tabellán - eredmények

Feltöltve: 2015, május 9 - 19:52

A Szolnok és az eddig sereghajtó Balmazújváros is 4-0-ra győzött az NB II 27. fordulójában, utóbbi ezzel előreugrott a tabellán, miután egyik közvetlen riválisát, a Ceglédet ütötte ki idegenben. Fontos három pontot szerzett a Soroksár, de Kaposvárnak is jól jöhet még a szegedi iksz.

Dibusz sem érti, miért volt ilyen rossz a Fradi

Feltöltve: 2015, április 30 - 13:11

Dibusz Dénes számára is rejtély, miért választottak a csapattársai rendre rossz megoldásokat a kapu előtt a Szolnok elleni kupadöntőbe jutást eredményező, ugyanakkor csalódást okozó szerdai mérkőzésen (1-1). A válogatott kapus ugyanakkor már inkább előre nézne, és nem akar már a találkozóval foglalkozni.