Német Kupa

Ribéry súlyos eltiltást is kaphat emiatt - videó

Feltöltve: 2016, május 22 - 19:21

Súlyos eltiltást is kaphat a Bayern München francia csillaga, Franck Ribéry, aki a Német Kupa döntőjének első félidejében szándékosan belenyúlt ellenfele, a dortmundi Gonzalo Castro szemébe. Nemrég a Tottenham Hotspur középpályását, Mousa Dembelét meszelték el hasonló eset miatt hat meccsre, miután Diego Costa (Chelsea) szemébe nyúlt bele.

Német Kupa: Guardiola trófeával búcsúzott a Bayerntől - videó

Feltöltve: 2016, május 21 - 23:01

A Német Kupa döntőjében a Bayern München gól nélküli rendes játékidőt és hosszabbítást követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a Dortmund csapatát. A bajorok ezzel a Bundesliga után a kupát is megnyerték, Pep Guardiola pedig így trófeával búcsúzott a gárdától.

Dárdai élőben kapott össze a riporterrel a vesztes kupaelődöntő után - az interjú

Feltöltve: 2016, április 21 - 08:37

Megvédte csapatát és taktikáját Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője, miután a berlini gárda 3-0-ra kikapott a Borussia Dortmund elleni Német Kupa-elődöntőn. A magyar szakvezető igazságtalannak érezte a Sky riporterének kritikáját, mely szerint a Hertha túlságosan védekező felfogásban futballozott, így nem lehetett esélye a sikerre nagynevű riválisával szemben, Dárdai élő adásban vitatkozott össze az interjút készítő Thomas Wagnerrel. Íme, a beszélgetés részletei!

Dárdaiék elbuktak a berlini álom kapujában - videó

Feltöltve: 2016, április 20 - 22:32

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC hazai pályán 3-0-ra kikapott a Dortmundtól, így nem jutott be a Német Kupa döntőjébe. A fináléban a Bayern Münchennel meccselnek majd a sárga-feketék.

A Bayern elütötte Kleinheisleréket a kupadöntőtől - videó

Feltöltve: 2016, április 19 - 22:37

A Német Kupa elődöntőjében a Bayern München Thomas Müller duplájával 2-0-ra legyőzte a Werder Brement, és bejutott a fináléba. A brémaiaknál Kleinheisler László a 83. percben lépett pályára.

Nagy hírt kapott Dárdai: kidőlt a Dortmund gólgyárosa

Feltöltve: 2016, április 19 - 18:25

A Dortmund hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy a csapat gólgyárosa, Pierre-Emerick Aubameyang nem léphet pályára a Hertha BSC elleni, szerdai Német Kupa-elődöntő találkozón.

Dárdai nem örül a Dortmund EL-kiesésének - Pool-drukkereket akar a kupában

Feltöltve: 2016, április 16 - 15:16

A Német Kupa elődöntőjére készülő Dárdai Pál nem örül annak, hogy a Dortmund hétközben kiesett az Európa Ligából. A Hertha BSC magyar vezetőedzője amondó, a dortmundi játékosok nem bírták el a nyomást a Liverpool ellen, és olyan szurkolást szeretne a kupameccsen, mint amilyet az angol drukkerek produkáltak az Anfield Road-on.

Dárdai: Még 8 meccs? Legyen inkább 10! - a kupadöntővel is tervez

Feltöltve: 2016, március 15 - 18:25

A Hertha BSC továbbra is a harmadik helyen áll a Bundesligában, a gárda magyar vezetőedzője, Dárdai Pál szerint azonban együttesének nem csak a bajnokságra kell koncentrálnia. A tréner amondó, a hátralévő nyolc forduló mellett ő további két meccsel számol, szeretne ugyanis ott lenni csapatával a Német Kupa berlini fináléjában is.

Telt ház! - Dárdaiék 76 ezer szurkoló előtt játsszák az év meccsét

Feltöltve: 2016, március 8 - 15:17

Valamennyi, összesen 76.233 belépő elfogyott az április 20-i Hertha-Borussia Dortmund Német Kupa-elődöntőre, azaz Dárdai Pál csapata telt ház előtt fogadja nagynevű ellenfelét a berlini Olympiastadionban.

Dárdaiék egy lépésre kerültek a berlini álomtól - a Dortmundon át vezet az út a fináléba

Feltöltve: 2016, február 10 - 23:30

A Dárdai Pál irányította Hertha BSC a Német Kupa negyeddöntőjében 3-2-re győzte le a másodosztályú Heidenheim csapatát. Mindez azt jelenti, hogy az együttes 1981 után újra bejutott a legjobb négy közé a sorozatban, és csak egyetlen lépés választja el attól, hogy ott legyen a Berlinben megrendezésre kerülő fináléban. Továbbment a Bayern München is, amely idegenben verte 3-0-ra a Bochumot. Az elődöntőben a Hertha a Dortmunddal, a Bayern a Werderrel találkozik.

Videó: Elődöntős a Dortmund a Német Kupában

Feltöltve: 2016, február 9 - 23:35

A Dortmund együttese a Stuttgart 3-1-es legyőzésével bejutott a Német Kupa elődöntőjébe. A sárga-feketék góljait Reus, Aubameyang és Mkhitaryan szerezték.

Kleinheisler nélkül ment tovább a Werder a kupában - videó

Feltöltve: 2016, február 9 - 22:10

A Német Kupa negyeddöntőjében a Werder Bremen idegenben 3-1-re verte a Bayer Leverkusen csapatát, és bejutott a legjobb négy közé. A brémaiaknál Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet.

Dárdai százmilliókat keresett a Herthának

Feltöltve: 2015, december 17 - 11:38

A Nürnberg elleni sikerrel nem csak a nagy álomhoz került közelebb a Hertha a Német Kupában, de a klub és a játékosok pénztárcája is szépen megduzzadt, 300 millió forintnyi eurónál is több érkezik be a kasszába.

Német Kupa: Dárdaiék megállíthatatlanok, továbbjutott a Dortmund is - eredmények

Feltöltve: 2015, december 16 - 21:48

A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Dárdai Pál irányította Hertha BSC idegenben 2-0-ra győzte le a Nürnberg csapatát. A fővárosiak első találatát Darida szerezte a 32. percben, majd a második félidőben Brooks is betalált, így a magyar tréner berlini döntővel kapcsolatos álma továbbra is él azzal, hogy együttese bejutott a legjobb nyolc közé a kupában. A Herthához hasonlóan tett a Dortmund is, amely idegenben 2-0-ra verte az Augsburgot. Eredmények.

Német Kupa: Xabi Alonso bődületes bombája repítette tovább a Bayernt - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 15 - 23:21

A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Bayern München Xabi Alonso óriási bombagóljával 1-0-ra legyőzte a Darmstadt együttesét. Továbbjutott a negyeddöntőbe a Bayer Leverkusen és a Werder Bremen is, utóbbi gólzáporos meccset nyert meg a Mönchengladbach otthonában. Eredmények.

Tönkreverte ellenfelét a Dortmund a kupában - videó

Feltöltve: 2015, október 28 - 22:45

A Dortmund a másodosztályú Paderborn elleni Német Kupa-meccs első félidejében egy kapushibának köszönhetően hátrányba került, ezt követően azonban beindult a dortmundi henger, és a hazaiak meg sem álltak hét találatig, így végül 7-1 lett a vége. Nézd meg a gólokat videón!

Videó: Simán lerendezte a Wolfsburgot a Bayern a kupában

Feltöltve: 2015, október 27 - 23:27

A Német Kupa 2. fordulójában a Bayern München bő félóra alatt három gólt lőtt a Wolfsburgnak, a bajorok részéről Douglas Costa mellett Thomas Müller kétszer is betalált. A végén Andre Schürrle találata már csak a szépítésre volt elég, így 3-1 lett a vége Pep Guardiola csapatának.

Német Kupa: Dárdaiék a hosszabbításban fordítottak, Simonék is továbbjutottak - eredmények

Feltöltve: 2015, október 27 - 22:31

A Német Kupa 2. fordulójában a Dárdai Pál vezette Hertha BSC hátrányba került a másodosztályú FSV Frankfurt otthonában, de Salamon Kalou góljával még a rendes játékidőben egyenlíteni tudott. A hosszabbításban szintén a támadó volt eredményes büntetőből, így a berliniek továbbjutottak a következő körbe. Gulácsi Péter hármat kapott a bemutatkozó meccsén, a Simon Krisztiánnal felálló 1860 München szintén fordított a Mainz ellen, a Bayern Münchennek pedig nem jelentett akadályt a Wolfsburg legyőzése, így könnyedén bejutott a sorozat nyolcaddöntőjébe.

Dárdai álma 8 millió euróról és egy 22 éves átokról szól

Feltöltve: 2015, október 27 - 11:36

Dárdai Pál vezetésével a magyar edző nagy álmát készül megvalósítani a Hertha a Német Kupában, ennek első lépését kedden este teheti meg. Nem mellesleg az álom beteljesülése minimálisan egy mintegy 8 millió eurós bevétellel is kecsegtetne...

Német Kupa: Csak ráijesztettek a Bayernre, két Bundesliga-csapat kiesett - videó

Feltöltve: 2015, augusztus 9 - 18:36

A Bayern München is továbbjutott vasárnap a Német Kupa 1. fordulójából, a bajor rekordbajnok úgy verte 3-1-re idegenben az FC Nöttingen együttesét, hogy az ötödosztályú gárda 0-1 után még egyenlíteni tudott. Megszerezte első gólját a Bayern nyári igazolása, Arturo Vidal. A Hamburg után a Bundesliga-újonc Ingolstadt is elbúcsúzott a sorozattól, a negyedik ligás Unterhaching okozta a nap második nagy meglepetését. Eredmények, videó!