Budaörs

7-0 és mezőkövesdi siker az NB II-ben - eredmények

Feltöltve: 2016, május 8 - 20:17

14 gól esett az NB II 26. fordulójának vasárnap kora esti meccsein, ebből hetet a Dunaújvárost kiütő Soroksár szerzett. Egy hajrábeli góllal nyert Ajkán a feljutásra pályázó Mezőkövesd.

NB II: Kikapott a Gyirmót és Pintér csapata is

Feltöltve: 2016, április 30 - 21:23

Az NB II 25. fordulójában a listavezető Gyirmót kikapott a Balmazújvárostól, így még nem mondhatja magát feljutónak. A Pintér Attila által irányított Mezőkövesd is vereséget szenvedett, ahogy a Zalaegerszeg is a Csákvár ellen. A Kisvárda 4-0-ra győzött a Dunaújváros otthonában, míg a Budaörs meccsén nem született gól.

NB II: Győzött a Gyirmót, nem hibázott Pintér csapata sem

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:59

Az NB II 23. fordulójában a Gyirmót 2-0-ra nyert a Dunaújváros vendégeként, míg a Pintér Attila által irányított Mezőkövesd a Szeged ellen győzött 2-1-re.

NB II: Javított a ZTE, elgázolták a Dunaújvárost

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:55

Az NB II 22. fordulójában a Csákvár kiütötte a Dunaújvárost, míg a Zalaegerszeg hármat lőtt a Siófoknak. A Kisvárda 5-0-ra verte a Szigetszentmiklóst, miközben a Szeged két góllal győzött a Budaörs ellen. A Szolnoki MÁV első meccsét játszotta az új stadionjában, de 1-0-ra kikapott a Vác csapatától.

NB II: Botlott a listavezető, győzött Pintér csapata

Feltöltve: 2016, március 19 - 21:26

Az NB II 20. fordulójában a Gyirmót 2-2-es döntetlent játszott a Szigetszentmiklós csapatával, miközben a Pintér Attila vezette Mezőkövesd egy góllal verte a Szolnokot. A Csank János irányította Zalaegerszeg odahaza 4-3-as vereséget szenvedett a Vác csapatától, míg a Budaörs 4-1-re kapott ki a Csákvár otthonában.

NB II: Győzött a Gyirmót és Pintér csapata is

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:00

Az NB II 19. fordulójában a Gyirmót 3-1-re győzte le az Ajka csapatát, míg a Pintér Attila irányította Mezőkövesd 2-1-re verte a Sopron együttesét. A Budaörs a 94. percben mentett pontot a Szolnok ellen, míg a Szeged 1-1-es döntetlent játszott a Soroksárral.

NB II: Győzött a Gyirmót, két góllal verték a Budaörst

Feltöltve: 2016, március 5 - 20:02

Az NB II 18. fordulójában a Gyirmót 1-0-ra győzött a Soroksár ellen, miközben a Budaörs 2-0-ra kapott ki Sopronban. A Kisvárda 2-1-re nyert a Szeged ellen, míg a Siófok egy góllal múlta felül a Vác együttesét.

"Vicc, komolytalan" - "Elszállt az agyuk": 9 embert vert meg nagyon a ZTE a rangadón

Feltöltve: 2016, február 28 - 17:34

0-1 után fordított és végül 5-1-re nyert a Zalaegerszeg a Budaörs ellen, a Merkantil Bank NB II vasárnapi rangadóján, idegenben. Az első félidőben előnybe kerülő hazaiak sorsát két, a szünet után kapott piros lap pecsételte meg, a zalaiak öt góllal használták ki kettős emberelőnyüket. A találkozót követően a két vezetőedző meglehetősen ellentétes módon látta a játékvezető tevékenységét.

NB II: Pintér vereséggel nyitott, győzött a ZTE és a Budaörs - eredmények

Feltöltve: 2016, február 20 - 20:04

Az NB II 16. fordulójában a Pintér Attila irányította Mezőkövesd 2-1-es vereséget szenvedett a Vác otthonában, míg a Zalaegerszeg magabiztosan győzte le a Szigetszentmiklós csapatát.

Egy hatossal zárta a téli felkészülést a Puskás Akadémia

Feltöltve: 2016, február 6 - 19:35

A Puskás Akadémia az utolsó felkészülési mérkőzésén 6-0-ra legyőzte az NB II-es Budaörs csapatát.

Torghelle-gól döntött az MTK győztes edzőmeccsén

Feltöltve: 2016, január 22 - 14:34

Szatmári István és Torghelle Sándor góljával győzött 2-1-re az MTK a másodosztályú Budaörs elleni pénteki edzőmeccsén.

Másodszor is nyert Egervárival a DVTK, ötöt lőtt az Újpest - eredmények

Feltöltve: 2016, január 16 - 13:58

Második edzőmeccsét is megnyerte Egervári Sándorral a DVTK, míg az Újpest ötöt lőtt a Monornak. A Loki első meccse a Gaz Metan ellen döntetlennel zárult. Szombati felkészülési találkozók.

EL csoportkörös ellenféllel is játszik a Diósgyőr januárban

Feltöltve: 2016, január 8 - 23:15

Egy ellenfél kivételével már a teljes felkészülési programja ismert a DVTK-nak. A miskolciak hét találkozót játszanak majd.

NB II: Gyirmót, ZTE, Budaörs az őszi dobogó - eredmények

Feltöltve: 2015, november 28 - 19:16

Az NB II 15. fordulójában a Zalaegerszeg 2-1-re verte az Ajkát, a Szeged azonban 3-2-r kikapott Csákváron, így a zalaiak telelnek a második helyen. A listavezető Gyirmót idegenben 4-0-ra győzte le a Siófokot, így növelte előnyét a Budaörs előtt, amely 1-0-ra kikapott a sereghajtó Váctól, és a harmadik helyről várhatja a tavaszt. Eredmények.

NB II: Megvan az őszi bajnok, meglepő kövesdi zakó - eredmények

Feltöltve: 2015, november 21 - 18:56

Az NB II 14. fordulójában a Zalaegerszeg 0-0-s döntetlent játszott a Soroksár otthonában, míg a Budaörs odahaza osztozott meg a pontokon a Dunaújvárossal. Győzött viszont az immáron őszi bajnok Gyirmót, míg a Mezőkövesd meglepő vereséget szenvedett. Eredmények.

NB II: Benczés a TV-kamerák előtt mondott le

Feltöltve: 2015, november 8 - 19:27

Felajánlotta lemondását a Budaörs ellen 2-0-ra elveszített NB II-es bajnokit követően, vasárnap Benczés Miklós, a Mezőkövesd vezetőedzője. Elmondása szerint a mérkőzés 70 százalékát nem is látta a köd miatt, így nem volt könnyű belenyúlnia a a pályán történtekbe.

NB II: Kikapott a Mezőkövesd az újonc elleni rangadón

Feltöltve: 2015, november 8 - 18:32

Folytatta nagyszerű szereplését az újonc Budaörs a Merkantil Bank NB II-ben: vasárnap Miskei Attila csapata 2-0-ra győzött a bajnokesélyes Mezőkövesd otthonában, és ezzel fellépett a tabella második helyére. A matyóföldiek a 4. helyen állnak.

NB II: A 93. percben nyert a Gyirmót, újvárosi hatos, leadta előnyét a Kövesd - eredmények

Feltöltve: 2015, október 31 - 21:09

Az NB II. 12. fordulójában a Mezőkövesd már 2-0-ra vezetett a Szigetszentmiklós otthonában, végül azonban 2-2 lett a találkozó vége. A Budaörs a Siófok ellen begyűjtötte mind a három pontot, a Zalaegerszeg viszont 2-0-ra kikapott a Szeged ellen. A Gyirmót a hosszabbításban győzött, a Dunaújváros hatot lőtt idegenben. Eredmények.

NB II: Botlott a Mezőkövesd, a végén egyenlített a Dunaújváros - eredmények

Feltöltve: 2015, október 24 - 19:59

Az NB II 11. fordulójában a Mezőkövesd 2-2-es döntetlent játszott az Ajkával, így nem tudott az élre állni, a Dunaújváros pedig a legvégén egyenlített a Soroksár ellen. A Csákvár nagy pofont kapott a Sopron otthonában, a Budaörs 2-0-ra verte a Szigetszentmiklóst, míg a Vác pontot szerzett a Kisvárda ellen. Eredmények.

NB II: Győzött a ZTE és a Dunaújváros, hozta a kötelezőt a Gyirmót - eredmények

Feltöltve: 2015, október 3 - 20:24

Az NB II 9. fordulójában a Gyirmót hozta a kötelezőt, és 1-0-ra legyőzte a sereghajtó Vácot, míg a Budaörs 2-1-re verte a Soroksárt. Eredmények.