Diego Costa

Chelsea: Diego Costa büntetése még durvább lett

Feltöltve: 2016, április 1 - 18:28

A Chelsea spanyol labdarúgója, Diego Costa eltiltását egy mérkőzéssel megtoldotta az angol szövetség a márciusi, Everton elleni FA-kupa-negyeddöntőben kapott piros lapja miatt.

Elképesztő: D. Costa lefejelte és megharapta ellenfelét - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 22:04

Az Everton-Chelsea (2-0) FA-kupa meccs 84. percében Diego Costa elképesztő kakaskodásba kezdett Gareth Barry-vel: a csatár előbb lökdösődött, majd megpróbálta lefejelni és megharapni (!) ellenfelét. Az esetet követően a spanyol támadót második sárgával kiállították.

BL: "Használhatatlan"; "Unja a focit” - a Chelsea két sztárját ütik a PSG-meccs után

Feltöltve: 2016, február 17 - 10:10

Bár Guus Hiddink nem fogta fel tragédiaként a PSG ellen 2-1-re elveszített első BL-nyolcaddöntőt, Angliában két Chelsea-csillag is a célkeresztbe került a párizsi találkozót követően. Laurent Blanc sajnálta a bekapott találatot és picit bírálta is az UEFA, az idegenbeli gólokat előnyben részesítő gyakorlatát, miközben külön megdicsérte a győztes gólt szerző Cavanit. A hajrában nyerő Benfica edzője 100 százalékig biztos abban, hogy csapata Oroszországban is betalál majd, a Zenit portugál trénere viszont az utazással és az orosz téllel ijesztgette honfitársait.

Megsérült a Chelsea egyik csillaga

Feltöltve: 2016, február 12 - 21:04

Diego Costának eltört az orra a pénteki edzésen, de Guus Hiddink szerint játszhat a hétvégén.

A Chelsea a 92. percben mentett pontot az MU ellen - videó

Feltöltve: 2016, február 7 - 20:12

1-1-s döntetlenre végződött a Premier League vasárnapi rangadója a Stamford Bridge-en: a Guus Hiddink irányításával még mindig veretlen Chelsea a 92. percben mentett pontot Diego Costa révén, a Lingard remek góljával vezetést szerző Manchester United ellen. Az összességében igazságos végeredményű meccset egy súlyosnak tűnő sérülés is beárnyékolta: a hazaiak francia válogatott védőjét, Kurt Zoumát kellett lecserélni idő előtt.

Meglepetés a derbin: A Chelsea verte a 10 emberrel küzdő Arsenalt - videó

Feltöltve: 2016, január 24 - 19:54

Nagy meglepetésre a szezonban jobbára csak szenvedő Chelsea győzni tudott a bajnoki címért küzdő Arsenal elleni derbin vasárnap, ráadásul idegenben. Diego Costa találata döntött, a csatár ráadásul egy kiállítást is összehozott nem sokkal korábban, Mertesacker kapott róla piros lapot a 18. percben.

190 millió eurót fizetnének Neymarért, cserélhet a Juve a Milannal - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 22 - 20:41

A Real Madrid úgy tűnik, komoly gondolhatja Neymar megszerzését, akár 190 millió eurót is fizetnének érte egyes értesülések szerint. A Juventus De Sciglioért cserébe Cacerest adná a Milannak, viszont a Dybalaért tett Barceclona-ajánlatot visszautasították. Alexander Pato ügyében nem dőlt még el semmi, négy angol csapat is hívja, míg a Bayernnél felmerült Manuel Neuer esetleges távozása, Robert Lewandowski iránt pedig továbbra is érdeklődik a PSG. Nemzetközi átigazolási hírek.

Mourinho visszatérhet volt csapatához, Klopp a Juve csatárát ostromolja - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 19 - 20:27

A Chelsea 100 millió eurót sem sajnálna az argentin csatárért, José Mourinho visszatérhet volt csapata kispadjára, Jürgen Klopp szép summát fizethet a Juve spanyoljáért, akinek a pótlását a PSG sztárjával oldanák meg. A Real Madrid kívánságlistáján világklasszisok szerepelnek, hosszabbított az Arsenal kulcsembere, a Milan pedig Manchesterből igazolna. Nemzetközi körkép.

Videó: Diego Costát már Casillas is utálja

Feltöltve: 2015, december 9 - 22:54

Újabb ellenfelénél húzta ki a gyufát a nemzetközi focivilág egyik legantipatikusabb figurája, a Chelsea-ben futballozó Diego Costa. Ezúttal válogatottbeli társát, a spanyol kapuslegendát, Iker Casillast (Porto) húzta fel alaposan, amikor csúnyán odarúgott a hálóőrnek a két csapat 2-0-s londoni sikerrel véget ért BL-csoportmeccsén.

Videó: Diego Costa berágott Mourinhóra

Feltöltve: 2015, november 29 - 21:44

Nehezen viselte a Chelsea spanyol válogatott támadója, Diego Costa, hogy egy percet sem játszhatott csapatában a Tottenham elleni londoni rangadón (0-0)...

Costa újabb incidense: taposott és "****özött" - videó

Feltöltve: 2015, november 8 - 10:15

Diego Costa a tegnap Stoke ellen 1-0-ra elveszített mérkőzésen állítólag az egyik rendezőre taposott, aki panaszt is tett ellene. Costa nonszensznek nevezte a vádat. Nehéz igazságot tenni a lenti videó alapján, de érdemes megnézni! Ráadásul az egyik védővel is összeszólalkozott.

Diego Costa újabb undorító húzása - videó

Feltöltve: 2015, október 31 - 19:52

A Chelsea csatára, Diego Costa a Liverpool elleni, 3-1-re elveszített bajnoki mérkőzés alatt egy összecsapást követően Martin Skrtellel együtt a földre került, majd alattomos módon gyomron rúgta ellenfelét.

Videó: Ennyire élethű lett Diego Costa a FIFA-ban

Feltöltve: 2015, október 2 - 10:58

Nem csak a fizikum, az arc és a játéktudás lemodellezése megy egyre jobban a népszerű videójáték készítőinek...

Újabb eltiltás Diego Costa balhéja után

Feltöltve: 2015, szeptember 26 - 13:16

Bár szerdán törölte a Diego Costával történt incidensért kapott piros lapját az Angol Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága, Gabriel Paulistának végül mégis ki kell hagynia egy találkozót.

Három meccsre meszelték el a Chelsea provokáló csatárát

Feltöltve: 2015, szeptember 22 - 20:53

Az Angol Labdarúgó-szövetség döntésének értelmében az Arsenal elleni bajnoki mérkőzésen történt események miatt 3 meccset kell majd kihagynia a Chelsea csatárának, Diego Costának.

Chelsea: Sunyi ütés miatt tilthatják el Diego Costát - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 22 - 13:47

Az Angol Labdarúgó Szövetség (FA) erőszakos viselkedés miatt vizsgálatot indított a Chelsea játékosa, Diego Costa ellen.

Chelsea: "Costa hajlamos a csalásra, de remek srác"

Feltöltve: 2015, szeptember 22 - 07:28

Még saját csapattársa szerint is hajlamos a csalásra Diego Costa, a Chelsea támadója, aki az Arsenal ellen bemutatott előadásával verte ki a biztosítékot legutóbb Angliában.

PL: A Chelsea kettővel verte az Arsenalt, szenved a Newcastle - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 19 - 18:45

A Chelsea nyerte a Premier League 6. fordulójának rangadóját, José Mourinho csapata Zouma fejesének és Hazard hajrábeli góljának köszönhetően győzte le az Arsenalt. A találkozón az Ágyúsok az első félidőben megfogyatkoztak, miután Diego Costa provokálását követően Gabrielt kiállította a játékvezető, a hajrában pedig Cazorla is idő előtt mehetett zuhanyozni. A 16 órás meccseken a Newcastle sereghajtóként az újonc Watfordtól is kikapott hazai pályán, a WBA birminghami rangadót nyert, másodszor győzött a Bournemouth.