Edzőmeccsek 2013 tél

Videó: Nikolics szétlőtte a kaput a pót-kupameccsen

Feltöltve: 2013, február 28 - 10:02

Bár a Váccal nem tudott végül megmérkőzni a Magyar Kupában, így sem maradt meccs nélkül a Videoton szerdán. A Puskás Akadémia FC elleni 4-2 alkalmával ráadásul egy nagyszerű találat is esett, a duplázó Nikolics Nemanja a léc alá ágyúzott kapásból a 79. percben. A vidi.hu videója.

Hétgólos meccsen kapott ki a Pécs

Feltöltve: 2013, február 23 - 18:14

A szlovén ND Mura 4-3-ra győzött a PMFC-Matias ellen a két csapat szombat délutáni felkészülési találkozóján.

A DAC 2-0-ra verte a pápai fiatalokat

Feltöltve: 2013, február 23 - 17:47

A dunaszerdahelyi DAC látogatott Pápára, ahol a jobbára fiatalokkal felálló Lombardot 2-0-ra verte az ellenfél.

Yannick góljával nyert a Kecskemét

Feltöltve: 2013, február 23 - 17:23

A Debrecenből szerződtetett Yannick Mbengono találatával győzött a Kecskemét 1-0-ra felkészülési mérkőzésen a Békéscsaba ellen. A kameruni légiós Patvaros kiugratása után volt eredményes a Keleti csoport éllovasa ellen.

Paksi győzelem - Eppel, Lázok és az új szerzemény góljaival

Feltöltve: 2013, február 23 - 17:17

Az MVM Paks együttese 3-0-ra verte az NB II-es Kozármislenyt a szombat délután rendezett felkészülési mérkőzésen.

Piros lap és sérülés is volt a Loki-Diósgyőr meccsen

Feltöltve: 2013, február 23 - 17:14

A Debrecen 2-1-es győzelmet aratott a Diósgyőr ellen felkészülési mérkőzésen. A hajdúságiak hátrányból fordították a maguk javára az összecsapást. A DVTK kapusát, Ribánszki Lászlót a 15. percben cserével kiszórta a játékvezető, Slimane Bouadlát hordágyon kellett levinni.

3-0-ra verte az NB II-es listavezető az Egert

Feltöltve: 2013, február 22 - 18:23

Egerben játszott felkészülési mérkőzést az Egri FC és a Puskás Akadémia együttese, a találkozót a vendégek 3-0-ra nyerték.

Kikapott az MTK az utolsó edzőmeccsén

Feltöltve: 2013, február 22 - 17:53

2-1-re kikapott az MTK a szlovákiai Banska Bystrica gárdája ellen, utolsó téli felkészülési mérkőzésén. Az rossz időjárási körülmények miatt a budafoki műfüves pályán játszották le a csapatok a meccset.

Edzőmeccsek, 2013 tél - a mai program

Feltöltve: 2013, február 22 - 10:30

Rengeteg edzőmérkőzést játszanak az OTP Bank Liga csapatai a téli holtszezonban. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a felkészülési találkozókról. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést.

Győztes főpróbát tartott a Haladás

Feltöltve: 2013, február 20 - 17:43

A tavaszi rajt előtti utolsó felkészülési-mérkőzésén a Haladás 2-1-re verte az NB II-es Szigetszentmiklóst Szombathelyen.

Priskin se tudott gólt lőni a Paksnak - kapufáig jutott

Feltöltve: 2013, február 19 - 19:30

0-0-s döntetlenre végződött a Paks és az orosz Alanyija Vlagyikavkaz felkészülési mérkőzése Belekben. A tolnaiak utolsó törökországi edzőmeccsén a Priskin Tamást 15 perc erejéig bevető kaukázusi gárda játszott fölényben, de még 11-esből se tudták bevenni a keményen védekező atomvárosiak kapuját, a magyar csatár a kapufát találta el a hajrában.

Szerb csapatot vert a Paks Törökországban

Feltöltve: 2013, február 16 - 20:24

A Paks 2-1-es győzelmet aratott Törökországban, felkészülési mérkőzésen a Radnicki Kragujevac együttese ellen.

A bíró is kellett a 0-0-hoz a Siófok-ZTE meccsen

Feltöltve: 2013, február 16 - 18:48

Felkészülési mérkőzésen 0-0-s döntetlent játszott egymással a Siófok és a Zalaegerszeg.

Oláh góljával ikszelt a Kaposvár

Feltöltve: 2013, február 16 - 18:36

1-1-es döntetlent játszott a Kaposvár csapata a szlovén Koper ellen felkészülési mérkőzésen.

Grumic gólja döntött a Pécs javára

Feltöltve: 2013, február 16 - 18:01

Felkészülési mérkőzésen 1-0-s győzelmet aratott a PMFC-Matias a horvát második ligában szereplő NK HASK ellen.

Loki: 100%-os lett a szombat

Feltöltve: 2013, február 16 - 17:47

A mai második edzőmérkőzését, a romániai UTA Arad ellenit is megnyerte a DVSC-TEVA. Bár a vendégek egy 11-essel gyorsan vezetést szereztek, a Debrecen a két színesbőrű támadója, Coulibaly és Sidibe góljával fordítani tudott és 2-1-re győzött.

Pechje és csak helyzetei voltak a Kecskemétnek

Feltöltve: 2013, február 16 - 17:27

1-0-ra elveszítette szombati felkészülési meccsét a KTE, Horváth Ferenc csapata a szerb első osztályú Hajduk Kula ellen játszott Kecskeméten. A kemény mérkőzésen végül egy szerencsés gól döntött a vendégek javára.

A Videoton elgázolt egy kínai csapatot - az új csatár kettőt lőtt

Feltöltve: 2013, február 16 - 16:54

8-0-s, fölényes győzelmet aratott a Videoton a kínai, élvonalbeli Hangcsou Greentown FC elleni szombati, második törökországi edzőmeccsén. A fehérváriaknál triplázott a brazil Paraiba, de kettőt vállalt a nemrég igazolt Arturo Alvarez és Torghelle Sándor is.

11-0: A Juve-csatár is duplázott a Honvédban

Feltöltve: 2013, február 16 - 16:37

Kiütéses, 11-0-s győzelmet aratott a Budapest Honvéd az NB III-as Tiszafüred elleni felkészülési mérkőzésen, szombaton, amely egyben a főpróbát is jelentette a Győri ETO elleni kupameccset megelőzően. A kispestieknél Vernes Richárd és Tchami mellett a télen szerződtetett, a Juventustól kölcsönkapott Lanzafame is duplázott. A piros-feketék a második félidőben lendültek bele a góllövésbe igazán, ekkor hétszer is a kapuba találtak.

Loki-Bajzát: 4-2 - Dzsudzsák is látta a zártkapus rangadót

Feltöltve: 2013, február 16 - 14:51

Élvezetes és gólgazdag edzőmeccset játszott egymással a Debrecen és a Nyíregyháza, végül a hajdúságiak 4-2-re legyőzték ősi riválisukat. A Pallagon megrendezett, zártkapus edzőmeccsen a Loki 2-0-s előnyére még tudott válaszolni kétszer is a volt debreceni Bajzát, ám Pölöskey a 78. percben betalált egy védelmi hibát kihasználva, majd a hajrában Szécsi Márk eldöntött mindent. Dzsudzsák Balázs is a helyszínen követte az összecsapást.