Hagi Akadémia

A Real-sikerrel eldőlt: Magyar döntő következik!

Feltöltve: 2016, május 15 - 15:26

Vasárnap biztossá vált, hogy magyar házidöntőt rendeznek a 9. Puskás-Suzuki Kupán, Felcsúton. A házigazda után a Honvéd U17-es csapata is bejutott a hétfői fináléba, pedig pályára sem lépett, a kispestiek öröméhez az kellett, hogy a Real Madrid 4-2-re legyőzze a román Hagi Akadémiát.

A Puskás Panata-veréssel döntős Felcsúton

Feltöltve: 2016, május 14 - 14:53

A 9. Puskás-Suzuki Kupa szombati játéknapjának első mérkőzésén a Puskás Akadémia Varga Balázs szabadrúgásgóljával 1-0-ra legyőzte a Panathinaikost, megnyerte csoportját és bejutott a torna hétfő délutáni döntőjébe. A másik ágon még komoly izgalmak várhatók, a Honvéd kétszer is egyenlített szombaton a Hagi Akadémia ellen.

A Honvéd a Real Madridot, a Puskás Akadémia belgákat vert - eredmények

Feltöltve: 2016, május 13 - 15:55

Magyar sikerek születtek a 9. Puskás-Suzuki Kupa pénteki nyitónapján! A házigazda Puskás Akadémia 4-2-re verte az A-csoportban a belga Genket, míg a B-csoportban a Honvéd fiataljai a Real Madridot múlták felül, 2-0 lett ennek a találkozónak a végeredménye.

4 napig Felcsút az utánpótlásfoci fővárosa - kezdődik a Puskás-Suzuki Kupa

Feltöltve: 2016, május 13 - 11:00

Péntek délelőtt 11 órától, a Puskás Akadémia - Genk nyitómérkőzéssel megkezdődik a 9. Puskás-Suzuki Kupa Felcsúton. Négy napon keresztül zajlik majd a nemzetközi utánpótlásfutball egyik rangos tornája, kilenc összecsapás dönt az U17-es kupa sorsáról. Íme, a teljes program!

Puskás-Suzuki Kupa: Hazai vereség és Honvéd-siker az első napon

Feltöltve: 2015, április 3 - 15:20

A házigazda Puskás Akadémia csapata 2-1-es vereséget szenvedett a holland Feyenoord együttesétől a nyolcadik alkalommal kiírt Puskás Suzuki Kupa labdarúgó utánpótlástorna pénteki nyitómérkőzésén, mintegy 750 néző előtt.

Hagi csapata ellen kapott ki a Haladás - Devecseri sérüléséről írtak

Feltöltve: 2014, január 31 - 20:25

A román Viitorul Constanta ellen mérkőzött felkészülési meccsen Törökországban a Haladás, a találkozót a románok nyerték 1-0-ra.

Real Madrid-Panathinaikosz döntő a Puskás-Suzuki Kupán

Feltöltve: 2013, március 31 - 22:47

A spanyol Real Madrid és a görög Panathinaikosz játssza egymással a Puskás Suzuki Kupa döntőjét. A rendező csapata bár ugyanannyi ponttal és gólkülönbséggel végzett, mint a Real, a szombati 11-esek a spanyoloknak kedveztek, így a mai 1-0 az ő számukra volt kedvező. A torna történetében először két külföldi csapat játssza majd a döntőt hétfőn.

A Videoton-Puskás Akadémia legyőzte Hagiékat

Feltöltve: 2013, március 29 - 18:26

A Videoton-Puskás Akadémia 1-0-ra verte a Hagi Akadémiát a Puskás-Suzuki-kupa nyitómeccsén.