Internazionale

Most már biztos: Az Inter lemaradt a BL-ről - videó

Feltöltve: 2016, május 2 - 11:06

A Lazio ellen, Rómában elszenvedett 2-0-s vasárnapi vereségével a matematikai esélyét is elveszítette az Internazionale arra, hogy a dobogón végezzen a Serie A-ban és ezzel elindulhasson a Bajnokok Ligájában. A rangadón Klose és Candreva talált be, utóbbi büntetőből. A milánóiak tíz emberrel fejezték be az összecsapást, Murillo két perc alatt kapott két sárgát a hajrában. A Juventus, a Napoli és a Roma lett a három dobogós így Olaszországban.

Kilenc emberrel égett meg otthon az Inter - videó

Feltöltve: 2016, április 4 - 10:05

A Torino nagy meglepetésre, hátrányból fordítva, 2-1-re győzött az Internazionale vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának utolsó vasárnapi találkozóján.

Balogh is játszott az Internazionale ellen - videó

Feltöltve: 2016, március 7 - 00:03

3-1-re győzött az Internazionale a Palermo ellen vasárnap este, a Serie A 28. fordulójában. A hazaiaknál Ljajic, Icardi és Perisic volt eredményes, a vendégeknél Vazquez talált be 0-2 után. A szicíliai gárdában, a 84. percen pályára lépett a magyar Balogh Norbert is csereként, Rispolit váltva.

Csúnyán elverték a Juvét, de így is döntős az Olasz Kupában - videó

Feltöltve: 2016, március 3 - 09:25

Az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján az Internazionale hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Juventust és mivel az első meccsen a torinóiak is ugyanilyen arányban nyertek, így hosszabbítás és végül 11-esek döntöttek. Ebben jobb volt a Juve, ami azt jelenti, hogy a Zebrák játszanak a döntőben az AC Milannal.

Paulo Sousa csapata a hajrában verte az Intert - videó

Feltöltve: 2016, február 15 - 00:02

2-1-re győzött a Paulo Sousa vezette Fiorentina az Internazionale elleni vasárnapi olasz rangadón, úgy, hogy a győztes gólt a 91. percben szerezték meg a firenzeiek. A találkozó meglehetősen balhésan zárult, Zaratét (Fiorentina) még a pályán állították ki a 95. percben, Kondogbiát (Inter) viszont már a lefújást követően, a játékvezető kritizálása miatt.

Napoli: 8!, Juve: 14! - az év meccse előtt is nyert a két topcsapat, videók!

Feltöltve: 2016, február 7 - 18:08

A Serie A 24. fordulójában is tovább folytatódott a listavezető Napoli és a címvédő, illetve elsőszámú üldöző, a Juventus győzelmi sorozata. A déliek "természetesen" a góllövőlistát vezető Higuaín (büntetőből esett) találatával verték 1-0-ra az utolsó bő félórában tíz emberrel futballozó Carpit, míg a torinóiak az utolsó bő negyedórában felőrölték idegenben a Frosinone csapatát (0-2). A Napoli a 8., a Juve a 14. meccsét húzta be egymás után, jövő héten egymás ellen játszanak az aranyesélyesek. A Milan és az Inter közben csalódást jelentő döntetlent játszott az Udinesével (1-1), illetve a nyeretlen sereghajtó Veronával 3-3). Balogh Norbert betegsége miatt a kispadra sem ülhetett le a Palermónál.

Eltiltották az Inter mutogató edzőjét - videó

Feltöltve: 2016, február 2 - 17:50

A játékvezető megsértése miatt egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott Roberto Mancini, az Internazionale labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Semmi extra: Az Inter edzője a Milan-szurkolóknak mutogatott - videó

Feltöltve: 2016, február 1 - 12:52

A kispadtól elzavart Roberto Mancini (Internazionale) a pályáról lefelé menet a Milan beszólogató drukkereit kínálta meg a középső ujjával a két csapat vasárnapi derbijének (3-0 lett a vége a Milannak) második félidejében.

3-0: Milan-siker és Inter-összeomlás a derbin - videó

Feltöltve: 2016, január 31 - 23:44

Kimaradt Inter-helyzetek, kimaradt 11-es, egy másik büntetőgyanús szituáció, a kispadtól elküldött Roberto Mancini, és Milan-győzelem: a 287. Derby della Madonninát 3-0-ra nyerték meg a piros-feketék, úgy, hogy a meccs hajrájában 4 perc alatt szereztek két gólt.

Itt a vége: Visszavonult az elmúlt 10 év egyik legjobb védője

Feltöltve: 2016, január 29 - 16:09

Bejelentette visszavonulását a Manchester United, az Internazionale és a szerb válogatott korábbi labdarúgója, Nemanja Vidic.

Robog a Napoli, Lasagna-gól az Internek, Balogh padozott - eredmények, videók!

Feltöltve: 2016, január 24 - 17:58

19 gólt és 4 piros lapot is hoztak a Serie A 21. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzései. Balogh Norbert a cserepadról nézte végig, ahogy csapata, a Palermo 4-1-re verte hazai pályán az Udinesét és ellépett a veszélyzónától. Remek meccsen nyert Genovában, a félórát emberhátrányban játszó Sampdoria ellen a listavezető Napoli, az Inter pedig a hajrában megfogyatkozó Carpit ellen buktott pontokat a végén, egy Lasagna-gólnak köszönhetően. A Verona 21 meccs után is nyeretlen. Eredmények, videók!

Bizarr sztori: Balotelli belevizelt csapattársai cipőibe

Feltöltve: 2016, január 12 - 07:58

Még Mario Balotelli extravagáns viselkedéséhez mérten is meglepő történetet mesélt róla egykori interes csapattársa, a brazil Kerlon.

Serie A: Otthon botlott óriásit az Inter, nagy lehetőség előtt a Napoli és a Juve - videó

Feltöltve: 2016, január 10 - 15:28

Az olasz bajnokság 19. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén az Internazionale hatalmas meglepetésre hazai pályán egy 95. percben kapott 11-es góllal 1-0-ra kikapott a Sassuolotól. Mindez azt jelenti, hogy a Frosinone otthonában pályára lépő Napoli átveheti a vezetést, de a Juve is beérheti Manciniékat.

Videó: Brutális rúgás és Inter-vereség a rangadón

Feltöltve: 2015, december 21 - 09:34

Meglepetésre kikapott hazai pályán (1-2) a Serie A-ban listavezető Internazionale a hetek óta nyeretlen Lazio ellen. A duplázó Candreva a 87. percben döntött. Mindkét oldalon volt egy-egy kiállítás, a hazaiak nehézfiúja, a brazil Felipe Melo nyakon-fejen-vállon rúgta az argentin Lucas Bigliát.

Megverte az Intert és ezzel élre állt a Napoli - videó

Feltöltve: 2015, december 1 - 00:09

Az olasz bajnokság 14. fordulójának zárómérkőzésén a harmadik Napoli fogadta az élen álló Intert. A nápolyi együttes nagyon hamar vezetést szerzett, még a félidőben emberelőnybe is került. A második félidőben megduplázták az előnyüket, még sem lehettek nyugodtak, ugyanis az Inter szépített, így végig izgalmas maradt a meccs. Azonban a Napoli meg tudta tartani 2-1-es előnyét, és győzelmével 14 forduló után vezeti a Serie A-t.

Az Inter a tabella élén, Mancini dobott egy hátast - videó

Feltöltve: 2015, november 22 - 23:48

Már az Internazionale vezeti az olasz bajnokság tabelláját, miután 4-0-ra győzött vasárnap este a Frosinone ellen. Bibiany az első, Icardi, Murillo és Brozovic a második félidőben volt eredményes, végül kiütéses hazai siker született a Giuseppe Meazzában. Közben a milánóiak vezetőedzője, Roberto Mancini a pálya szélén villantott.

Az év védéseivel állt az élre az Inter a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2015, november 8 - 15:37

Sok helyzetet, de csak egy gólt hozott a Torino és az Internazionale vasárnap kora délutáni olasz bajnokija, amelyen a vendégek nyertek 1-0-ra és az élre álltak a Serie A-ban. Kondogbia gólja mellett nagyon kellettek a szlovén Samir Handanovic bravúrjai is a milánói gárdának, volt egy jelenet, amelyről sokáig beszélnek majd, 1 méterről sem lehetett gólt lőni az Inter remek hálóőrének.

Inter-Juve: Gólokban 0-0, kapufákban 1-1 lett a rangadó - videó

Feltöltve: 2015, október 18 - 22:49

Az első félidőben inkább az Internazionale, a másodikban pedig a Juventus állt közelebb a győzelemhez a Serie A vasárnap esti rangadóján, de mivel mind a milánóiak, mind a torinóiak csak kapufáig és kihagyott ziccerig jutottak, nem született gól (0-0). Ez az eredmény egyik csapatnak sem jött igazán jól, az Inter például így lemaradt arról, hogy az élre álljon a táblázaton.

Videó: Ekkora helyzetet nem lehet kihagyni - de mégis

Feltöltve: 2015, október 4 - 21:18

Üres kapu előtt, másfél-két méterre a hálótól sem tudott a kapuba találni a Sampdoria argentin légiósa, Joaquin Correa, az Inter elleni vasárnapi bajnokin (1-1).

Négyet vágott a Roma, élen az Inter - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, október 4 - 17:14

Zsinórban második meccsén sem tudott nyerni az Internazionale (1-1 a Sampdoria otthonában), de így is vezeti a Serie A tabelláját a csak este pályára lépő Fiorentinát egyelőre megelőzve. Az AS Roma Palermóban, 4-2-s sikerével lépett fel a dobogóra, Udinében pedig újabb gólt szerzett az olasz csatárikon, Antonio Di Natale. Eredmények vasárnap délutánról.