Feltöltve: 2016, június 4 - 15:35

Az albán Besnik Hasi lett a Nikolics Nemanját is foglalkoztató lengyel Legia Warszawa labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Nikolicsért eurómilliókat fizethet a Lazio - lapértesülés

Feltöltve: 2016, június 3 - 11:01

Olasz sajtóhírek szerint a Lazio is szerződtetné a Legia Varsó magyar válogatott támadóját, Nikolics Nemanját. A lengyel bajnokság gólkirályát és legjobb játékosát a beszámoló szerint 5-8 millió euróért lehet elvinni klubjától, a vb-rekorder Miroslav Klosét pótolnák vele Rómában.

Furcsa listára került rá Nikolics, de nem a góljaival - Rakitics az első, Suárez mögötte van

Feltöltve: 2016, május 25 - 15:13

Furcsa listára bukkantunk, amely azt összesítette, hogy Európában mely játékosok léptek a legtöbbször a pályára klubjukban ebben a szezonban. Nemanja Nikolics például 55-ször: ennél több alkalommal a kontinensen összesen négy labdarúgó játszott tétmérkőzést. A magyar válogatott támadó olyan világsztárokat utasított maga mögé a listán, mint Luis Suárez, Sergio Busquets, Juan Mata, Olivier Giroud vagy éppen a BL-döntőre készülő Antoine Griezmann.

Váratlanul beleszálltak Nikolicsba: "Lassú és túl gyenge a BL-hez"

Feltöltve: 2016, május 19 - 19:40

Annak ellenére, hogy mondhatni minden lehetséges egyéni és csapatcímet begyűjtött a Legia Varsóval, kemény kritikát kapott. Egy korábbi varsó gólvágó szerint ugyanis Nikolics csak lengyel szinten kiemelkedő, de a Bajnokok Ligájában már „gyenge” lesz…

Nikolics nagy triplája: Mindent vitt a magyar csatár

Feltöltve: 2016, május 17 - 10:14

Nem mindennapi mesterhármast ért el Nikolics Nemanja a lengyel élvonalbeli bajnokság, azaz az Ekstraklasa szezonzáró gáláján: a bajnok és kupagyőztes Legia Varsó magyar támadóját választották meg a szezon legjobb játékosának, ő lett az idény legjobb csatára, sőt, a közönségdíjat is hazavihette.

Nikolics: A 28. gól és bajnoki cím, Kádár: Parádés gólpassz - videók

Feltöltve: 2016, május 15 - 20:49

3-0-ra győzött, így bajnok lett Lengyelországban a Legia Varsó, soraiban a végül 28 találattal záró Nikolics Nemanjával, aki Gyurcsó Ádámot 73 percen át foglalkoztató Pogon Szczecin elleni zárómeccsen (3-0) is gólt szerzett. Jól sikerült az utolsó meccse Kádár Tamásnak és a Lech Poznannak is, a védő nagyszerű gólpasszt adott a Ruch Chorzów 3-0-s legyőzése során, a harmadik gólnál. Lovrencsics Gergő nem szerepelt a meccskeretben.

Nikolics kicentizte a 11-est a győztes szuperrangadón - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 20:30

Nagyon közel került a Legia Varsó ahhoz, hogy a kupa után a bajnokságot is megnyerje Lengyelországban: a fővárosiak vasárnap 4-0-ra kiütötték hazai pályán a nagy rivális, a forduló előtt a Legiával azonos pontszámmal álló Piast Gliwicét. A listavezető magyar támadója, az összesen már 27 találatnál járó Nikolics Nemanja a 70. percben, 11-esből maga is kivette a részét a gólgyártásból. Két forduló van még hátra az Ekstraklasa rájátszásából.

Ő lehet a Vidi új edzője - még fizeti a volt klubja, angol csapatok is keresték

Feltöltve: 2016, április 25 - 09:04

Lengyel lapértesülések szerint a Legia Varsó is jól járna, ha volt edzője, a norvég Henning Berg a Videotonhoz szerződne, ugyanis abban a pillanatban, ha aláírna Fehérvárra, már nem kellene folyósítani neki eddigi juttatását. A beszámolók szerint angol klubok is hívták az egykori BL-győztes játékost, aki a várható európai kvalifikáció ellenére távozó Horváth Ferencet pótolhatja a Vidi kispadján.

Nikolics: Újabb gól és gólpassz, kiütéssel nyert a Legia - videó

Feltöltve: 2016, április 22 - 22:36

A lengyel bajnokság 33. fordulójában, a rájátszásban a Legia Varsó a Cracovia Krakkó együttesét fogadta. A hazaiaknál Nikolics Nemanja 72 percet töltött a pályán, ez egy gólhoz és egy gólpasszhoz volt elég a remek formában lévő magyar csatárnak. A Legia már az első félidőben eldöntötte a meccset.

Nikolics örülhet a "magyaros" lengyel rangadón

Feltöltve: 2016, április 15 - 22:40

Az Ekstraklasa 31. fordulójában, a rájátszásban Nikolics Nemanja csapata, a listavezető Legia Varsó fogadta a Kádár Tamással felálló 6. helyzett Lech Poznant. A mérkőzés kiegyenlített játékot hozott, ám a magyar támadó gólpassza után esett góllal 1-0-ra nyert a Legia, őrizve ezzel első helyét.

Nikolics duplán robbantott a lengyeleknél - mindent vitt

Feltöltve: 2016, április 12 - 17:12

Nem csak a lengyel bajnokság álomcsapatába választották be a Legia Varsó magyar támadóját, Nikolics Nemanját a legnagyobb helyi sportlapnál, de megkapta a legjobb játékosnak járó címet is az Ekstraklasában, rögtön az első évében, eddig 25 góllal a háta mögött.

Nikolics: 0 gól! - a magyar gólpasszkirály is megállítaná

Feltöltve: 2016, április 8 - 15:53

Egyetlen csapat van a lengyel bajnokságban, amelynek Nikolics Nemanja nem tudott még gólt lőni / fejelni, méghozzá pont az a gárda, amellyel a magyar válogatott támadó klubja, a listavezető Legia Varsó majd a hétvégén találkozik. A Pogoń Szczecin együttesében ráadásul egy volt csapattársa is szerepelhet majd, akivel kiváló párost alkotva vezették el egy éve a bajnoki címhez a Videotont.

Nikolics már a lengyel bajnokság legdrágább játékosa - 1 milliárdnál is többet ér

Feltöltve: 2016, április 5 - 11:39

A Legia Varsó magyar válogatott támadója, Nikolics Nemanja - holtversenyben - immáron a lengyel Ekstraklasa legértékesebb játékosa, piaci árát 3,5 millió euróban határozta meg a legnagyobb átigazolási portál - derül ki egy lengyel lap cikkéből.

Nikolics: "Hatalmas pénzt kínáltak" - elárulta, hol folytatja

Feltöltve: 2016, február 26 - 09:31

Nikolics Nemanja egy anyagilag rendkívül kecsegtető ajánlatot kapott a télen, de nemet mondott rá, és marad a Legia Varsó együttesében - erről ő maga írt a Facebookon, megerősítve klubja klubja csütörtöki bejelentését. A magyar válogatott támadó azt is elárulta, hogy rendkívül túlzó hírek jelentek meg vele kapcsolatban, amelyek meg is viselték, és azt is hozzátette, hogy bajnok és kupagyőztes akar lenni a szezonban a Legiával, csak erre koncentrál.

Nikolics: Gól helyett gólpassz a győztes bajnokin - videó

Feltöltve: 2016, február 21 - 19:25

A 23 góllal a ranglista élén álló Nikolics Nemanja (Legia Varsó) ezúttal egy assziszttal járult hozzá klubja bajnoki győzelméhez (és Kucharczyk találatához), a Zaglebie Lubin otthonában lejátszott vasárnapi találkozó (1-2) 38. percében. A magyar válogatott támadót a 75. percben lecserélte edzője.

Mega-ajánlat Nikolicsért: 10 millió eurót fizetne érte ez a klub

Feltöltve: 2016, február 17 - 13:01

Sajtóhírek szerint a kínai Szuperliga legutóbbi ezüstérmese, a Shanghai SIPG csapata 10 millió eurót is kifizetne Nikolics Nemanjáért, a Legia Varsó magyar válogatott támadójáért. Az egyik leggazdagabb kínai klubnál egy világhírű edző irányítása alatt futballozhatna.

Bombarajt: A 23 gólos Nikolics duplával kezdte az évet - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 20:55

Ott folytatta Nikolics Nemanja 2016-ban is, ahol az ősszel abbahagyta: a lengyel Legia Varsó immáron 23 gólos magyar válogatott támadója duplával segítette 4-0-s győzelemhez csapatát a Jagiellonia elleni vasárnapi bajnokin. A 73. percben, vastaps közepette hagyta el a pályát a csatár.

Nikolicsot a riválisok választották meg az év játékosának

Feltöltve: 2016, január 26 - 09:38

A Lengyel Hivatásos Labdarúgók Szervezete (PZP) idén kilencedik alkalommal szavaztatta meg tagságát az Év Labdarúgója 2015 választáson. A legtöbb voksot a magyar válogatott Nikolics Nemanja, a Legia Varsó gólkirály-jelöltje gyűjtötte be.

Állítják: Nikolics hamarosan Angliába igazol

Feltöltve: 2016, január 7 - 09:28

Meg nem erősített angliai hírek szerint Nikolics Nemanja hamarosan Angliába igazolhat: több átigazolási portál is azt írja, hogy a magyar támadó jó úton jár afelé, hogy a másodosztályú Sheffield Wednesday játékosa legyen, és hogy az angolok januárban kivásárolhatják a Legia Varsótól az ősszel 21 bajnoki gólt szerző és állítólag már a szigetországban tartózkodó magyar válogatott támadót.

Nikolics újabb szavazást nyert meg

Feltöltve: 2015, december 30 - 11:08

Ezúttal egy lengyel TV csatorna (Canal Plus) szavazásán választották meg a magyar támadót a lengyel bajnokság legjobbjának.