Csehország

Bombagólokat lőttek Cech-nek az Eb-főpróbán - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 17:56

Két parádés, az első félidőben született góllal győzött 2-1-re Dél-Korea Csehország ellen idegenben, az európai válogatott utolsó meccsén a kontinenstorna előtt. Bár a csehek a csereként beállt Suchy megpattanó lövésével gyorsan szépítettek a szünet után, Theodor Gebre Selassie kiállítása után, tíz emberrel az egyenlítés már nem jött össze nekik a vasárnapi prágai találkozón. Az ázsiaiak pár napja egy hatost kaptak a spanyoloktól.

Röhej és botrány: Ezen a részeg bírón nevet a fél világ - videó

Feltöltve: 2016, május 13 - 12:04

A Pribram-Slavia cseh bajnokira kijelölt negyedik játékvezető, Marek Pilny olyan ittasan jelent meg, majd szaladgált a kispadoknál, hogy a rendezőknek kellett végül elvezetniük...a Pribram elnöke, Jaroslav Stark azt mondta, hogy a meccset követően egy üveg szilvapálinkát talált a bírói öltözőben. Miután az egyik gólbírónál, Václav Jachnál sem stimmelt minden, a cseh szövetség azonnal felfüggesztette mindkét érintettet, és visszavonta a bírói licencüket is.

Euro2016: Belgium és Wales is az Eb-n, meglepetések - a nap összes eredménye

Feltöltve: 2015, október 10 - 22:47

A kora esti négy selejtezőt követő újabb öt találkozó is befejeződött az Európa-bajnoki részvételért vívott küzdelem során pénteken. Belgium és veresége ellenére Wales is kijutott Franciaországba. A törökök meglepetésre nyertek Csehországban, így még reménykedhetnek, hogy elérik a legjobb harmadik pozícióját. Íme, a pénteki eredmények.

Eb-selejtezők: Óriási saller Hollandiának, kijutottak a csehek - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, szeptember 6 - 19:58

Csehország lettországi, 2-1-s győzelmével bebiztosította részvételét vasárnap a 2016-os Európa-bajnokságon, és miután Hollandia háromgólos pofonba szaladt bele Törökországban, Izland kijutása is a küszöbön áll, az Oranje pedig a harmadik helyéért is nagyon kezdhet aggódni. Elmaradt Wales Izrael elleni győzelme és az ezzel járó örömünnep, a horvátok pedig kulcsmeccset buktak el Norvégiában. A vasárnap kora esti Eb-selejtezők eredményei és góljai itt!

Dzsudzsák bekerült Európa legfurcsább válogatottjába

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 15:16

Az egyik vezető szlovák napilap összeállította a Visegrádi Négyek (Magyarország, Csehország, Lengyelország, Szlovákia) közös és képzeletbeli "válogatottját". Az inkább lengyel-szlovák vegyescsapatnak nevezhető álomtizenegyben, illetve a teljes "keretben" összesen egy magyar futballista, nevezetesen Dzsudzsák Balázs kapott helyet, az indoklás szerint azért, mert a magyar foci már "régóta mélyen van".

U18: Vereséggel kezdett a csapat a csehek ellen az emléktornán

Feltöltve: 2015, augusztus 19 - 14:30

A házigazda cseh válogatott 2-0-ra legyőzte U18-as magyar válogatottat a Vaclav Jezek-emléktorna első játéknapján.

U19: 0-1, 2-1, 2-3 - másodszor is vereség a csehektől

Feltöltve: 2015, augusztus 13 - 16:08

A keddi, 2-1-s vereséggel zárult első találkozót követően, csütörtökön a magyar U19-es válogatott lejátszotta második felkészülési mérkőzését is a cseh fiatalok ellen, a találkozót ezúttal 3-2-re nyerték meg a vendégek Telkiben. Sören Osterland csapata 0-1 után még fordítani tudott, de végül kikapott.

U19: Kikapott a magyar csapat a nagy hőségben a csehektől

Feltöltve: 2015, augusztus 11 - 18:16

A magyar U19-es válogatott 2-1-es vereséget szenvedett a csehek korosztályos csapata elleni felkészülési mérkőzésen.

Videó: Az U21-ben jól elverték az U20-as világbajnok szerbeket

Feltöltve: 2015, június 21 - 15:42

Azok után, hogy Szerbia U20-as válogatottja hajnalban világbajnokságot nyert Új-Zélandon, az eggyel idősebb korosztály már nem volt ennyire sikeres az U21-es Európa-bajnokságon. A házigazda csehek 4-0-ra verték meg a délszláv együttest.

Győztes gólt lőtt a magyar légiós Csehországban - az öltözőben megőrült a gyúró

Feltöltve: 2015, április 9 - 21:25

Pozitív élmények érik mostanában Balázs Benjámint a Teplice csapatában. A korábban Kaposváron szerepelt futballista győztes gólt szerzett a Cseh Kupa negyeddöntőjének első felvonásán, a Viktoria Plzen ellen, a hétvégén pedig egy nem mindennapi szónoklatot élhetett át az öltözőben.

Videó: Megverték a cseheket a szlovákok a presztízsmeccsen

Feltöltve: 2015, április 1 - 12:51

A szlovák válogatott 1-0-ra győzött egy komoly presztízzsel bíró felkészülési mérkőzésen Csehország ellen. Nézd meg a gólt!

Videó: Az ellenfél lőtt gólt a csehek szabadrúgásából

Feltöltve: 2015, március 28 - 21:31

A cseh válogatott meglepetésre csak 1-1-es döntetlent ért el hazai pályán Lettország ellen, ráadásul az esélyes a 90. percben egyenlített az Eb-selejtezőn. Nézd meg a gólokat!

Eb 2016: Váratlanul botlottak a csehek, gázoltak a horvátok - eredmények

Feltöltve: 2015, március 28 - 20:53

Újabb lépést tett a horvát válogatott az Európa-bajnokságra való kijutás felé, déli szomszédaink 5-1-re győztek hazai pályán Norvégia ellen. Az eddig menetelő csehek váratlanul pontokat veszítettek hazai pályán Lettország ellen, ami még sokba kerülhet nekik a csoportban. Wales legnagyobb sztárjainak vezetésével húzott be egy kulcsfontosságú idegenbeli találkozót. Eredmények.

Videó: Fura öngóllal verték a csehek a rangadón Izlandot

Feltöltve: 2014, november 17 - 09:45

A cseh válogatott hazai pályán 2-1-re legyőzte Izlandot az Eb-selejtezők A csoportjában, a hibátlan csapatok rangadóján. A közép-európaiak egy furcsa öngóllal tartották otthon a három pontot. Nézd meg az összefoglalót!

Eb-selejtezők: Félbeszakadt az olasz-horvát rangadó - eredmények

Feltöltve: 2014, november 16 - 23:51

Mintegy 10 percre, negyedórával a meccs vége előtt félbeszakadt a nézőtéri rendbontások és a pirózás miatt az olasz-horvát csata az Európa-bajnoki selejtezők H-csoportjában, végül 1-1-re végződött a rangadó, a horvátok az első góljukat kapták a sorozatban. Elvérzett az eddigi egyik meglepetéscsapat, a szintén először gólt kapó Izland is, az északiakat a csehek verték 2-1-re, ezzel átvették a vezetést az A-csoportban. A törökök a kazahok ellen szakították meg nyeretlen sorozatukat, Izrael a harmadik meccsén is 100 százalékos maradt, Bulgária pedig nem bírt Máltával hazai pályán. Vasárnap esti eredmények.

Videó: Így fordítottak a csehek Törökországban

Feltöltve: 2014, október 11 - 17:38

Az Izlandon elszenvedett 3-0-s vereség után hazai pályán a csehektől is kikapott a török válogatott az Európa-bajnoki selejtezőkön. A félholdasok vezettek, de végül a vendégek fordítani tudtak, és hibátlan mérleggel nyomulnak a csoportban.

Videó: Így kapott ki Hollandia Prágában

Feltöltve: 2014, szeptember 9 - 23:02

Mint arról beszámoltunk, a csehek harcos játékuknak és Janmaat nagy hibájának is köszönhetően 2-1-re nyertek a vb-bronzérmes és tétmeccsen 2012 óta csak 11-esekkel veszítő Hollandia elleni, prágai Eb-selejtezőn. Nézd meg a gólokat!

Eb-selejtezők: Óriási baki végzett Hollandiával, török zakó, Bale-mentőakció - eredmények

Feltöltve: 2014, szeptember 9 - 22:43

A 91. percig 1-1-re állt a cseh-holland Eb-selejtező Prágában, amikor Janmaat óriási hibáját kihasználta a házigazda és megverte a vb-bronzérmest. Nagyon kikapott az utolsó félórában emberhátrányban játszó török csapat Izlandon, Walest Gareth Bale duplája mentette meg az andorrai égéstől, Besicék viszont elcsúsztak Ciprus ellen. Az átalakulóban lévő olasz válogatott Norvégiában győzött Eb-selejtezőjén, a horvátok nem könnyen gyűrték le Máltát. A keddi eredmények és gólszerzők.

Vad II vezeti Klinsmannék prágai meccsét

Feltöltve: 2014, szeptember 3 - 16:21

Vad II István sípjelére kezdődik Prágában szerdán a Csehország–Egyesült Államok barátságos labdarúgó mérkőzés.

Videó: Így ikszelt a csehekkel Eb-selejtezős ellenfelünk

Feltöltve: 2014, május 21 - 22:58

A magyar válogatottal egy selejtezőcsoportban levő Finnország a csehekkel játszott barátságos mérkőzést, a találkozó 2-2-es döntetlennel ért véget. Nézd meg a meccs góljait a videón!

Finnország – Csehország 2-2 (Pukki 18., 20., ill. Vydra 19., Husbauer 36.)