Újabb magyar edző a Bundesligában: "Nagy Ádámból német élvonalbeli játékos válhat"

Dárdai Pál után újabb magyar edző teheti le a névjegyét a Bundesligában, hiszen Lőw Zsolt az RB Leipzig másodedzőjeként feljutást ünnepelhetett. A magyar szakember egy interjúban a Ralf Ragnick mellett tanultakról, németországi feladatairól és tapasztalatairól, Kalmár Zsolt jövőjéről, a magyar válogatott Eb-esélyeiről és arról is beszélt többek között, ki lehet a következő magyar játékos, aki Lőw szerint megmutathatja majd magát a német topligában.

Hihetetlen sérülés: A sör elől menekült Gulácsiék edzője - videó

Feltöltve: 2016, május 9 - 07:28

Csúnyán belesérült az ünneplésbe, illetve a sörzuhany elöli rohanásba a Bundesliga 2 egyik feljutójának, a Gulácsi Pétert is foglalkoztató RB Leipzignek a szakmai igazgatója, Ralf Rangnick.

Bravúros lett Kalmár első sikere új klubjával - videó

Feltöltve: 2016, február 19 - 22:53

Kalmár Zsolttal a soraiban győzött idegenben 3-1-re az FSV Frankfurt a Bundesliga 2-ben, ráadásul bravúrral, hiszen ellenfele a feljutásra pályázó, 4. helyezett St. Pauli együttese volt Hamburgban.

Egyik magyar sem örülhet ma a német másodosztályban

Feltöltve: 2016, február 12 - 22:06

A Bundesliga 2. 21. fordulójában pénteken három mérkőzést rendeztek, ebből kettőn magyar játékos is a pályán volt.

Kalmár és Gulácsi is játszott német klubjában

Feltöltve: 2016, február 7 - 17:08

Kalmár Zsolt (FSV Frankfurt) és Gulácsi Péter (RB Leipzig) is csereként játszott csapata vasárnapi Bundesliga 2-es bajnokiján. Előbbi egy, utóbbi három pontnak örülhetett.

Hivatalos: Kalmár a Frankfurtban folytatja

Feltöltve: 2016, január 28 - 16:23

Hivatalossá vált, hogy Kalmár Zsolt a tavaszi szezont a Bundesliga II 14. helyén álló FSV Frankfurt csapatában tölti. A magyar középpályás kölcsönben kerül az RB Leipzigtől új klubjába.

Egy nagycsapat is vinné a magyar válogatott középpályását - a jelöltek

Feltöltve: 2016, január 26 - 12:57

Megnőtt az érdeklődés az RB Leipzig magyar válogatott középpályása, Kalmát Zsolt iránt. Lapértesülések szerint egyrészt az ugyancsak Bundesliga 2-es FSV Frankfurt szemelte ki magának és vinné kölcsönben, másrészt Ausztria legerősebb és legtehetősebb klubja, a Red Bull Salzburg is szerződtetné a 20 éves játékost, aki az Eb-szereplés reményében szeretne több lehetőséghez jutni tavasszal.

K.O.: Kalmár triplázott a 13-0-s meccsen

Feltöltve: 2016, január 11 - 13:08

Kalmár Zsolt egy félidő alatt triplázni tudott, ezzel a mezőny legeredményesebb játékosa lett holtversenyben, csapata, az RB Leipzig pedig 13-0-ra győzött az FC Eilenburg nevű kiscsapat elleni, lipcsei felkészülési mérkőzésen.

Kalmár 20 percet kapott az ikszes meccsen

Feltöltve: 2015, szeptember 18 - 20:31

Kalmár Zsolt mintegy 20 percet kapott az RB Leipzigben, amely 1-1-es döntetlent ért el Heidenheimben.

Kalmár beadása után egyenlített a Leipzig

Feltöltve: 2015, augusztus 28 - 20:59

Bő 20 percet kapott Kalmár Zsolt az RB Leipzigben, amely végül a magyar légiós gólpassza után egyenlített ki az Union Berlin ellen.

Német Kupa: Dárdaiék továbbmentek, fejbe dobták a bírót - eredmények, videók!

Feltöltve: 2015, augusztus 10 - 22:22

A Dárdai Pál edzette Hertha BSC a másodosztályú Armenia Bielefeld otthonában lépett pályára a Német Kupában, ahol a berliniek a második félidőben léptek a pedálra, 2-0-ra győztek. Az Osnabrück-RB Leipzig összecsapás félbeszakadt, miután a játékvezetőt fejbe dobták.

Videó: Kalmár gólja is kellett az angol csapat legyőzéséhez

Feltöltve: 2015, július 9 - 21:43

A RB Leipzig felkészülési mérkőzésen 5-4-re legyőzte az angol élvonalbeli Southampton csapatát. A találkozón a csapat magyar játékosa, Kalmár Zsolt is eredményes volt, aki egy védelmi hibát kihasználva talált be. Nézd meg a találatot (2:36-tól) videón!

Gulácsi Németországba igazol egy lap szerint

Feltöltve: 2015, június 2 - 13:46

Német lapértesülések szerint a Bundesliga II-ben szereplő RB Leipzignél folytathatja pályafutását Gulácsi Péter, a Salzburg kapusa. A Leipziger Volkszeitung úgy tudja, hogy a hálóőr az Austria Wien elleni kupadöntő után csatlakozik új együtteséhez.

Kalmár egy év után eligazolhat Németországból

Feltöltve: 2015, április 27 - 11:19

Egy osztrák rádióállomás értesülései szerint a nyáron kölcsönben vagy végleg a Red Bull Salzburg együtteséhez kerülhet Kalmár Zsolt, az RB Leipzig középpályása. A magyar válogatott labdarúgó 16 mérkőzésen jutott szóhoz ebben az idényben a Bundesliga II-ben, de csak egy találkozót játszott végig, nyáron pedig várhatóan többen is érkeznek a posztjára.

Videó: Győztes gólt lőtt Kalmárék kapusa a 93. percben

Feltöltve: 2015, április 25 - 19:13

Legenda lett a Darmstadt elleni bajnokin Fabio Coltorti, a Kalmár Zsoltot is foglalkoztató RB Leipzig kapusa. Mivel a házigazdák csak egy győzelemmel maradtak versenyben a feljutásért, a hálóőr 1-1-es állásnál előrement egy szöglethez a 93. percben. Elé is került a labda, levette, majd bevágta a jobb sarokba, így csapata 2-1-re nyert. A magyar légiós a 86. percben lépett pályára, azaz a történteket a gyepen élhette át.

Edzőváltás Kalmáréknál: neves szakember érkezhet

Feltöltve: 2015, február 11 - 18:27

Közös megegyezéssel felbontotta a vezetőedző szerződését a Kalmár Zsoltot foglalkoztató RB Leipzig. Alexander Zorniger azután távozott, hogy közölték vele, nyártól mással képzelik el a közös munkát. Sajtóhírek szerint a korábbi mainzi sikeredző, Thomas Tuchel ülhet a kispadra.

Videó: Kalmár üres kapura lőtte első lipcsei gólját

Feltöltve: 2015, január 27 - 16:51

Megvan Kalmár Zsolt első gólja az RB Leipzig színeiben. A magyar válogatott középpályás a Qatar Sports Club elleni felkészülési mérkőzésen (2-1) volt eredményes. Nézd meg a találatot 1:02-nél!

Kalmár bemutatkozott, Leonardo gólt szerzett, Monizék újabb őrült meccse

Feltöltve: 2014, augusztus 22 - 20:26

A Bundesliga II-ben megint különös forgatókönyvű találkozót vívott az 1860 München, amelyben Leonardo gólt szerzett, Király a kispadról figyelte csapata döntetlenjét. Kalmár Zsolt bemutatkozott együttesében, 11 percet kapott a győztes meccsen.