Los Angeles Galaxy

Tolószékbe rúgta legújabb áldozatát De Jong - videó, fotó

Feltöltve: 2016, április 11 - 13:23

Ismét hallatott magáról a holland válogatott kőkemény, olykor durva játékáról is elhíresült középpályása, Nigel De Jong, aki már Amerikában futballozik. A Portland Timbers középpályását, Darlington Nagbét rúgta meg úgy a 32 éves Los Angeles Galaxy-játékos, hogy ellenfelét tolószékben gurították ki a stadionból, egyelőre nem tudni, mennyit kell kihagynia. De Jong egy sárgával megúszta az esetet.

Németh Krisztiánék bajnokveréssel hozták legfontosabb meccsüket - videó

Feltöltve: 2015, október 26 - 09:14

Németh Krisztián csapata, a Sporting Kansas City a magyar légióssal a soraiban jutott be az amerikai profi bajnokság, az MLS rájátszásába, miután magyar idő szerint hétfőre virradóra 2-1-re legyőzte a címvédő Los Angeles Galaxyt. A veszélyesen futballozó Németh 90 percen át a pályán volt, a hajrában, időhúzó jelleggel hozta le edzője, Peter Vermes a pályáról.

Lehülyézte Pirlóékat a vezető amerikai lap

Feltöltve: 2015, augusztus 25 - 06:58

"Egy rakás pénzt költött el egy hülye csapatra a New York City FC" – írja éles kritikát megfogalmazó cikkében az Egyesült Államok egyik vezető lapja, a USA Today, amely a Los Angeles Galaxy elleni 5-1-s vereséget követően ment neki a súlyos összegekből összerakott, új MLS-csapatnak.

Az edző: "Ha nem cserélem be Keane-t, orrbavág"

Feltöltve: 2015, augusztus 21 - 06:28

Vicces nyilatkozatot tett Bruce Arena, a Los Angeles Galaxy szakvezetője a Comunicaciones elleni CONCACAF Bajnokok Ligája-mérkőzés után.

Videó: Az 1. percben belesérült a gólörömbe a csatár

Feltöltve: 2015, augusztus 10 - 09:48

Már az 1. percben véget ért Seattle Sounders játékosa, Chad Barrett számára az LA Galaxy elleni MLS-mérkőzés, de ennyi idő elég is volt neki, hogy a kapuba találjon. A gólöröm közben azonban meghúzódott, és le is kellett cserélni. A Los Angeles később fordított és 3-1-re nyert.

Videó: 93 ezer néző előtt nyert a Barca

Feltöltve: 2015, július 22 - 09:35

Az amerikában megrendezett Nemzetközi Bajnokok Kupája névre hallgató felkészülési tornán a Barcelona 2-1-re legyőzte a Los Angeles Galaxy csapatát. A találkozón a két ex-Liverpool játékos, Steven Gerrard és Luis Suárez újfent találkozott egymással, a mérkőzésre pedig rengetegen, egészen pontosan 93.226-an voltak kíváncsiak. Nézd meg a találkozó összefoglalóját!

Videó: Gerrard góllal debütált az MLS-ben

Feltöltve: 2015, július 18 - 11:44

Góllal mutatkozott be a Los Angeles Galaxy színeiben a Liverpooltól a nyáron távozó Steven Gerrard. Az angol legenda a San Jose Earthquakes elleni 5-2-re megnyert találkozón volt eredményes, a 37. percben 2-0-s hátrányból felállva az ő góljával egyenlített a csapata. Nézd meg a találatot videón!

Videó: Robbie Keane 34 évesen is életveszélyes

Feltöltve: 2015, július 5 - 16:30

Még mindig nagyon érzi a kaput a 34 éves Robbie Keane: a Tottenham, az Inter és a Liverpool korábbi, ír válogatott támadója amerikai csapata, a Los Angeles Galaxy színeiben szerzett mesterhármast a Toronto FC elleni MLS-bajnokin.

Videó: Robbie Keane a 111. percben döntötte el a bajnoki finálét

Feltöltve: 2014, december 8 - 13:48

A Los Angeles Galaxy lett az észak-amerikai profi bajnokság, az MLS idei kiírásának bajnoka. A New England Revolution elleni döntőt (2-1) Robbie Keane döntötte el a hosszabbításban, a 111. percben. Nézd meg a találatot!

Videó: Van Gaal 7-0-val debütált az MU kispadján

Feltöltve: 2014, július 24 - 09:46

Kiütéses, 7-0-s győzelmet aratott a Manchester United első amerikai felkészülési meccsén, a Los Angeles Galaxy ellen. Louis van Gaal bemutatkozásán Rooney, majd a második játékrészben a fiatal Reece James, illetve Ashley Young is duplázni tudott, a nemrég igazolt spanyol/baszk Herrera pedig remek játékkal vétette észre magát.

Videó: Balotelli és egy bomba - így nyert a Milan

Feltöltve: 2013, augusztus 8 - 11:01

A Milan Balotelli és Niang találataival 2-0-ra győzött felkészülési mérkőzésen a Los Angeles Galaxy ellen. Nézd meg a gólokat!

Videó: A Juventus amerikai csapattól kapott ki

Feltöltve: 2013, augusztus 4 - 11:56

A Juventus 3-1-es vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a Los Angeles Galaxy ellen. Nézd meg a gólokat (az első hármat egy videón)!

Videó: Benzema-duplával nyert a Real Madrid Amerikában

Feltöltve: 2013, augusztus 2 - 08:49

A Real Madrid Benzema duplájával és Di María találatával (a másik oldalon Villarreal volt eredményes) 3-1-re győzött a Los Angeles Galaxy ellen az Egyesült Államokban. Nézd meg a gólokat!

A Fradi célpontja végigjátszotta a Real Madrid győztes meccsét

Feltöltve: 2013, augusztus 2 - 08:24

A Real Madrid 3-1-es győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen a Los Angeles Galaxy ellen. Az összecsapást végigjátszotta a királyi gárdában az a David Mateos, akit a Ferencváros szeretne megszerezni. Mindössze hárman voltak rajta kívül olyanok a spanyol csapatban, akiknek 90 percnyi lehetőséget adott Carlo Ancelotti. Benzema duplázott, rajta kívül Di María illetve a másik oldalon Villarreal volt eredményes.

Videó: Arccal szerzett öngólt egy lepkéző kapus

Feltöltve: 2013, május 16 - 15:34

Nem mindennapi körülmények között, az arcával szerzett öngólt a Philadelphia Union kapusa, Zac MacMath, miután a Los Angeles Galaxy elleni, 1-4-re elveszített meccsen mellényúlt egy szögletnél.

David Beckham is Ausztráliába igazolhat

Feltöltve: 2012, november 16 - 14:07

Az Ausztrál Labdarúgó Szövetség (FFA) megerősítette, a fogaskerekek mozgásba lendültek annak érdekében, hogy a Los Angeles Galaxy sztárja, David Beckham a helyi bajnokságba igazoljon.

Lampard Beckham csapattársa lehet

Feltöltve: 2012, október 22 - 13:52

A Daily Star értesülése szerint Frank Lampard januárban távozhat a Chelsea-től és a David Beckhamet is foglalkoztató Los Angeles Galaxy-hez igazolhat.

Videó: Beckham megint klasszikus gólt szerzett Amerikában

Feltöltve: 2012, szeptember 2 - 14:22

Védjegyévé vált szabadrúgásai egyikét sütötte el újra az MLS-ben, azaz az Egyesült Államok profi labdarúgó-bajnokságában David Beckham (Los Angeles Galaxy). Az angol legenda ezúttal a Vancouver Whitecaps ellen tekert a hálóba, végül 2-0-ra nyert csapata a bajnokin.

Lampardot is elveszítheti a Chelsea

Feltöltve: 2012, július 2 - 07:24

Elképzelhető, hogy a még egy évig futó szerződése ellenére még idén elhagyja a Chelsea-t a klub egyik ikonikus figurája, Frank Lampard. Az Eb-ről sérülés miatt lemaradó középpályást a David Beckhamet is foglalkoztató Los Angeles Galaxy csábítja.

Videó: Beckham becsavarta, mint Beckham

Feltöltve: 2012, május 14 - 15:41

David Beckham remek szabadrúgásgóljával mentett pontot a sokáig emberhátrányban játszó LA Galaxy a Montreal otthonában.