PSG

Ibra kupagyőzelemmel búcsúzott a PSG-től - videó

Feltöltve: 2016, május 22 - 10:54

A Francia Kupa döntőjében a PSG 4-2-re legyőzte a Marseille-t. A párizsiaktól távozó Zlatan Ibrahimovic duplázni tudott.

Füstbombával támadtak hazájában Ibrahimovicra

Feltöltve: 2016, április 17 - 07:00

Kis híján eltalálta egy füstbomba Zlatan Ibrahimovicot, a PSG svéd válogatott támadóját.

CR a világ legjobb játékosa, a City meg tudja nyerni a BL-t - visszhangok

Feltöltve: 2016, április 13 - 08:58

Cristiano Ronaldo a Wolfsburg elleni mesterhármasának köszönhetően immár 16 gólos a BL mostani kiírásában és mindössze egy találatnyira van a saját rekordjától. Edzője, Zinedine Zidane egyszerűen csak a világ legjobb játékosának nevezte őt. Dieter Hecking, a Wolfsburg mestere azt sajnálja, hogy nem tudtak kétszer jól játszani a Real ellen. Manuel Pellegrinit a PSG kiverése után kicsit elragadta a hév és már BL-győzelemről beszélt. Nyilatkozatok.

BL: C. Ronaldo mesterhármassal lőtte tovább a Realt, négy között a City is - videók

Feltöltve: 2016, április 12 - 22:45

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Real Madrid Cristiano Ronaldo mesterhármasával hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Wolfsburgot, így 3-2-es összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. A Manchester City odahaza verte a PSG-t, így az angol gárda is ott lesz az elődöntőben.

Élőben a BL: C. Ronaldo egymaga fordított a Wolfsburg ellen, előnyben a City - videók

Feltöltve: 2016, április 12 - 20:34

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Real Madrid hazai pályán kétgólos hátrányt készül ledolgozni a Wolfsburg ellen, míg a Manchester City és a PSG 2-2-ről folytatja a párharcot. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

Kihagyja a BL-rangadót a sztárcsapat kapitánya

Feltöltve: 2016, április 12 - 06:58

Nem épült fel a sérüléséből, ezért nem játszhat a Paris Saint-Germain elleni keddi Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján Vincent Kompany, a Manchester City labdarúgócsapatának belga válogatott védője.

BL: Másnapos Real, kivert fog és Marcelo hatalmas kamuja - videók, visszhangok

Feltöltve: 2016, április 7 - 09:10

Bombameglepetést, fogvesztést és az év színészi teljesítményét is bemutatták a Wolfsburg-Real Madrid Bl-negyeddöntőn (2-0), amelyet követően Zinedine Zidane elsősorban csapata első félidei produkcióját kárhoztatta a vereség miatt, és szerinte a barcelonai diadal miatt is tompább volt a madridi gárda. A németek szakvezetője szerint a Real nyitva hagyta nekik a kaput, ők pedig besétáltak és felbosszantották esélyesebb ellenfelüket. A City-nél az idegenbeli 2-2 ellenére sem tartják magukat esélyesebbnek a PSG-nél, Ibra közben felült a hullámvasútra.

BL: Óriási bajban a Real, nem bírt egymással a PSG és a City - videók

Feltöltve: 2016, április 6 - 22:43

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének odavágóján a Real Madrid 2-0-s vereséget szenvedett a Wolfsburg otthonában, így Zinedine Zidane csapata igencsak nehéz helyzetbe került a továbbjutást illetően. A Manchester City hiába vezetett a PSG ellen, a párizsiak ezt követően fordítani tudtak, végül azonban 2-2-vel zárták a mérkőzést a felek.

Élőben a BL: Két góllal sokkolta a Wolfsburg a Realt, egyenlített a Cty - videók

Feltöltve: 2016, április 6 - 20:25

Szerda este a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének odavágóján a PSG a Manchester City csapatával csap össze, míg a Real Madrid a Wolfsburg otthonába látogat. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

BL: Arab milliárdok csapnak össze a negyeddöntőben

Feltöltve: 2016, április 6 - 16:11

Két arab tulajdonú gazdag klub csapata találkozik szerdán Párizsban a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, amikor a PSG vendége a Manchester City lesz.

Ezek a csapatok vinnék Ibrahimovicot - még 5 évig játszhat

Feltöltve: 2016, március 31 - 09:58

A Manchester City-n kívül valamennyi angol nagycsapat, valamint olasz klubok és "egzotikusabb" érdeklődők is bejelentkeztek a nyáron lejáró szerződésű Zlatan Ibrahimovicért (PSG) - nyilatkozta a svéd klasszis ügynöke, Mino Raiola, aki szerint 34 éves védence még egy fél évtizedet eltölthet a pályán.

Somalia visszatért a Fradihoz - megnézne egy magyar Eb-meccset

Feltöltve: 2016, március 24 - 19:17

Újra feltűnt a Népligeti Sporttelepen Somalia, aki a francia élvonalról, Di Maríaékról, a franciaországi Eb-ről és a magyar válogatottról is beszélt.

Fradi, PSG, Zvezda: Van unalmasabb az NB I-nél is Európában

Feltöltve: 2016, március 22 - 17:48

Egy nemzetközi fociportál szedte össze azokat az európai bajnokságokat, amelyek idő előtt eldőltek, vagy eldőlni látszanak. Kiemelt helyen szerepel a magyar NB I is, ahol a Ferencváros 22 pontos előnnyel vezet, és bár matematikailag nem dőlt el az aranyérem sorsa, nagy bizonyossággal oda lehet már adni az első helyet a zöld-fehéreknek. Van egy klub azonban, amelyik az FTC-nél és a francia bajnokságot már behúzó PSG-nél is nagyobb fölénnyel vezet hazájában.

Hatalmas rekord: Ilyen korán még senki nem volt bajnok a topligákban

Feltöltve: 2016, március 14 - 07:58

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata vasárnap megvédte címét a francia labdarúgó-bajnokságban.

Gyilkos formában a már bajnok PSG: 9-0, Ibra négyet vágott - videó

Feltöltve: 2016, március 13 - 16:58

A Chelsea BL-kiejtését követően a bajnokságban sem lassított a francia listavezető Paris Saint-Germain: a fővárosiak a négy gólt szerző Zlatan Ibrahimovic vezetésével 9-0-ra ütötték ki idegenben a Troyes együttesét, amely a 74. perctől emberhátrányban játszott ugyan, de már ekkor 0-7 volt az állás. A párizsiak 25 pontos, behozhatatlan előnyre tettek szert a tabellán, ezzel megszerezték nyolc fordulóval a vége előtt hatodik bajnoki címüket a Ligue 1-ben.

BL: Kassait egy gól miatt kritizálták, Ibra és egy mezcsere a főszerepben - visszhangok

Feltöltve: 2016, március 10 - 10:55

A gólt és gólpasszt is jegyző PSG-csillag, a véd Zlatan Ibrahimovic került természetesen a fókuszba, miután a párizsiak kettős győzelemmel búcsúztatták a Chelsea-t a Bajnokok Ligájától. Mindkét edző méltatta a támadót, aki maga is megszólalt, és arról is beszélt, valóban Angliába igazol-e nyáron. Egy furcsa mezcsere is szóba került Londonban. A másik találkozón némi nyilatkozatháború is lezajlott, a továbbjutó Benfica edzője például kijelentette, hogy ő bizony biztos volt a sikerben, a hazaiak trenírozó, ugyancsak portugál Villas-Boas viszont a körülményeket is kárhoztatta, amellett az is szóba került, hogy ő a lisszaboniak nagy riválisának szurkolója. Kassai Viktor bíráskodását az oroszok gólja miatt érte némi kritika.

BL: Ibra döntött, a PSG kettős győzelemmel ütötte ki a Chelsea-t - videók

Feltöltve: 2016, március 9 - 23:44

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján a PSG idegenben 2-1-re győzte le a Chelsea csapatát, így összesítésben 4-2-vel jutott be a legjobb nyolc csapat közé. A találkozón Rabiot szerzett vezetést a franciáknak, amelyre Diego Costa válaszolt, a végeredményt pedig Zlatan Ibrahimovic állította be. Ott lesz a negyeddöntőben a Benfica is, amely szintén kettős sikerrel búcsúztatta a Zenitet.

BL: Egygólos hátrányban a Chelsea, Kassai főszerepben

Feltöltve: 2016, március 9 - 16:01

A Chelsea és a Zenit csapata is egygólos hátrányból várja a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóját.

Hoppá! - 1 év után kikapott Európa sztárcsapata, videó

Feltöltve: 2016, február 29 - 13:16

A francia labdarúgó-bajnokságban címvédő és listavezető Paris Saint-Germain vasárnap 2-1-re kikapott az Olympique Lyon otthonában, ezzel megszakadt a 36 forduló óta tartó veretlenségi sorozata.

Ibrahimovicot meglepő helyről hívják Angliából

Feltöltve: 2016, február 28 - 08:00

A West Ham Unitednél nagyon komolyan gondolják, hogy megszerzik a Paris Saint-Germain támadóját. A játékosnak heti 120 ezer fontos fizetést kívánnak.