VfB Stuttgart

Egy papírforma és egy meglepő edzőváltás a Bundesligában

Feltöltve: 2016, május 16 - 11:59

Távozott posztjáról Jürgen Kramny, a német labdarúgó-bajnokság élvonalából kieső VfB Stuttgart vezetőedzője, valamint André Breitenreiter, az ötödik helyen záró Schalke 04 trénere.

Videó: Nem tud leállni a Dortmund gólzsákja

Feltöltve: 2015, november 29 - 19:57

Megszerezte 15. és 16. gólját is a szezonban a Borussia Dortmund az ősszel parádés formában futballozó támadója, Pierre-Emerick Aubameyang, aki ezúttal a Stuttgart 4-1-s legyőzése alkalmával, vasárnap duplázni tudott a Bundesligában. Íme, az összefoglaló!

Videó: Stieber csak nézte, hogy verik a csapatát

Feltöltve: 2015, november 1 - 21:11

Az alsóházban tanyázó Stuttgart és Hannover is győzni tudott vasárnap a Bundesligában. Előbbi az újonc Darmstadtot verte otthon 2-0-ra, míg az északiak a regionális rangadón, Hamburgban tudtak diadalmaskodni 2-1-re. Utóbbi találkozón Stieber Zoltán végig a HSV kispadján ült. Íme, az összefoglalók!

Videó: Nagy csel után kapott ki a Bundesliga pofozógépe

Feltöltve: 2015, szeptember 20 - 18:36

Ötödik meccsét is elveszítette a Stuttgart a Bundesligában, ezúttal a Schale győzött a svábok otthonában, Sane találatával, aki remek cselt csinált gólja előtt. Íme!

Videó: Szalai Ádámék is tíz ember ellen veszítettek

Feltöltve: 2015, április 12 - 22:19

A Köln és a VfB Stuttgart is úgy győzött 3-2-re vasárnapi német bajnokiján a Hoffenheim, illetve a Werder Bremen ellen, hogy a harmadik találatát már tíz emberrel jegyezte. Olkowski a 69. percben, Harnik a 84.-ben állt ki, a svábok a 91. percben szerezték a győztes gólt. Szalai Ádám a 62. perctől játszott a Hoffenheimben. Nézd meg a két összefoglalót!

Lecsapott az influenza Szalai Ádámra

Feltöltve: 2015, február 13 - 15:46

Három játékos, köztük Szalai Ádám is az influenzával küzd a Hoffenheimnél a VfB Stuttgart elleni presztízsmeccs előtt, így kérdéses a trió szereplése a szombat délutáni találkozón.

Bundesliga: Ritkán sül el ennyire jól egy edzőváltás - videó

Feltöltve: 2014, november 28 - 23:39

A héten edzőt váltott a Vfb Stuttgart, amely immár Huub Stevens vezetésével idegenben verte a Freiburgot a Bundesliga pénteki mérkőzésén. Nézd meg a gólokat videón!

Freiburg – Stutgart 1-4 (Darida 42., ill. Harnik 31., 76., Gruezo 52., Werner 68.)

Videó: Kalou duplázott, nyert a Hertha

Feltöltve: 2014, október 3 - 22:54

Salomon Kalou kétszer is eredményes volt a Vfb Stuttgart ellen, így a Hertha 3-2-re győzött. Nézd meg a gólokat videón!

Hertha – Stuttgart 3-2 (Kalou 22., 64. – az elsőt 11-esből, Beerens 75., ill. Leitner 5., Wagner 83. – öngól)

Videó: Társa akarta visszarakni a sérült játékos vállát a Bundesligában

Feltöltve: 2014, április 28 - 17:38

Kiugrott a Stuttgartban szereplő Martin Harnik válla a Hannover elleni 0-0-s döntetlen alkalmával. Társa, Christian Gentner botcsinálta orvos módjára próbált segíteni rajta, nem sok sikerrel...

Szalai csereként lőtt becsületgólt a Bundesligában - videó!

Feltöltve: 2014, április 20 - 19:30

Szalai Ádám csereként beállva gólt lőtt, ennek ellenére csapata, a Schalke 3-1-re kikapott Stuttgartban, a Bundesliga 31. fordulójának vasárnapi meccsén. A magyar válogatott csatár az 56. percben állt be, a 69. percben pedig 16 méterről, jobbal lőtte ki a jobb alsó sarkot.

Másodszor váltott edzőt egy Bundesliga-csapat az idényben

Feltöltve: 2014, március 10 - 20:11

A hétvégi, Braunschweig elleni döntetlent követően a Stuttgart vezetése menesztette az augusztus végén Bruno Labbadia helyére érkezett Thomas Schneider vezetőedzőt és Huub Stevenst nevezte ki a gárda élére. A holland megbízatása csak nyárig szól.

Videó: A Bayern pazar góllal, a 93. percben fordított

Feltöltve: 2014, január 29 - 23:20

A 29. (Ibisevic vezető gólja) és a 76. perc között vesztésre állt a Bundesligában veretlen Bayern München Stuttgartban, a két csapat szerdai bajnokiján, de aztán Pizzaro fejesével egyenlített, majd a 93. percben, Thiago Alcantara gyönyörű góljával a három pontot is elvitte a rekordbajnok.

Videó: Szalaiék belendültek, a Stuttgart bánta

Feltöltve: 2013, november 30 - 22:30

Szalai Ádám kezdőként, 79 percig volt a pályán a Schalke és a Stuttgart szombati német bajnokiján, amelyet 3-0-ra nyert meg csapata, amely ezzel már négy meccs óta veretlen és jelenleg az 5. a tabellán.

Videó: Ez a csúsztatás döntött a Bundesliga-meccsen

Feltöltve: 2013, szeptember 13 - 22:32

Christian Gentner fejesével vitte le a három pontot Berlinből a Vfb Stuttgart, amely 1-0-ra verte a Herthát, a gólpasszt a román válogatott Alexandru Maxim adta csapattársának. Nézd meg a gólt videón!

Hertha – Vfb Stuttgart 0-1 (Gentner 49.)

Videó: Ezzel a hatossal éledt fel a Bundesliga eddigi pont nélkülije

Feltöltve: 2013, szeptember 1 - 17:48

A Bundesliga eddigi három fordulójában pontot sem szerző Vfb Stuttgart 6-2-re győzött a Hoffenheim ellen. Nézd meg a gólokat videón!

Stuttgart – Hoffenheim 6-2 (Rügiger 12., Ibisevic 19., 47. 63., Maxim 28., 55., ill. Volland 26., Firmino 87.)

Hajnal Tamás a Bundesliga II-be szerződött

Feltöltve: 2013, augusztus 1 - 13:55

Csapatot váltott Hajnal Tamás, aki elhagyja a VfB Stutgart együttesét - közölte mindezt a sváb csapat honlapja. A szerződését néhány hónappal ezelőtt meghosszabbító magyar válogatott középpályás a Bundesliga II-be távozik, az Ingolstadt labdarúgója lesz.

Videó: Így jött össze a triplázás a Bayern Münchennek

Feltöltve: 2013, június 1 - 22:04

Bár 3-0-ra is vezetett a Bayern München, végül szoros lett a Német Kupa berlini döntőjének végeredménye, a bajorok 3-2-re verték a Hajnal Tamást nélkülöző Vfb Stuttgartot. Nézd meg a gólokat videón!

Bayern München – Vfb Stuttgart 3-2 (Müller 37. – 11-esből, Gomez 48., 61., ill. Harnik 71., 80.)

Hajnal szezonjának is vége lehet sérülés miatt

Feltöltve: 2013, május 2 - 14:39

Hajnal Tamás bokaszalagszakadása miatt elképzelhető, hogy az idény teljes hátralévő részét ki kell, hogy hagyja. A magyar válogatott középpályás a VfB Stuttgart szerdai edzésén ütközött egyik csapattársával és nem is tudta folytatni a gyakorlást. Még van némi remény arra, hogy esetleg a szezonhajrára visszatérjen.

Videó: Hajnalék döntőt játszhatnak a Bayern Münchennel

Feltöltve: 2013, április 18 - 08:41

Az első félórában három gólt lőttek a csapatok, végül 2-1-re győzött a Stuttgart a Freiburg elleni Német Kupa-elődöntőn így a svábok játsszák a finálét a Bayern Münchennel Berlinben. Hajnal Tamás végig a kispadon ült a VfB-nél.

Hajnal a Laziónak lőtt gólja után: Leromboltunk mindent pár perc alatt

Feltöltve: 2013, március 15 - 10:00

Hajnal Tamás csalódottan értékelte a Lazio elleni Európa Liga-visszavágót (3-1-re nyertek a rómaiak), annak ellenére is, hogy ő szerezte a VfB Stutgart szépítő gólját a találkozón. A magyar középpályás szerint csapata komoly tervekkel érkezett az olasz fővárosba azok után, hogy az első találkozón, gyenge játékkal 2-0-ra kikapott, de a terveket nagyon gyorsan romba döntötte a cseh Kozak 6. és 8. percben szerzett gólja. Hajnal a német gárda védekezését és támadójátékát is kritizálta.