Feltöltve: 2016, április 12 - 11:33

Menesztették posztjáról Sinisa Mihajlovicot, az AC Milan labdarúgócsapatának vezetőedzőjét.

"Buffon a legjobb a szakmában"

Feltöltve: 2016, április 10 - 14:51

A Juventus 0-1-ről fordítva 2-1-re nyert a San Siroban a Milan vendégeként. A második gólt Paul Pogba szerezte, aki a torinóiak másik hősét dicsérte.

Serie A: A Milan tapad az élcsapatokra - 7 forduló óta veretlen a Rossoneri

Feltöltve: 2016, február 14 - 15:27

Az AC Milan az olasz bajnokság 25. fordulójában, 2-1-re győzte le hazai pályán a Genoát. Mindez azt jelenti, hogy a Rossoneri tovább üldözi a Romát, az Intert és a Fiorentinát, ráadásul immár hét forduló óta nem lehet legyőzni Sinisa Mihajlovic csapatát.

Semmi extra: Az Inter edzője a Milan-szurkolóknak mutogatott - videó

Feltöltve: 2016, február 1 - 12:52

A kispadtól elzavart Roberto Mancini (Internazionale) a pályáról lefelé menet a Milan beszólogató drukkereit kínálta meg a középső ujjával a két csapat vasárnapi derbijének (3-0 lett a vége a Milannak) második félidejében.

3-0: Milan-siker és Inter-összeomlás a derbin - videó

Feltöltve: 2016, január 31 - 23:44

Kimaradt Inter-helyzetek, kimaradt 11-es, egy másik büntetőgyanús szituáció, a kispadtól elküldött Roberto Mancini, és Milan-győzelem: a 287. Derby della Madonninát 3-0-ra nyerték meg a piros-feketék, úgy, hogy a meccs hajrájában 4 perc alatt szereztek két gólt.

190 millió eurót fizetnének Neymarért, cserélhet a Juve a Milannal - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 22 - 20:41

A Real Madrid úgy tűnik, komoly gondolhatja Neymar megszerzését, akár 190 millió eurót is fizetnének érte egyes értesülések szerint. A Juventus De Sciglioért cserébe Cacerest adná a Milannak, viszont a Dybalaért tett Barceclona-ajánlatot visszautasították. Alexander Pato ügyében nem dőlt még el semmi, négy angol csapat is hívja, míg a Bayernnél felmerült Manuel Neuer esetleges távozása, Robert Lewandowski iránt pedig továbbra is érdeklődik a PSG. Nemzetközi átigazolási hírek.

Botrány a Milannál: 10 évet csalt le a korából egy játékos

Feltöltve: 2016, január 19 - 07:58

Beperelheti korábbi játékosát az AC Milan: a gambiai származású Yusupha Yaffa három éve az U19-es csapat tagja volt, apró hiba, hogy 27-28 évesen.

Videó: Ilyen még nem történt Paulo Sousa csapatával

Feltöltve: 2016, január 18 - 12:16

Először zárt egy bajnokit az idényben gól nélkül a Paulo Sousa vezette Fiorentina, ki is kapott 2-0-ra vasárnap a Milan otthonában, a Serie A 20. fordulójának rangadóján.

2016-ban a Real edzőitől tanulhatnak a magyar szakemberek

Feltöltve: 2015, december 21 - 20:15

A legújabb, nemzetközi szintű ismeretekhez juthattak hozzá a magyar labdarúgó trénerek a Debreceni Egyetem (DE) szeptemberben indult edzőképzésén - közölte az egyetemi sajtóiroda hétfőn az MTI-vel.

Toni-gól miatt égett a Milan a kiesőjelölt ellen - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 13 - 18:09

Nem tudta legyőzni a Serie A utolsó helyén álló és nyeretlen Veronát az AC Milan: bár Bacca góljával a hazaiak gyorsan vezetést szereztek a szünet után vasárnap, még gyorsabban jött az egyenlítő gól, amelyet a szezon végén visszavonuló csatárlegenda, Luca Toni szerzett. A Chievo és az Empoli közben otthon tartotta a három pontot.

Lesérült gólszerző és kiütött védő a Milan győztes rangadóján - videó

Feltöltve: 2015, november 1 - 23:40

Némi meglepetésre összességében simán, 3-1-re győzött az AC Milan a Lazio otthonában, a Serie A vasárnap esti rangadóján. A vendégek már az első félidőben előnyre tettek szert, majd „túlélték” a gólszerzőjük sérülését és a védelem egyik alapemberének K.O.-ját is, a rómaiak pedig 0-3 után tudtak csak szépíteni.

16 éves kapussal nyert a Milan, Juve-siker - olasz eredmények, videók

Feltöltve: 2015, október 25 - 18:32

Kezdőcsapatában a mindössze 16 éves kapussal, Gianluigi Donnarummával és több mint egy órát emberelőnyben játszva nyert 2-1-re az AC Milan a Sassuolo ellen a Serie A vasárnapi játéknapján, két nyári igazolás, Bacca és Luiz Adriano is betalált. A Juventus is nyert 2-0-ra az Atalanta ellen, a vendégek itt a 73. percben fogyatkoztak meg, Pogba a 79. percben 11-est rontott, de most ez is belefért. Eredmények, videók!

Milan: Berlusconi két meccses ultimátumot adott, különben...

Feltöltve: 2015, október 24 - 12:16

Olasz lapértesülések szerint kétmeccses ultimátumot kapott a Milan élén dolgozó Sinisa Mihajlovic.

Videó: Kivégezték a Milant hazai pályán

Feltöltve: 2015, október 4 - 23:31

Nagyon simán, 4-0-ra győzött a Napoli a Milan elleni, vasárnapi olasz rangadón, ráadásul a San Siróban. Íme, a gólok, de megnézheted az összes mai eredményt egy helyen a Serie A-ból!

A felturbózott Milan is csak szenved a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 27 - 15:07

Hiába a komoly nyári erősítések, egyelőre úgy tűnik, ebben a szezonban sem fog igazán meghatározó szerepet játszani a Serie A-ban az AC Milan. A lombardok vasárnap elszenvedték harmadik vereségüket is a bajnokságban, attól a Genoától (0-1), amely eddig csak egy sikert könyvelhetett el. A Milan ráadásul egy nyári igazolás, Romagnoli bután összeszedett két sárgája miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak.

A Milan és az Inter megvenné a San Sirót

Feltöltve: 2015, szeptember 24 - 07:27

A két milánói csapat képviselői hamarosan tárgyalóasztalhoz ülnek a város vezetésével. A Milan és az Inter közös célja, hogy megvásárolja a jelenleg csak bérelt Giuseppe Meazza Stadiont.

Inter-siker a derbin, Balotelli későn rázta fel a Milant - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 13 - 22:44

1-0-ra győzött az Internazionale a vasárnapi milánói derbin, ezzel 100 százalékos mérleggel vezeti a Serie A tabelláját. A nagy csatát hozó rangadón a Milan sem állt messze a góltól, de nem gazdálkodott tól jól a lehetőségeivel, és bár a csereként beállt Balotelli új lendületet is adott csapatának, ő is "csak" kapufáig jutott. Az Inter győztes gólját Guarín szerezte meg a második félidő elején.

Balotelli újabb balhéja: Elvették a jogsiját

Feltöltve: 2015, szeptember 8 - 07:28

Mario Balotelli alig néhány héttel hazatérést követően máris hallatott magáról: a balhés Milan-támadó jogosítványát gyorshajtás miatt vették el. Ez már a sokadik közlekedési kihágása volt.

Hivatalos: A Milan hazamenekítette az 1 gólos Balotellit

Feltöltve: 2015, augusztus 27 - 13:02

Hivatalosan is bejelentette csütörtökön az AC Milan, hogy 2016. június 30-ig kölcsönvette a Liverpooltól régi-új csatárát, az olasz válogatott 25 éves támadóját, Mario Balotellit, aki pocsék szezont zárt angol csapatánál.

Videó: Iszonyatosan nagy góllal nyert a Milan az Inter ellen

Feltöltve: 2015, július 25 - 16:55

Az AC Milan győzelemmel kezdte kínai szereplését, miután 1-0-ra legyőzte a városi rivális Intert. A győztes találatos a védő Mexés szerezte, aki a 62. percben csodaszép kapásgóllal döntötte el a meccset.