Southampton

Bánatában kapott pofont a Tottenham hazai pályán - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 16:43

A bajnoki címről a hét elején végképp le kellett mondania a Tottenhamnek a Premier League-ben, vasárnap pedig a "gyászoló" Spurs elszenvedte szezonbeli második hazai vereségét is, a Southampton hátrányból fordítva, Steven Davis duplájával vitte el el a három pontot (2-1) a White Hart Lane-ről. A Spurs így nem lehet nyugodt a 2. helyét illetően sem, szurkolnia kell azért, hogy az Arsenal ne verje meg a vasárnapi rangadón a Manchester City-t, mivel azzal a három ponttal az Ágyúsok utolérnék őket a tabellán.

Óriásit trollkodott a bíró a City-verő csatárral - videó

Feltöltve: 2016, május 2 - 16:28

Andre Marriner játékvezető egy "picit" megszívatta a Manchester City ellen triplázó és a labdát csókolgató Sadio Manét (Southampton)...érdemes megnézni a támadó arcát. Többször is.

Zakóban megy a City a Real elleni BL-ütközetre - videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 19:54

Nem sikerült jól a Manchester City főpróbája a Real Madrid elleni BL-elődöntőre: az angol sztárcsapat 4-2-re kapott ki a Southampton otthonában vasárnap, ráadásul a Bajnokok Ligája-indulás szempontjából is lehető legrosszabbkor jött a Pellegrini-csapat számára a vereség. Sadio Mané triplázni tudott a hazaiaknál.

Érik a csoda Angliában: Már 7 pont a Leicester előnye - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 16:38

Kihasználta a Tottenham szombati botlását és a Southampton 1-0-s legyőzésével megerősítette első helyét a Premier League tabelláján a Leicester City, a Rókák előnye vasárnapi sikerükkel már hét pont a londoni üldöző előtt. A meccs egyetlen gólját a szezonban először betaláló Wes Morgan szerezte a 39. percben, fejjel.

2-0-ról ki tudott kapni a Liverpool, megvan Benítez első pontja - videó

Feltöltve: 2016, március 20 - 17:36

Hiába vezetett 2-0-ra is Southamptonban a Liverpool, végül a hazaiak örülhettek (3-2), hiszen a második félidőben háromszor is betaláltak Mignolet kapujába, a mindent eldöntő találatot a 11-est hibázó, de így is duplázó Mané szerezte a 86. percben. Megszerezte a Newcastle menedzsereként első pontját Rafa Benítez, a United az ősi rivális Sunderland ellen játszott 1-1-s döntetlent hazai pályán.

PL: Kiütötték az Arsenalt, maradt az idei meglepetéscsapat az élen - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 26 - 23:47

A Premier League 18. fordulójának zárómeccsén a Southampton valósággal átgázolt az Arsenalon. Mindkét félidőben két gólt lőve kiütötte a hazai csapat az "Ágyusokat", az Arsenal így nem tudott élni a Leicester vereségével, maradt a második helyen.
A United délutáni veresége után a másik manchesteri csapat, a City simán nyert, még egy kihagyott 11-es is belefért a csapatnak. Nem úgy a Chelseanek, a londoni kékek 2-2-es döntetlent játszottak otthon a Watford ellen, Oscar a 80. percben büntetőt hibázott.
A Leicester 1-0-ra kikapott az Anfield Roadon a Liverpooltól, Bogdán a kispadon ült. Este az Arsenal átveheti a vezetést.

Címlapsztori Angliában az olasz csatár és magyar bombázója - fotók

Feltöltve: 2015, december 22 - 16:49

A legnagyobb példányszámú angol napilap mutatta be a Southampton olasz válogatott támadójának, Graziano Pellének és magyar kedvesének, Varga Viktóriának a fotóit.

Ligakupa: Bogdánnal a kapuban gálázott és elődöntős a Liverpool - videó

Feltöltve: 2015, december 2 - 23:36

A magyar válogatott kapusa, Bogdán Ádám kezdőként kapott szerepet a Liverpool Ligakupa-meccsén, amely nem indult túl jól csapata számára, mivel a Southampton már az első percekben megszerezte a vezetést. A hálóőrnek ezt követően nem sok dolga volt, a Vörösök támadógépezete ugyanis beindult, és többek között a sérüléséből visszatérő Sturridge duplájának, valamint Origi mesterhármasának köszönhetően 6-1-re győztek, és továbbjutottak az elődöntőbe.

Klopp bízik a kapusaiban: Bogdánnak nem kell izgulnia a helyéért

Feltöltve: 2015, december 1 - 19:42

Jürgen Klopp, az FC Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője elégedett első számú kapusa, a belga Simon Mignolet teljesítményével.

PL: Az MU sem tudta megállítani a Leicestert - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, november 28 - 21:38

A Premier League 14. fordulójában a Leicester City 1-1-es döntetlent játszott a Manchester Uniteddel, Vardy góljára Schweinsteiger válaszolt, így a kis csapat továbbra is holtversenyben a tabella élén áll. A Manchester City otthon tartotta a három pontot és 3-1-re legyőzte a Southampton csapatát. Eredmények.

Videó: Nem tud nyerni Kloppal a Liverpool

Feltöltve: 2015, október 25 - 20:37

A 86. percig vezetett, de végül Jürgen Klopp harmadik tétmeccsén sem tudott nyerni a Liverpool: a Vörösök 1-1-s döntetlent játszottak hazai pályán a Southampton csapatával, Benteke fejes góljára Mané válaszolt a hajrában. A vendégek gólszerzőjét a 94. percben kiállították második sárgával.

Videó: Kiment a lelátóra a csatár a fejbelőtt szurkolóhoz

Feltöltve: 2015, augusztus 16 - 20:05

Romelu Lukaku, az Everton támadója a Southampton elleni bajnokit megelőző bemelegítés során véletlenül eltalált hölgy-drukkert a déliek táborából. A belga csatár erre felment a lelátóra, megölelte a pórul járt nőt és adott neki egy mezt is. Nem véletlenül kapott nagy tapsot.

PL: Lukaku húzta az Everton szekerét, remizett a Spurs - eredmények

Feltöltve: 2015, augusztus 15 - 17:53

A Premier League 2. fordulójának szombati játéknapján az Everton nagy meglepetésre idegenben győzött a Southampton ellen, a mérkőzésen Lukaku kétszer is eredményes volt. A Tottenham már két góllal is vezetett, végül azonban be kellett érnie egy döntetlennel a Stoke City ellen is. Eredmények.

Kínos zakóval kezdte az Arsenal a bajnokságot - videó

Feltöltve: 2015, augusztus 9 - 16:26

Nem várt eredmény született a londoni Emirates-ben vasárnap délután: a Premier League 1. fordulójában az aranyesélyesek között emlegetett Arsenal 2-0-ra kapott ki hazai pályán, a West Ham United elleni városi rangadón. A Kalapácsosoknál Kouyate és Zarate volt eredményes. A nyáron megerősödő Newcastle United hátrányból felállva vezetett ugyan, de végül 2-2-s döntetlen játszott otthon a Southamptonnal. Eredmények, videók!

Balhé az EL-ben: Minimum 60 szurkolót vettek őrizetbe - videó

Feltöltve: 2015, augusztus 7 - 10:15

A holland rendőrség legalább 60 futballszurkolót vett őrizetbe a Vitesse és az angol Southampton szurkolóinak összetűzését követően, kevéssel a két csapat csütörtöki Európa Liga-selejtezője előtt.

Videó: 3 perc alatt rúgtak mesterhármast a Premier League-ben

Feltöltve: 2015, május 16 - 15:38

A Premier League történetének leggyorsabb mesterhármasát szerezte Sadio Mané, a Southampton játékosa az Aston Villa elleni összecsapáson. A támadó 2 perc és 56 másodperc leforgása alatt vágott hármat, átadva a múltnak Robbie Fowler csúcsát. A Szentek egyébként 6-1-re győztek. Nézd meg a meccs góljait!

Anglia: A fél Chelsea ott van az év csapatában - a névsor

Feltöltve: 2015, április 26 - 14:23

Az előre vártaknak megfelelően a Chelsea uralja az az angliai Hivatásos Futballisták Szövetsége (PFA) által összeállított Év Csapata névsorát. Hatan kerültek be a bajnokjelölt londoni gárdából, a Tottenham, az Arsenal, a Liverpool, a Manchester United és a Southampton egy-egy labdarúgóval képviselteti magát mellettük.

Videó: Furcsa potyagól után ikszelt a Tottenham

Feltöltve: 2015, április 25 - 15:41

A Tottenham 2-2-es döntetlent ért el a Southampton otthonában az angol bajnokságban, ezzel maga mögött tartott riválisát a táblázaton. A Szentek első találata egy nagyon komoly védelmi hiba után született.

Tapad az Arsenal a Manchester Cityre - eredmények

Feltöltve: 2015, március 21 - 19:11

Az Arsenal 2-1-es győzelmet aratott a Newcastle otthonában a Premier League-ben, ezzel tapad a kora délután ugyancsak három pontot kasszírozó Manchester Cityre. A Tottenham hétgólos találkozón fektette két vállra az egyik kiesőjelöltet. Eredmények.

Mourinho Chelsea-je is megbotlott az aranyért rohanva - videó

Feltöltve: 2015, március 15 - 17:32

A Chelsea sem tudott győzni a Premier League-ben, hazai pályán játszott 1-1-et a Southampton csaparával, így nem igazán tudta kihasználni a Manchester City tegnapi vereségét, igaz, előnye így is magabiztosnak mondható, pláne annak tükrében, hogy egy meccsel kevesebbet játszott legnagyobb riválisánál. Pedig a londoniak már a 11. percben vezetést szereztek, de a Szentek egy 11-essel elvitték az egyik pontot a Stamford Bridge-ről.