Torino

Korábbi Milan-edző lett a Torino új trénere

Feltöltve: 2016, május 26 - 07:00

Sinisa Mihajlovic veszi át az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Torino együttesének irányítását.

Hihetetlen, de igaz: Kikapott a Juventus - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 23:09

Nagyjából hét hónap, illetve 25 győzelem és 1 döntetlen után kikapott a már bajnok Juventus a Serie A-ban, méghozzá a sereghajtó Verona otthonában. A veterán és a nyáron visszavonuló Luca Toni 11-esből talált a torinói kapuba, a meccset tíz emberrel befejező (Alex Sandro "pirult el" a 92. percben) vendégek ugyancsak büntetőből (Dybala) szépítettek a 94. percben. A Napoli közben torinói sikerével (2-1) visszavette a második helyet a Rómától. Gonzalo Higuaín a 33. gólját szerezte a bajnoki szezonban.

Kilenc emberrel égett meg otthon az Inter - videó

Feltöltve: 2016, április 4 - 10:05

A Torino nagy meglepetésre, hátrányból fordítva, 2-1-re győzött az Internazionale vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának utolsó vasárnapi találkozóján.

Buffon óriási rekordja, derbit nyert a Juventus - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, március 20 - 18:32

974 perc az új kapott gól nélküli csúcs a Serie A-ban, amelynek tulajdonosa a Juventus legendája, Gianluigi Buffon lett, méghozzá a Torino elleni derbin. Bár a kapusikon a második félidőben, egy 11-est követően kapitulált, csapata így is 4-1-re nyert idegenben és jelenleg hatpontos előnnyel vezet a tabellán. A Fiorentina nem tudott igazán közelebb lopózni a dobogóhoz, csak 0-0-s döntetlent játszott a kiesőjelölt Frosinone otthonában.

Egy góllal volt jobb a Milan a Torinónál - videó

Feltöltve: 2016, február 27 - 23:42

A Serie A szombati játéknapján a Milan hazai pályán 1-0-ra győzte le a Torino csapatát, a piros-feketék gólját Luca Antonelli szerezte.

A padon ülő Balogh nélkül kapott ki a Palermo - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, február 14 - 18:49

Balogh Norbertet nevezték, de nem cserélték be a Palermo Torino elleni olasz bajnokijára, így a magyar támadó a kispadról nézhette végig, hogyan kap ki csapata 3-1-re hazai pályán. A másik két délutáni meccsen összesen egy gól született.

Paulo Sousa versenyben az olasz bajnoki címért - 2 zakó után nyert a csapata

Feltöltve: 2016, január 24 - 15:54

Ami Magyarországon végül nem jött össze Paulo Sousának a Videotonnal, az az izraeli Maccabi Tel-Aviv és a svájci Basel után akár a Fiorentinával is sikerülhet: a portugál szakember két vesztes meccs után ismét győzelmet ünnepelhetett a Fiorentinával. A violák 2-0-ra verték két remek góllal vasárnap a Torinót, ezzel – egyelőre ideiglenesen – feljöttek a tabella 3. helyére.

Hivatalos: Visszatért a gólkirály a Serie A-ba

Feltöltve: 2016, január 15 - 17:55

A Borussia Dortmund kölcsönadta a 12-szeres olasz válogatott labdarúgót, Ciro Immobilét korábbi klubjának, a Torinónak.

Videó: Insigne pazar emeléssel segítette győzelemhez a Napolit

Feltöltve: 2016, január 6 - 23:40

Az olasz bajnokság 18. fordulójában a Napoli 2-1-re győzött a Torino ellen. A déliek Lorenzo Insigne parádés emelésével szereztek vezetést, amelyet követően Fabio Quagliarella büntetőből egalizált, Marek Hamsik azonban még a szünet előtt megszerezte a győztes találatot.

Videó: A 94. percben veszített pontokat a Roma

Feltöltve: 2015, december 5 - 19:39

Az olasz bajnokság 15. fordulójában a Roma 1-1-es döntetlent játszott a Torino otthonában. A fővárosiak a 83. percben feltörték és hazai együttes védelmét és Pjanic révén megszerezték a vezetést, a 94. percben viszont Maxi Lopez büntetőből egyenlített. Nézd meg a gólokat!

Az év védéseivel állt az élre az Inter a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2015, november 8 - 15:37

Sok helyzetet, de csak egy gólt hozott a Torino és az Internazionale vasárnap kora délutáni olasz bajnokija, amelyen a vendégek nyertek 1-0-ra és az élre álltak a Serie A-ban. Kondogbia gólja mellett nagyon kellettek a szlovén Samir Handanovic bravúrjai is a milánói gárdának, volt egy jelenet, amelyről sokáig beszélnek majd, 1 méterről sem lehetett gólt lőni az Inter remek hálóőrének.

Elképesztő: a legvégén győzött a városi derbin a Juve - videó

Feltöltve: 2015, október 31 - 21:24

Az olasz bajnokság 11. fordulójában a Juventus nyerte meg a Torino elleni városi derbit. A Zebrák Paul Pogba káprázatos góljával szereztek vezetést, a Bikák azonban egyenlíteni tudtak, végül azonban a 93. percben Juan Cuadrado közeli találatának köszönhetően a hazaiak megnyerték a találkozót. Nézd meg a gólokat videón!

Videó: A Roma legyőzte és előzte Sousa csapatát

Feltöltve: 2015, október 25 - 22:33

Az AS Roma a Serie A listavezetője: a Farkasok Salah és Gervinho góljával győztek 2-1-re az eddigi éllovas Fiorentina otthonában (Babacar a hajrában csak szépíteni tudott), és megelőzték Paulo Sousa csapatát. A másik fővárosi gárda, a Lazio ennél simábban, 3-0-ra verte otthon a Torinót és feljött az 5. helyre.

Döntöttek: új stadion épül Torinóban

Feltöltve: 2015, október 22 - 07:00

Korábbi otthona, a Filadelfia Stadion helyén új arénát építtet az olasz élvonalbeli Torino futballklub.

Fordított a Lazio, iksz a nem várt rangadón - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, szeptember 27 - 17:12

Döntetlennel ért a véget a Serie A 6. fordulójának meglepetés-rangadója, az eddigi a várakozásokon felül szereplő és élcsapatnak számító Sassuolo és Chievo nem bírt egymással. Ezt kihasználva a Torino fellépett a dobogóra a Palermo legyőzésével, míg a Lazio veronai fordításával üldözőbe vette az éllovasokat. A vasárnap délutáni eredmények.

Először nyert a Juventus, Totti 300. gólja egy pontot ért - olasz eredmények, videók

Feltöltve: 2015, szeptember 20 - 17:15

Megszerezte az első győzelmét az olasz bajnoki idényben a címvédő Juventus, a torinóiak 2-0-ra múlták felül idegenben a Genoát, amely a 43. perctől emberhátrányban játszott. Francesco Totti megszerezte 300., tétmeccsen lőtt gólját a Roma színeiben, amely így is csak 2-2-s döntetlent játszott otthon a Sassuolóval. A Torino a 2. helyre lépett fel a Sampdoria legyőzésével, a Frosinone negyedszer is kikapott. Vasárnapi eredmények és gólok a Serie A-ból.

Megint villogott az Inter nyári szerzeménye, kiütötték a Laziót - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, augusztus 30 - 23:22

Megint meccset nyert csapatának az Inter montenegrói igazolása, Stevan Jovetic, a duplázó támadó a 89. percben, büntetőből döntött az újonc Carpi otthonában vasárnap. Nagy verést kapott a Lazio a Chievótól, Paulo Sousa Fiorentinája is elvérzett Torinóban, a Napoli és a Sampdoria rangadója pedig egy-egy duplával döntetlenre zárult. Serie A, vasárnap.

C. Ronaldo és Rooney egy klubhoz igazolhat, Götze fura sztorija - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2015, augusztus 13 - 19:19

Különös hír jelent meg három klasszis játékos, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney és Mario Götze kapcsán, előbbi kettő állítólag egy helyre igazolhat majd, utóbbit pedig a hírek szerint egy másodosztályú(!) csapat szemelte ki magának, de a Bayern cáfolta, hogy távozna. Brazil tehetség érkezhet a Chelsea-hez, napokon belül vége a Ramos-ügynek, a Real edzőjének közben nemet mondott a saját klubja. A csütörtöki átigazolási hírek.

A Barca és a Real is harcba szállt a belga klasszisért, Ibrát váratlan helyről hívják - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2015, augusztus 12 - 20:14

A két spanyol gigász is beszállt a City mellett a belga támadóért folytatott harcba, a Barca játékosa továbbra sem tudja, mit hoz a jövő, Ibrát váratlan helyről keresik, hivatalos a Roma új igazolása, a Juve a Chelseaből erősítene, míg a Spurs elhessegette a legjobbját megkörnyékező MU-t. A szerdai átigazolási hírek.

Videó: Inzaghi megnyerte utolsó hazai meccsét a Milannal

Feltöltve: 2015, május 25 - 12:27

A szezon végén minden bizonnyal távozó Filippo Inzaghi vezetőedző győztes meccsen búcsúzott el a hazai közönségtől a Serie A-ban. Az AC Milan a 37. forduló utolsó vasárnapi meccsén magabiztosan, 3-0-ra verte a Torinót. A gólok.