Roma

Totti: 600! - gólpasszal ünnepelte a történelmi meccsét

Feltöltve: 2016, május 8 - 14:57

Az olasz bajnokság 37. fordulójában a Roma hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Chievót. Francesco Totti csereként lépett pályára, a római klublegendának ez volt a 600. mérkőzése a Serie A-ban, gólpasszal jubilált. A fővárosiak sikerükkel átvették ideiglenesen(?) a második helyet a Napolitól, amely este lép majd pályára Torinóban.

Most már tuti: Bajnok a Juventus! - Rómában dőlt el, de kikapott a Milan is

Feltöltve: 2016, április 25 - 17:17

Az AS Roma 1-0-ra legyőzte a Napolit az olasz bajnokság hétfő délutáni rangadóján, amellyel eldőlt, hogy a Juventus zsinórban ötödször is bajnok lett, miután behozhatatlan előnyre tett szert a vesztes déliek előtt. A fővárosi csatát a belga válogatott Radja Nainggolan remek lövése döntötte el a 89. percben. A Milan közben kikapott a Verona otthonában.

Serie A: Nincs ellenszer a Juve ellen, Totti volt a Roma nyerőcseréje - videók

Feltöltve: 2016, április 20 - 23:04

Az olasz bajnokság 34. fordulójában a Juventus 3-0-ra győzte le a Lazio csapatát. A Roma 3-2-re verte a Torinót, méghozzá a hajrában, egészen pontosan a 86. percben csereként beálló Francesco Totti vezérletével, aki 3 perc alatt megfordította a meccset.

Totti megmentő gólja pontot ért az őrült olasz bajnokin - videó

Feltöltve: 2016, április 17 - 15:04

0-2, 3-2, 3-3 - egészen fordulatos és gólgazdag mérkőzésen játszott döntetlent egymással az Atalanta és az AS Roma csapata a Serie A-ban. A kétgólos előnyüket percek alatt elherdáló fővárosiak megmentője a csereként beállt klubikon, Francesco Totti volt, a 85. percben állította be a végeredményt a rutinos támadó.

Totti tökéletes gólpasszt adott, de botlott a Roma - videó

Feltöltve: 2016, április 12 - 08:37

Csak 1-1-s döntetlent játszott a Bolognával, így a 2. helytől is egyre távolabb kerül az AS Roma az olasz bajnokságban. Hétfőn este a fővárosiak hiába játszottak néha nyomasztó fölényben, csak egyszer tudtak betalálni a vendégkapuba. Az egyenlítő találatban nagy szerepet játszott a cserepadról beszállt kapitány, Francesco Totti, aki tökéletes ütemben ugratta ki a leshatáron (vagy picit azon túl...) bemozduló Salah-t. Íme, az összefoglaló és Totti villanása 2:26-tól!

A Roma felnégyelte a Laziót az ultrák nélküli derbin - videó, fotók!

Feltöltve: 2016, április 3 - 17:13

Az AS Roma nyerte a fővárosi derbit a Serie A 31. fordulójában, a Farkasok 4-1-re verték a meccset 10 emberrel befejező Laziót vasárnap. A bojkottáló ultrák a stadionon kívül szurkoltak. A több pályán a hazai csapatok taroltak, mindössze a Sampdoria tudott pontot szerezni a Paulo Sousa irányította Fiorentina otthonában. Balogh Norbert (Palermo) a 76. percben, csereként állt be a Chievo ellen 3-1-re elveszített bajnokin. A Milan 2-1-re kikapott Atalantában, pedig az 5. percben még vezetett.

Ultrák nélkül rendezik a római derbit - ez az oka

Feltöltve: 2016, április 3 - 07:00

A fővárosi rangadó lesz az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának csúcsmérkőzése, mégis könnyen lehet, hogy ez lesz a hétvége egyik leghangulattalanabb találkozója, mivel mindkét csapat ultrái bojkottálják a meccset.

Temetői hangulat lehet a világ egyik legnagyobb derbijén

Feltöltve: 2016, április 1 - 14:40

Óriási szerencsével úszta meg a robbantásokat a belgák klasszisa

Feltöltve: 2016, március 23 - 18:39

Eredetileg a Roma és a belga válogatott középpályása, Radja Nainggolan is a brüsszeli reptéren tartózkodott volna a kedd reggeli terrortámadás idején, de egy szponzori programnak köszönhetően előbb érkezett meg a fővárosba.

Nem tudta leszakítani a Roma az Intert - videó

Feltöltve: 2016, március 19 - 23:52

Az olasz bajnokságban a Roma hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az Interrel, így a milánóiak továbbra is versenyben maradtak a harmadik hely megszerzéséért.

Roma-siker, Sousa távolabb a dobogótól - olasz eredmények, videók

Feltöltve: 2016, március 13 - 18:35

Lépéselőnybe került a Roma a Fiorentiával szemben a dobogóért vívott harcban, miután a fővárosiak 2-1-re nyerni tudtak Udinében, miközben a firenzeiek csak 1-1-et játszottak otthon a kiesőjelölt Verona ellen. A Genoa 0-2-ről verte meg a Torinót, a Carpi pedig egy hajrágóllal a Frosinonét.

BL: A Roma nem élt az eséllyel a Real ellen, továbbment a Wolfsburg - videó

Feltöltve: 2016, március 8 - 23:45

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Romának megvoltak a lehetőségei a Real Madrid ellen, de az olaszok minden helyzetüket elpuskázták. A spanyoloknál ezzel szemben Cristiano Ronaldo és James Rodríguez is eredményes volt, így Zinedine Zidane csapata kettős győzelemmel ment tovább. Ott lesz a negyeddöntőben a Wolfsburg is, amely 1-0-ra győzte le a Gentet.

Élőben a BL: Megduplázta előnyét a Real, előnyben a Wolfsburg

Feltöltve: 2016, március 8 - 21:30

Kedd este a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Real Madrid magabiztos, kétgólos előnnyel várhatja a Roma elleni visszavágót. A Wolfsburg az első felvonást 3-2-re megnyerte a Gent otthonában, így a németek esélyei is jobbak a negyeddöntőbe történő bejutásra. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

Videó: El Shaarawy vezette győzelemre a Romát

Feltöltve: 2016, február 27 - 21:58

Az olasz bajnokság 27. fordulójában a Roma 3-1-es sikert aratott az Empoli otthonában. A fővárosiak részéről Stephan El Shaarawy duplázni tudott, mellette Miralem Pjanic is eredményes volt.

Belebukhat a Totti-botrányba a Roma edzője

Feltöltve: 2016, február 23 - 08:28

Kellemetlen helyzet alakult ki az AS Roma csapatánál Francesco Totti és Luciano Spalletti afférja miatt. Vagy a kapitány hosszabbít és marad, vagy a vezetőedző – jelenleg így áll a helyzet.

Totti és Balogh is csak nézte a római K.O.-t - videó

Feltöltve: 2016, február 21 - 23:49

A Luciano Spalletti vezetőedző által száműzött klublegenda, a lelátón ülő Francesco Totti és a Palermo kispadján helyet foglaló Balogh Norbert is csak nézte, ahogy a fővárosiak Dzeko és Salah duplájának is köszönhetően 5-0-ra kiütötték a szicíliai gárdát.

Óriási botrány Rómában: Totti beszólt, az edző elzavarta

Feltöltve: 2016, február 21 - 16:05

Nem lesz ott az AS Roma Palermo elleni meccskeretében a Farkasok élő legendája, Francesco Totti, akire edzője, Luciano Spalletti egy szombati nyilatkozata miatt megorrolt, előbb hazaküldte az edzést követő közös étkezésről, majd a vasárnapi találkozóra sem nevezte.

Hetekre kidőlt a Roma alapembere

Feltöltve: 2016, február 20 - 16:11

Négy hétig nem játszhat Daniele De Rossi, az AS Roma és az olasz válogatott futballistája.

BL: Rómában lépett nagyot a Real a továbbjutás felé - videó

Feltöltve: 2016, február 17 - 23:40

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének odavágóján a Real Madrid idegenben 2-0-ra győzte le a Roma csapatát. A madridiak számára Cristiano Ronaldo szerezte meg a vezetést, a hajrában pedig Jesé Rodríguez állította be a végeredményt. A játéknap másik találkozóján a Wolfsburg 3-2-re nyert a Gent otthonában.

Videó: Kétgólos sikert aratott a Roma

Feltöltve: 2016, február 3 - 00:26

A Roma együttese a Serie A 23. fordulójában 2-0-ra győzött a Sassuolo otthonában. A fővárosiak góljait Salah és El Shaarawy szerezték.