Bayer Leverkusen

Bundesliga: Szalai-gólpassz, Dárdaiék egy félidőn át féken tartották a Bayernt - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 17:27

A Bundesliga 31. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-0-ra kapott ki a listavezető Bayern Münchentől. A Dortmund 3-0-ra győzött a Stuttgart otthonában, míg a Hannover Szalai Ádámmal végig a soraiban - a magyar csatár gólpasszt adott - 2-2-es döntetlent játszott az Ingolstadttal.

Bundesliga: Dárdaiék lecsúsztak a dobogóról, rangadót nyert a Bayern

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:28

A Bundesliga 30. fordulójában a Bayern München 3-0-ra verte a Schalke együttesét. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-re kikapott a Hoffenheimtől, és mivel a rivális Bayer Leverkusen győzni tudott, a magyar tréner csapata lecsúszott a dobogóról. Huszti Szabolcs végigjátszotta a Frankfurt meccsét, Kleinheisler László pedig ezúttal nem lépett pályára a Werder Bremen színeiben.

Veszélybe került Dárdaiék 3. helye a Bundesligában - videó

Feltöltve: 2016, április 10 - 22:35

2-0-ra győzött a Bayer Leverkusen vasárnap, a Köln otthonában, így egy pontra megközelítette a tabella harmadik helyén álló, Dárdai Pál irányította Herthát. A gyógyszergyáriak góljait Brandt és Chicharito szerezte az első félidő hajrájában, mindkétszer Bellarabi volt az előkészítő. Egy-egy piros lapot osztott ki a játékvezető a találkozón, a hazaiaknál Bittencourt, a vendégektől Wendell állt ki, egymással kakaskodtak a pályán a lefújás előtt nem sokkal.

EL: A Bilbao nyerte a spanyolok csatáját, csúnyán leégett a Lazio - videók

Feltöltve: 2016, március 17 - 22:00

Az Európa Liga nyolcaddöntőjének visszavágóján a Valencia 2-1-re győzött az Athletic Bilbao ellen, ennek ellenére Gary Neville együttese búcsúzott a sorozattól. A Lazio hazai pályán szenvedett megalázó vereséget a Sparta Prahától, míg a Bayer Leverkusent a Villareal búcsúztatta.

EL: Magabiztos előnyt szerzett a Liverpool az MU ellen - videó

Feltöltve: 2016, március 11 - 00:01

Az Európa Liga nyolcaddöntőjének első felvonásában a Liverpool hazai pályán 2-0-s sikert aratott a Manchester United felett. Az Athletic Bilbao legyőzte a Valenciát, a Leverkusen alulmaradt a Villareallal szemben, a Lazio pedig döntetlent játszott.

Elmaradt a csoda Dortmundban, Dárdai triplán örülhet - videó

Feltöltve: 2016, február 28 - 20:55

3-1-re győzött a Borussia Dortmund a kiesőjelölt Hoffenheim ellen, a Bundesliga 23. fordulójában, pedig a papíron szinte esélytelen vendégek még vezettek is, de a gólszerző Rudy 58. percben kapott piros lapját követően a hazaiak fordítottak, 3 gólt szerezve az utolsó tíz percben. Nem tudott nyerni Augsburgban a Mönchengladbach (2-2), Frankfurtban a Schalke (0-0), és kikapott a Leverkusen Mainzban, aminek Dárdai Pál és a Hertha is örülhetett.

EL: Egy büntetővel ment tovább a Liverpool, gálázott a Valencia - videó

Feltöltve: 2016, február 25 - 22:05

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszában a Liverpool James Milner büntetőjével 1-0-ra legyőzte az Augsburg csapatát, így összesítésben egy góllal bizonyult jobbnak a német csapatnál. A Valencia két meccsen tízszer vette be az ellenfele kapuját, továbbjutott a Bayer Leverkusen, a Lazio és az Athletic Bilbao is, a Sahtar Donyeck pedig idegenben ütötte ki a Schalkét.

3 meccset kapott a Leverkusen renitens edzője

Feltöltve: 2016, február 24 - 16:03

Három mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta Roger Schmidtet, a Bayer Leverkusen vezetőedzőjét a Német Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága.

Élőben üvöltözött a német legenda a Sky riporterével - videó

Feltöltve: 2016, február 22 - 07:58

Rudi Völler, a Bayer Leverkusen sportigazgatója, korábbi világbajnok klasszis él adásban fakadt ki a Sky kamerái előtt csapata, a Borussia Dortmund elleni rangadóját követően.

Félbeszakadt a Bundesliga-rangadó, levonult a bíró - videó

Feltöltve: 2016, február 21 - 18:40

1-0-ra győzött idegenben a Borussia Dortmund a Bayer Leverkusen otthonában, de nem mindennapi körülmények között. A hazaiak szakvezetőjét, Roger Schmidtet reklamálás miatt elküldte a kispadtól Felix Zwayer játékvezető, aki – miután a tréner nem volt hajlandó távozni – aztán le is vonult a pályáról. Végül folytatódott a találkozó, a Borussia a gólkirályjelölt, Aubameyang találatával nyert.

EL: Gólcsend a Liverpool meccsén, Vanczákék kikaptak, egy hatost gurított a Valencia - eredmények

Feltöltve: 2016, február 19 - 00:07

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszában a Liverpool 0-0-s döntetlent játszott az Augsburg otthonában. Vanczák Vilmos a kispadról figyelte a Sion vereségét, míg a Valencia egy hatost gurított az osztrák ellenfelének. Eredmények.

Kleinheisler nélkül ment tovább a Werder a kupában - videó

Feltöltve: 2016, február 9 - 22:10

A Német Kupa negyeddöntőjében a Werder Bremen idegenben 3-1-re verte a Bayer Leverkusen csapatát, és bejutott a legjobb négy közé. A brémaiaknál Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet.

Botlott a Bayern, Huszti betalált, Dárdaiék megszakították a Dortmund nagy sorozatát - eredmények

Feltöltve: 2016, február 6 - 21:22

A Bundesliga 20. fordulójában nem született gól a Bayer Leverkusen és a Bayern München összecsapásán. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC szintén 0-0-s döntetlent játszott a Dortmund együttesével. A magyar tréner csapata ezzel megszakította a sárga-feketék nagy sorozatát, akik ezt megelőzően zsinórban 26 mérkőzésen legalább egyszer betaláltak. Szalai Ádám végig a pályán volt a Hannover vesztes meccsén, csakúgy, mint Huszti Szabolcs, aki megszerezte első gólját az Eintracht Frankfurt színeiben, de csapata így is 4-2-re kikapott.

A Barcából érkezhet Bogdán riválisa, Ibra a Premier League-be igazolna - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 2 - 17:16

Zlatan Ibrahimovic szeretne még a Premier League-ben is játszani, a Manchester United mindenképpen csatárt akar igazolni januárban, elvágyódik a Real Madrid támadója, 50 millió euróért adhat el egy játékost a Lazio, Jürgen Klopp a Barcelonából hozna kapust, míg Pep Guardiola már a jövőre gondol és a riválist gyengítené. A szombati átigazolási körkép.

Német Kupa: Xabi Alonso bődületes bombája repítette tovább a Bayernt - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 15 - 23:21

A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Bayern München Xabi Alonso óriási bombagóljával 1-0-ra legyőzte a Darmstadt együttesét. Továbbjutott a negyeddöntőbe a Bayer Leverkusen és a Werder Bremen is, utóbbi gólzáporos meccset nyert meg a Mönchengladbach otthonában. Eredmények.

BL: Tragédia a Barca-meccs után, Mourinho: "Mindenki a Chelsea-t akarja" - visszhangok

Feltöltve: 2015, december 10 - 11:46

A továbbjutó csapatok edzői, így például Arséne Wenger (Arsenal) vagy José Mourinho is pozitívan értékelt a szerda esti, utolsó BL-csoportmeccseket követően. Előbbi szerint sokan leírták őket, de rácáfoltak a kétkedőkre, míg a portugál úgy véli, hogy a Chelsea nem esélyes a sorozatban, mindenki őket akarja majd ellenfélnek a sorsoláson, de karrierje során volt már hasonló helyzetben, és akkor BL-t nyert a Portóval. A Leverkusen edzője tragédiaként értékelte azt, ahogy csapata kiesett az elitligából.

A Chelsea és az Arsenal is továbbjutott, teljes a BL tavaszi mezőnye - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, december 9 - 23:40

Oliver Giroud mesterhármasával az Arsenal idegenben 3-0-ra legyőzte az Olympiakosz csapatát, amelynek köszönhetően Arséne Wenger együttese tavasszal is ott lesz a Bajnokok Ligájában. A Chelsea odahaza nyerte meg a Porto elleni találkozót (2-0), így a londoniak szintén továbbmentek. A Barcelona döntetlent játszott Leverkusenben, a katalánok mögött így a Roma vette sikerrel a csoportkört, a Bayern München pedig Robert Lewandowski duplájával 2-0-ra győzött Zágrábban. Eredmények.

Élőben a BL: Giroud-mesterhármas, Lewandowski-dupla, továbbjutásra áll a Chelsea és az Arsenal is

Feltöltve: 2015, december 9 - 21:36

A Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a Chelsea ki-ki meccset játszik a Portóval a továbbjutás érdekében, amelyért a Dinamo Kijev is harcban van. Az Arsenalnak gólokkal kell legyőznie az Olympiakoszt, amennyiben még tavasszal is versenyben akar lenni a sorozatban, emellett pedig pályára lép még többek között a Barcelona, a Bayern München és a Roma is. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

Bundesliga: Dárdaiék újabb nagy bravúrja, idén először kapott ki a Bayern - eredmények

Feltöltve: 2015, december 5 - 18:41

A Bundesliga 15. fordulójában a Dárdai Pál vezette Hertha BSC nagy skalpot gyűjtött be a Bayer Leverkusen legyőzésével, a berliniek hazai pályán 2-1-es sikert arattak. Idén először kapott ki az éllovas Bayern München, amely 3-1-es vereséget szenvedett a Mönchengladbach otthonában. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a Hamburg vereségét, míg Szalai Ádám nem volt a Hoffenheim keretében. Eredmények.

Videó: Ezen a potyán mehet el a Leverkusen továbbjutása

Feltöltve: 2015, november 24 - 22:02

A Bajnokok Ligája E csoportjában a Bayer Leverkusennek nyernie kellett volna a BATE vendégeként ahhoz, hogy lépéselőnybe kerüljön a Rómával szemben. Ez többek között az alábbi potyagólnak köszönhetően nem sikerült, amivel már a második percben vezetett a fehérorosz csapat, a Leverkusen egyenlíteni még tudott a második félidő közepén, de győzni már nem, 1-1 lett a vége.