MLS

David Villa hanyattesett és az égbe lőtte a 11-est - videó

Feltöltve: 2016, május 30 - 11:46

Bár szerzett egy gyönyörű gólt is az Orlando City elleni MLS-bajnokin, mégsem lett pozitív hős a mérkőzésen a New York City FC spanyol csillaga, David Villa. A klasszis 2-0-s állásnál csúnyán elrontott egy 11-est, csapata pedig kétgólos előnyből sem tudta begyűjteni a három pontot, 2-2 lett a meccs vége.

Újabb játékos szerződhet az NB I-ből az MLS-be

Feltöltve: 2016, május 5 - 16:59

Khaly Iyane Thiam után egy újabb légiós igazolhat az NB I-ből az észak-amerikai profi bajnokságba. Információink szerint a Bp. Honvéd rutinos csatára, Souleymane Youla felkerült két MLS-klub hivatalos transzferlistájára.

Popcorn miatt vágták ki a stadionból a szurkolót - videó

Feltöltve: 2016, április 29 - 13:53

Európában ritkán látható okból, popcorn-dobálás miatt dobták a stadionból az MLS-ben szereplő Vancouver Whitecaps egyik drukkerét, aki a Sporting Kansas City elleni bajnokin a vendégek épp melegítő csatárát, Dom Dwyert kínálta meg az eledelből. Vitték is ki a férfire már egyébként is figyelő biztonságiak.

Amerikában folytatja az MTK alapembere

Feltöltve: 2016, április 19 - 17:44

Az MTK szenegáli középpályása, Khaly Iyane Thiam a nyáron az amerikai Chicago Fire csapatában folytatja a pályafutását. Úgy tudjuk, a labdarúgó kapcsán megegyeztek a felek, így a szezon végeztével távozik a magyar együttestől.

20 év alatt nem lőttek akkora gólt, mint Németh Krisztiáné - videó

Feltöltve: 2016, április 15 - 14:06

Ismét komoly elismerésben részesült ismét Németh Krisztián Amerikában. A helyi profi liga (MLS) hivatalos honlapján minden idők legnagyobb kansasi góljának választották meg a magyar válogatott támadó 2015-ben, a Portland ellen jegyzett találatát, úgy, hogy a portálon a liga 1996-os indulása óta valamennyi gólt figyelembe vettek.

Tolószékbe rúgta legújabb áldozatát De Jong - videó, fotó

Feltöltve: 2016, április 11 - 13:23

Ismét hallatott magáról a holland válogatott kőkemény, olykor durva játékáról is elhíresült középpályása, Nigel De Jong, aki már Amerikában futballozik. A Portland Timbers középpályását, Darlington Nagbét rúgta meg úgy a 32 éves Los Angeles Galaxy-játékos, hogy ellenfelét tolószékben gurították ki a stadionból, egyelőre nem tudni, mennyit kell kihagynia. De Jong egy sárgával megúszta az esetet.

MLS: Sallói győztes góllal debütált új csapatában

Feltöltve: 2016, március 27 - 09:53

Az USA labdarúgos bajnokságában, az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City két másik csapattársával együtt kölcsönadta Sallói Dánielt a harmadosztályú (USL) Swope Park Rangersnek. Szombaton rögtön góllal mutatkozott be a magyar játékos.

A fejbelőtt biztonsági ember kemény, mint Chuck Norris - videó

Feltöltve: 2016, március 24 - 10:53

Az FC Dallas és a Montreal Impact MLS-mérkőzésén, hátulról fejbetrafált biztonsági ember viccesen reagálta le a váratlanul érkezett lövést, a nézők nagy örömére. Még Chuck Norris is elismerte a keménységét.

Az MLS-ben folytatja a Vidi korábbi légiósa

Feltöltve: 2016, március 3 - 22:13

Az észak-amerikai MLS-ben szereplő Chicago Fire csapatában folytatja pályafutását a Videoton egykori játékosa, Arturo Álvarez.

"Németh Krisztián, maradj!" - kiakadtak Amerikában a szurkolók

Feltöltve: 2016, január 22 - 10:26

Komoly értetlenséggel fogadták egy amerikai sportportálon, hogy a Sporting Kansas City esetleg elengedné a télen egyik legjobbját, a magyar Németh Krisztiánt. A cikk szerint abban bíznak az SKC drukkerei, hogy a klubvezetők jobb ajánlatot tudnak majd letenni az első MLS-évében remek teljesítményt nyújtó csatárnak, és remélik, hogy a vezetők a légiósra és a középpálya motorjára, Benny Feilhaberre áldozzák majd a játékosdrafton megszerzett többletköltségvetést.

Németh Krisztián csapattársa lesz az Újpest fiatal válogatottja - hivatalos

Feltöltve: 2016, január 13 - 18:22

A Sporting Kansas City a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette az Újpest utánpótlás válogatott játékosát, Sallói Dánielt.

Németh "erős" büntetése: egy meccset nem játszhat az MLS-ben

Feltöltve: 2015, december 12 - 14:19

Egy mérkőzésre szóló eltiltást és pénzbüntetést kapott Németh Krisztián, az észak-amerikai labdarúgóligában (MLS) szereplő Sporting Kansas City magyar válogatott csatára - írja az MTI.

Videó: Óriási kapusbaki a 26. másodpercben - így dőlt el az MLS bajnoki címe

Feltöltve: 2015, december 7 - 10:17

Steve Clark kapus már a 26. másodpercben góllal ajándékozta meg a Portland Timbers csapatát az amerikai profi liga (MLS) nagydöntőjében, majd a Columbus Crew a 7. percben másodszor is kapitulált. Bár a nagyszerű szezont zárt Kei Kamara a már 18. percben szépíteni tudott, újabb gól már nem esett. A Németh Krisztián csapatát, a Sporting Kansas City-t is búcsúztató Portland először játszott döntőt története során és rögtön meg is nyerte azt 2-1-re.

Németh letarolta Amerikát: övé az év gólja az MLS-ben - videó

Feltöltve: 2015, december 3 - 21:22

A szurkolók szavazatai alapján a Sporting Kansas City csatárának, Németh Krisztiánnak a találata lett az év gólja az amerikai MLS idei szezonjában. A magyar válogatott támadó Portland elleni szenzációs szólógólja a döntőben az olasz Sebastian Giovincót győzte le, így az övé lett az elismerés.

Videó: Megcsinálták LEGO-ban Németh Krisztián álomgólját

Feltöltve: 2015, december 3 - 09:10

Lezárult a szavazás, hamarosan kiderül, Németh Krisztián (Sporting Kansas City) vagy az olasz Giovinco (Toronto) nyerte-e az Év Gólja címet az MLS-ben. A két jelöltet az OYO Sports LEGO-köntösben is megmutatta.

Németh Krisztiánt Angliából igazolnák le

Feltöltve: 2015, december 1 - 14:21

1,5 millió dollárt fizetne az angol Hull City Németh Krisztiánért, a Sporting Kansas City magyar válogatott támadójáért - értesült egy amerikai, átigazolásokkal foglalkozó fociportál. A csatár nemrég hosszabbított MLS-klubjával szerződést a jövő év végéig, de ez nem zárja ki, hogy egy minden érintettnek megfelelő ajánlat esetén csapatot váltson.

Németh Krisztiáné lehet az év gólja: Döntőben a magyar - videó

Feltöltve: 2015, november 30 - 09:33

Negyedik "párbaját" is sikerrel vette Németh Krisztián (Sporting Kansas City) az MLS honlapján, így bejutott annak a sorozatnak a döntőjébe, amely az évad legszebb góljáról hivatott dönteni. A magyar válogatott csatár utolsó ellenfele az olasz válogatott támadó és remek idényt zárt Sebastian Giovinco (Toronto) lesz, szavazni december 2-ig lehet.

Papírforma: Németh Krisztiánnal szerződést hosszabbítottak Amerikában

Feltöltve: 2015, november 26 - 11:43

A klub élt opciós jogával, így papíron 2016 végéig a Sporting Kansas City játékosa marad Németh Krisztián - erről az amerikai klub hivatalos honlapján számolt be, kiemelve, hogy összesen 12 olyan futballista volt, akik esetében érvényesítették szerződés-hosszabbítási jogukat. A csakfoci.hu megkeresésére a magyar válogatott játékost képviselő CMG menedzserirodánál elárulták, hogy a történtek a papírformának megfelelőek, ugyanakkor nem zárják ki annak sem a lehetőségét, hogy Németh – megfelelő ajánlat esetén – klubot váltson.

Megszólalt a Kansas: Németh Krisztiánt vinnék Európából

Feltöltve: 2015, november 25 - 18:39

Németh Krisztián jövőjével foglalkozik a kansascity.com, amelynek cikke szerint külföldi csapatok érdeklődnek a remek szezont futó magyar támadó iránt.

Németh: Amerika kihozta a maximumot belőlem; csúcsformában utazna az Eb-re

Feltöltve: 2015, november 19 - 22:20

Németh Krisztián, a magyar labdarúgó-válogatott és a Sporting Kansas City támadója beszélt arról, mi változott vele Amerikában, hogyan készül az MLS téli szünete alatt, illetve elárulta a Bernd Storckról alkotott véleményét is.