Gonzalo Higuaín

Messi mindenkire ráijesztett, Higuaín klasszisgólt lőtt - videó!

Feltöltve: 2016, május 28 - 11:30

Sérülés miatt kellett lecserélni Lionel Messit Argentína felkészülési meccsén. Bordazúzódást állapítottak meg elsőre nála. A találkozót Gonzalo Higuaín látványos góljával nyerték meg az "égszínkék-fehérek".

Serie A: Simán nyert mindkét dobogós, a Napolié az ezüst, Higuain a gólkirály - eredmények, tabella

Feltöltve: 2016, május 14 - 23:04

A Serie A zárófordulójában a Roma 3-1-re nyert a Milan vendégeként, a Napoli pedig 4-0-ra verte a már kiesett Frosinone együttesét, így a nápolyiaké az ezüst, a rómaiaké a bronz. A Napoliban Higuain 20 percen belül ért el mesterhármast, ezzel 36 gólt szerezve lett gólkirály az olasz bajnokságban. A Sassuolo 3-1 legyőzte az Intert.

Durván megbüntették az idegrohamot kapott Higuaínt - videó

Feltöltve: 2016, április 5 - 15:37

Négy mérkőzésen nem játszhat és még egy 20 ezer eurós büntetést is be kell fizetnie a Napoli argentin támadójának, a Serie A legjobb gólvágójának, Gonzalo Higuaínnak, aki kiállítását követően valóságos ámokfutást rendezett az Udinese elleni bajnokin.

Elgurult a gyógyszere a kiállított Higuaínnak - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 15:49

Nehezen viselte Gonzalo Higuaín, a Napoli argentin gólzsákja, hogy második sárgával kiállították az Udinese elleni, 3-1-re elveszített olasz bajnoki 76. percében. A csatár a játékvezetőnek, az ellenfeleknek, de még a csapattársaknak és az edzői stáb egyik tagjának is nekiment, könnyek között hagyva el a pályát. Így aligha egymeccses eltiltás vár majd rá.

0-1 után gázolt a Napoli, Higuaín bombaformában - eredmények, videók

Feltöltve: 2016, január 31 - 18:07

Hatodik meccsét nyerte meg zsinórban, ezúttal az Empoli ellen (5-1), így továbbra is a Napoli vezeti a Serie A tabelláját. A 22. fordulóban megszerezte 22. gólját a déliek argentin gólzsákja, Gonzalo Higuaín, a sereghajtó Verona pedig a 22. meccsén sem tudott győzni, 2015 májusa óta tart a kiesőjelölt nyeretlen sorozata az olasz topligában.

Mourinho visszatérhet volt csapatához, Klopp a Juve csatárát ostromolja - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 19 - 20:27

A Chelsea 100 millió eurót sem sajnálna az argentin csatárért, José Mourinho visszatérhet volt csapata kispadjára, Jürgen Klopp szép summát fizethet a Juve spanyoljáért, akinek a pótlását a PSG sztárjával oldanák meg. A Real Madrid kívánságlistáján világklasszisok szerepelnek, hosszabbított az Arsenal kulcsembere, a Milan pedig Manchesterből igazolna. Nemzetközi körkép.

Őrült terv a Manchester United-nél, Zidane a Juve klasszisát akarja - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 13 - 21:22

Az Adidasnak elege van a nézhetetlen játékból, és Lionel Messivel, valamint Pep Guardiolával erősítené meg a Manchester United-et, míg Zinedine Zidane és a Barcelona a Juventus klasszisáért futhat versenyt. A Bayern Münchennek a Napoli sztárcsatára kell, a Chelsea egy sor támadót kinézett magának, a Palermo megszerezte a Loki fiatal csatárát, a Roma kirúgta edzőjét, míg a Milannál is küszöbön áll az edzőváltás. A szerdai átigazolási hírek.

Gálázott a Serie A új éllovasa, Balogh győztes meccset látott - videók

Feltöltve: 2016, január 10 - 18:03

5-1-re győzött idegenben és - kihasználva az Inter botlását - átvette a vezetést féltávnál a Serie A-ban a Napoli együttese. A gólkirályjelölt Higuaín duplázott, de a cseréje, Gabbiadini is szinte azonnal betalált. Az egybehangzó olasz lapértesülések szerint a helyszínen tartózkodó Balogh Norbert is láthatta, ahogy leendő csapata(?), a Palermo 1-0-ra nyert Veronában. Olasz eredmények, videók!

Kiderült: Semmi nem igaz a C. Ronaldót ekéző cikkből

Feltöltve: 2015, szeptember 28 - 11:08

A Napoli kategorikusan cáfolta azt a világsajtót bejárt nyilatkozatot, amely szerint játékosuk, Gonzalo Higuaín alaposan beszólt volna Cristiano Ronaldónak.

"Letépem a fejed!" - Higuaín botrányos videón szerepel

Feltöltve: 2015, július 23 - 07:28

Ibizán nyaral Gonzalo Higuaín és Ezeguel Lavezzi - a Napoli argentin csatára egy számára nem túl hízelgő videón szerepel.

Messiék gálázva jutottak a Copa América döntőjébe - videó

Feltöltve: 2015, július 1 - 08:25

Argentína lesz a házigazda Chile ellenfele a 2015-ös Copa América döntőjében, miután Messiék könnyedén, 6-1-re kiütötték Paraguayt az elődöntőben. A szünetben még csak egygólos volt az argentinok előnye, a fordulás után viszont előbb Di María duplázott, majd Agüero és Higuaín találata végképp eldöntötte a fináléba jutás kérdését.

Bombaigazolás: 10 millió eurón vitázik az Arsenal

Feltöltve: 2015, június 6 - 07:28

10 millió eurón múlik jelenleg, hogy a Napoli és az Arsenal megegyezzen Gonzalo Higuaín, az olasz klub argentin csatárának átigazolásáról – írja a La Gazzetta dello Sport. A londoniak 40 millió eurót kínálnak érte, de a déliek 50-et szeretnének kapni, így egyelőre nincs megegyezés a felek között.

Megtámadták Higuaínt a Napoli huligánjai

Feltöltve: 2015, június 4 - 06:00

Nápolyi huligánok egy csoportja támadta meg Gonzalo Higuaínt és Mariano Andújart, a Napoli két játékosát - írja a Corriere dello Sport. A lap úgy tudja, hogy a két futballista kocsiját a várostól nem messze állították meg.

Videó: Mesterhármas és piros lap Dzsudzsákék meccsén

Feltöltve: 2015, március 13 - 00:11

A Dzsudzsák Balázzsal felálló Dinamo Moszkva 3-1-es vereséget szenvedett a Napoli otthonában az Európa Ligában. Az oroszok igen hamar vezetést szereztek, de nem bírtak a végül tripláig jutó Gonzalo Higuaínnal. Az sem használt a vendégcsapatnak, hogy gyakorlatilag a teljes második félidőt emberhátrányban kellett végigküzdenie. Nézd meg a gólokat!

Videó: Higuaín az utolsó pillanatban lőtte elődöntőbe a Napolit az Olasz Kupában

Feltöltve: 2015, február 5 - 00:17

Gonzalo Higuaín 94. percben szerzett góljával jutott az Olasz Kupa elődöntőjébe a Napoli csapata. A déliek szoros találkozót vívtak a milánói együttessel, a végén azonban az argentin támadó gólja döntött. A Napoli a legjobb négy között a Lazióval játszik a döntőbe jutásért.
Napoli - Inter 1-0 (Higuaín 94.)

Higuaín visszalőtte a dobogóra a Napolit - videó

Feltöltve: 2015, január 27 - 00:10

Gonzalo Higuaín duplájával győzött hétfőn este 2-1-re a Napoli a Genova elleni olasz bajnokin, ezzel visszavette a harmadik helyet a tabellán a Laziótól. A korábbi Real Madrid-támadó – aki a találkozót egy 11-essel döntötte el a 75. percben – 12 találatával a második helyen áll a góllövőlistán, amelyet egyébként az argentin játékosok uralnak.

Feltöltve: 2015, január 18 - 16:03

Az olasz bajnokság 19. fordulójában a Napoli 1-0-ra nyert a Lazio ellen Rómában és ezzel feljött a harmadik helyre. A győztes gólt Gonzalo Higuain szerezte.

Videó: Higuaín-tripla és 8 gól a Napoli meccsén

Feltöltve: 2014, október 26 - 22:44

6-2-re győzött a Napoli a Verona ellen vasárnap, a Serie A 8. fordulójában, többek között Gonzalo Higuaín triplájának is köszönhetően. Íme, a gólok!

Videó: A Napoli háromszor hagyta ki ugyanazt a helyzetet

Feltöltve: 2014, október 6 - 21:28

A Napoli háromszor, Gonzalo Higuain kétszer hagyta ki ugyanazt a helyzetet a Serie A hétvégi fordulójában, a Torino elleni összecsapáson, amelyet így is megnyertek 2-1-re a déliek.

Videó: Egy kihagyott 11-es is a Napoli veszte lett

Feltöltve: 2014, szeptember 14 - 17:57

Meglepetésre a Napoli otthon kapott ki a Chievótól a Serie A második fordulójában. A hazaiak Higuaín révén 11-est hibáztak az első félidőben, a 49. percben pedig jött Maxi López...