Feltöltve: 2016, június 1 - 09:00

Az FC Nürnbergnél arra voltak kíváncsiak, ki nyújtotta a legjobb teljesítményt idén a csapatban. A voksolást Stieber Zoltán fölényesen vezette, de törölték őt a szavazásból.

Kiderült, melyik támadónk nem utazik az Eb-re

Feltöltve: 2016, május 25 - 10:11

Az Európa-bajnokságra készülő, és jelenleg az ausztriai Leogangban edzőtáborozó válogatott az időjárási nehézségek ellenére két edzéssel folytatta a munkát.

Stieber különös mesterhármasa Németországban - videó

Feltöltve: 2016, május 20 - 11:43

Egészen különleges triplát ért el Németországban a magyar Stieber Zoltán, aki zsinórban harmadszor játszik osztályozót csapataival, ráadásul három különböző klubbal. Eddig egy bennmaradás és egy elbukott feljutás a támadó középpályás mérlege.

Hiába szereztek két gólt Husztiék, Stieber csapata közelebb a Bundesligához - videó

Feltöltve: 2016, május 19 - 22:43

A Bundesligáért vívott osztályozó első fordulójában a Huszti Szabolccsal felálló Frankfurt fogadta a Nürnberget. Egy öngóllal szerzett vezetést Stieber csapata, a második félidő közepén egyenlített a Frankfurt. Huszti végigjátszotta a meccset, Stieber nem volt a keretben. Az idegenben szerzett gól miatt a Nürnberg várhatja kedvezőbb helyzetben a visszavágót. A párharc győztese a Bundesligában, a vesztes a Bundesliga 2-ben indulhat a következő szezonban.

Stieber kezdő volt, rangadót nyert a csapata - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 21:13

A bő magyar Eb-keretben is helyet kapott, a Hamburgtól kölcsönvett Stieber Zoltán kezdőként, a 60. percig a pályán volt a Bundesliga másodosztályának harmadik osztályozót érő helyén végző Nürnbergben, amely a 4. helyezett St. Paulit győzte le 1-0-ra vasárnap, hazai pályán, az utolsó előtti fordulóban.

Stieber eldöntötte a meccset, majd kiállították - "Nem volt egy okos húzás" - videó

Feltöltve: 2016, március 5 - 10:28

Eseménydús mérkőzésen van túl Stieber Zoltán: a magyar válogatott játékos csereként beállva döntötte el a Kaiserslautern elleni mérkőzést, majd kiállították őt. A szélső elismerte, nem volt túl okos dolog, amit csinált.

A hajrában fordított Stieber csapata a derbin

Feltöltve: 2016, február 26 - 22:00

A német másodosztályban három mérkőzést rendeztek meg ma a 23. fordulóban, ezek egyikén Stieber Zoltán csapata, a Nürnberg fogadta a Fürth együttesét.

Stieber: "Csalódott vagyok, azért jöttem ide, hogy játszhassak" - az Eb-részvételért küzd

Feltöltve: 2016, február 26 - 13:21

Jól érzi magát új csapatában, a Nürnbergben, de csalódott, hogy Bundesliga 2-es klubjának legutóbbi meccsén csak a kispadra került. Stieber Zoltán tudja, hogy még nincs 100 százalékos állapotban, mint mondta, ez normális is, hiszen fél éve alig játszhatott Hamburgban, de azon van, hogy előbb klubjában lendüljön formába, ezáltal pedig a magyar válogatottal is ott lehessen a nyári Európa-bajnokságon.

Stieber elégedetlen: "Az Eb-szerepléshez ennél több kell"

Feltöltve: 2016, február 17 - 16:47

Két meccsen van túl új csapatában, a másodosztályú Nürnbergben az évek óta Németországban légióskodó Stieber Zoltán, de egyelőre nincs elájulva a saját produkciójától, szerinte emiatt is cserélték le mindkétszer. A középpályás nem titkolt célja, hogy a Bundesliga 2-ből is felhívja magára Bernd Storck szövetségi kapitány figyelmét, de mint mondta, ahhoz és az Eb-keretbe való bekerüléshez ennél több kell majd, nem lesz neki sem egyszerű dolga.

Stieber ezúttal is kezdett új csapatában

Feltöltve: 2016, február 16 - 10:50

A Nürnberg együttese 1-1-es döntetlent játszott a Bochum csapatával. A hazaiaknál Stieber Zoltán kezdőként kapott szerepet, a második félidőben cserélték le.

Botlott a Bayern, Huszti betalált, Dárdaiék megszakították a Dortmund nagy sorozatát - eredmények

Feltöltve: 2016, február 6 - 21:22

A Bundesliga 20. fordulójában nem született gól a Bayer Leverkusen és a Bayern München összecsapásán. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC szintén 0-0-s döntetlent játszott a Dortmund együttesével. A magyar tréner csapata ezzel megszakította a sárga-feketék nagy sorozatát, akik ezt megelőzően zsinórban 26 mérkőzésen legalább egyszer betaláltak. Szalai Ádám végig a pályán volt a Hannover vesztes meccsén, csakúgy, mint Huszti Szabolcs, aki megszerezte első gólját az Eintracht Frankfurt színeiben, de csapata így is 4-2-re kikapott.

A nap fotója: Stieber átugrott meglátogatni Királyt

Feltöltve: 2016, január 25 - 22:37

"A Zaglebie Lubin ellen 2:0-ra elvesztett első edzőmérkőzésünket együtt néztem Stieber Zolival és Sepsi Lászlóval (készítettünk közös fotót is). Negyedórányira van a szintén itt edzőtáborozó FC Nürnberg szállása, és délutánra pihenőt kaptak a játékosok, így átugrottak Zoliék meglátogatni minket" - írta Király Gábor a hivatalos honlapján, a kiralygabor.eu-n, a látogatásról pedig egy közös fotó is készült.

Videó: Stieber kapásból lőtt bombagólt az Újpestnek

Feltöltve: 2016, január 23 - 21:15

Az Újpest felkészülési mérkőzésen 2-1-es vereséget szenvedett a Nürnberg csapatától. A német másodosztályú együttesben először lépett pályára a magyar válogatott támadója, Stieber Zoltán, aki egy szépségdíjas találatot jegyzett. Nézd meg a találkozó összefoglalóját a Lila TV videóján!

Felkészülés: Stieber betalált az Újpestnek, kikapott a Fradi is

Feltöltve: 2016, január 23 - 16:56

A Ferencváros a szombati törökországi felkészülési mérkőzésén 1-0-s vereséget szenvedett a német Paderborn együttesétől. A zöld-fehérek a találkozó 21. percében hátrányba kerültek, amelyre nem volt válasza Thomas Doll csapatának. Az Újpest Hazard révén korán vezetést szerzett a Nürnberg ellen, az új csapatában bemutatkozó Stieber Zoltán viszont kiegyenlített, a vége pedig 2-1 lett a német együttesnek.

Eldőlt: A Hamburg kölcsönadja Stiebert - ez lesz az új csapata

Feltöltve: 2016, január 16 - 15:29

A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Hamburger SV sportigazgatója bejelentette, hogy magyar válogatott játékosukat, Stieber Zoltánt kölcsönadják a másodosztályú Nürnbergnek.

Megvan Stieber új csapata - Németországban marad

Feltöltve: 2016, január 15 - 10:45

A német másodosztályú Nürnberg sportigazgatója bejelentette, hogy mindenben megegyeztek Stieber Zoltán ügyében a Hamburggal és a játékos képviselőivel is, így a magyar válogatott futballista minden bizonnyal Bajorországba igazol, ha ő is dűlőre jut eddigi klubjával. A Kicker cikke szerint kölcsönbe kerül a HSV-tól a Bundesliga 2-be a támadó középpályás, de új csapatának opciós joga lesz a nyáron a végleges megvásárlására is.

Stieber: "Megmondtam, hogy eligazolok, nagyot csalódtam"

Feltöltve: 2016, január 12 - 12:06

Stieber Zoltánt csalódással tölti el, hogy annak ellenére, hogy már októberben közölte klubjával, hogy a télen csapatot váltana, a Hamburg egyelőre csak akadályozza abban, hogy olyan klubhoz kerüljön, ahol megfelelő játéklehetőséget kap. A magyar válogatott középpályás szerint ráadásul már tavaly nyáron is hasonló volt a helyzet, és akkor sem tudott eligazolni. A HSV sportigazgatója szerint még tart az átigazolási időszak, így megoldódhat az ügy.

Komoly verseny indulhat Stieberért - a tartalékokkal kell edzenie

Feltöltve: 2016, január 10 - 21:57

Továbbra is bizonytalan a sorsa Stieber Zoltánnak, akit ugyan klubja, a Hamburg kivitt magával a törökországi edzőtáborba, de csak a tartalékokkal készül, sőt, vasárnap velük sem tudott, miután beteg lett. Németországban ma a Fortuna Düsseldorfot emlegették, mint az esetleges leigazolására esélyes csapatot, ugyanakkor további négy olyan gárda van, amely megszerezné a télen a magyar válogatott középpályást.

Stieber: "Mérges vagyok" - két csapat is hívja, de nem engedik

Feltöltve: 2016, január 7 - 15:38

A Fortuna Düsseldorf és a Paderborn gárdája is hívja magához Stieber Zoltánt, a Hamburg magyar válogatott középpályását, ám csapata – azok után, hogy ősszel alig adott neki lehetőséget – nem akarja elengedni a játékost, amíg nem találta meg a helyettesét. Sőt, még a törökországi edzőtáborba is el kellett utaznia. A légiós csalódott, ennek röviden hangot is adott.

Fradi: Kleinheisler? Stieber? Otigba? - "kettőre lehet esetleg esély"

Feltöltve: 2016, január 5 - 10:40

Kleinheisler László játéka, stílusa passzolna a Ferencvároshoz, de a külföldi ajánlatokkal nehezen tudna versenyezni a klub - mondta Orosz Pál vezérigazgató a játékos esetleges leigazolásáról. Egy vele készült beszélgetés során szóba került az is, hogy két légiós hazahozatalának mennyi az esélye, valamint az is, hogy hova szeretne igazolni a klub.