Grúzia

Váratlan pofont kaptak a spanyolok az Eb előtt - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 22:52

A spanyol válogatott az Európa-bajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén 1-0-s vereséget szenvedett Grúzia csapatától. A győztes találatot Tornike Okriashvili szerezte a 40. percben.

Eb-selejtezők: Nyolcat lőttek a lengyelek, nagy meccsen nyertek a németek - eredmények

Feltöltve: 2015, szeptember 7 - 22:37

Az Eb-selejtezők D-csoportjában a lengyelek nyolcat lőttek Gibraltárnak, míg Németország fordulatos meccsen nyert Skóciában. Az I-csoportban Portugália a 92. percben győzött albániai, kulcsfontosságú meccsén. A hétfői eredmények.

Videó: Lewandowski 4 perc alatt triplázott az Eb-selejtezőn

Feltöltve: 2015, június 13 - 22:09

Lengyelország válogatottja 4-0-ra győzött hazai pályán Grúzia ellen Európa-bajnoki selejtezőn. Robert Lewandowski a hajrában 4 perc alatt mesterhármast ért el. Nézd meg az összefoglalót!

Videó: A csatár is csak nevetett a saját potyagólján

Feltöltve: 2015, június 10 - 22:15

Egészen furcsa gólt szerzett Artem Kravets, az ukrán válogatott játékosa a Grúzia ellen 2-1-re megnyert felkészülési mérkőzésen. Az ellenfél védőjének és kapusának szerencsétlenkedését látva ő maga is elnevette magát, miután a hálóba talált.

Videó: Götze öt védő között birkózta ki a gólt Reusnak

Feltöltve: 2015, március 30 - 13:58

A német válogatott 2-0-s győzelmet aratott Grúziában Európa-bajnoki selejtezőn. Marco Reus találata előtt Mario Götze öt védő között gyötörte be a labdát a kapu előterébe. Nézd meg a meccs rövid összefoglalóját!

Videó: Neuer újabb őrültsége - elvégzett egy bedobást

Feltöltve: 2015, március 29 - 21:46

Manuel Neuer ismét tett róla, hogy megint beszéljenek, írjanak róla: a német válogatott kapusa ezúttal "kissé" szokatlan módon egy bedobást is elvégzett a Grúzia elleni Eb-selejtezőn, még 0-0-s állásnál, az első félidőben. A Nationalelf végül 2-0-ra győzött idegenben.

Matthäus cáfolja, hogy grúz kapitány akarna lenni

Feltöltve: 2014, november 25 - 13:51

A Grúz Labdarúgó-szövetség főtitkára, Revaz Arveladze azzal állt a nyilvánosság elé, hogy Lothar Matthäus bejelentkezett a válogatottjuk szövetségi kapitányi pozíciójára. A németek legendája határozottan cáfolta mindezt.

Három edző is belebukott a pénteki Eb-selejtezőkbe

Feltöltve: 2014, november 15 - 22:39

Claudio Ranieri mellett két másik szövetségi kapitány is belebukott az általa irányított válogatott péntek esti vereségébe. A szerbeknél Dick Advocaat, Grúziában Timur Kestbaia mondott le.

Videó: A dánok és az írek is sikerrel menekültek

Feltöltve: 2014, szeptember 7 - 21:49

Dánia és Írország is megszenvedett előzetesen esélytelenebbnek tartott ellenfelével első Eb-selejtezőjén, Örményországgal és Grúziával szemben, de végül mindkét gárda győzni tudott 2-1-re.

Videó: Simán hozta a kötelezőt a veretlen spanyol válogatott

Feltöltve: 2013, október 16 - 22:46

Veretlenül nyerte meg a világbajnoki selejtezők európai I csoportját Spanyolország, az utolsó mérkőzésükön Grúziát verték. Nézd meg Negredo és Mata gólját videón!

Spanyolország – Grúzia 2-0 (Negredo 26., Mata 61.)

Videó: A franciák megbotlottak, a spanyolok megléptek

Feltöltve: 2013, szeptember 7 - 14:58

Kihasználta a francia válogatott grúziai botlását (0-0) Spanyolország, a vb- és Eb-címvédő 2-0-ra nyert Finnországban és négypontos előnyre tett szert az I-csoportban. A spanyolok góljait Jord Alba és Negredo szerezte.

Videó: 85 percig szenvedtek a spanyolok Grúziában

Feltöltve: 2012, szeptember 11 - 21:25

A spanyol válogatott Roberto Soldado 86. percben szerzett góljával győzött 1-0-ra a szervezetten védekező grúzok otthonában, világbajnoki selejtezőn.

Foci Eb-t rendezne Grúzia és Azerbajdzsán

Feltöltve: 2012, március 8 - 16:32

Grúzia és Azerbajdzsán közösen rendezné a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságot.

Videó: Négy lövés kellett egy sikeres 11-eshez a grúzoknak

Feltöltve: 2012, március 1 - 16:36

Elég érdekes körülmények között szerezte meg a győztes gólt Grúzia Albánia ellen (2-1) a két gárda szerdai válogatott mérkőzésén. Egy vitatható tizenegyes után a sokadik kipattanót bombázták végül be a kaukázusiak. A lényeg 1:10-től!

Videó: Így kell 10 perc alatt kijutni az Eb-re

Feltöltve: 2011, október 11 - 21:19

Görögország is ott lesz a 2012-es Európa-bajnokságon, miután hátrányból fordítva, Fotakis bombájával, valamint a nagy visszatérő Haristeas találatával 2-1-re győzött Grúziában, így megnyerte az F-csoport küzdelmeit. Íme a gólok!