Frosinone

Fradi: A Serie A-ból néztek ki válogatott játékost - kicsi az esély az érkezésére

Feltöltve: 2016, június 3 - 16:27

Bolgár és olasz lapértesülések szerint többek között a Ferencváros is kiszemelte magának Alekszandar Tonevet, az élvonaltól búcsúzott olasz Frosinone 26 éves bolgár válogatott szélsőjét, aki azonban nem akar országot váltani, valószínűbb, hogy a Serie A-ban folytatja pályafutását.

Őrült meccs Milánóban, Balogh csapata győzelembe menekült - eredmények, videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 17:59

3-3-s döntetlent játszott az AC Milan hazai pályán a Frosinone csapatával, nem mindennapi körülmények között: a vendégek 2-0-ra és 3-1-re is vezettek, közben Balotelli 11-est hibázott, de a milánóiak végül így is pontot mentettek, Menez a 92. percben, büntetőből egyenlített. A Balogh Norbertet a kispadon jegelő és a kiesés elől menekülő Palermo fontos pontokat szerzett a Sampdoria ellen (2-0). A vasárnap délutáni eredmények a Serie A-ból.

Így bánt el az Inter a kiesőjelölttel - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 17:00

Az olasz bajnokság 32. fordulójában az Inter Mauro Icardi találatával 1-0-ra győzött a kiesés ellen küzdő Frosinone otthonában.

TABELLA: Az olasz bajnokság állása itt - kattints!

Videó: Zseniális góllal nyitott a Roma új csatára

Feltöltve: 2016, január 30 - 23:46

A Serie A 22. fordulójában a Roma hazai pályán 3-1-re legyőzte a Frosinone együttesét. A mérkőzésen debütált a fővárosiak által kölcsönvett olasz válogatott csatár, Stephan El Shaarawy is, aki remek góllal vette ki a részét a sikerből.

Nem bírt a Milan a kiscsapattal - olasz bajnokság, vasárnapi eredmények

Feltöltve: 2015, december 6 - 18:24

A Serie A 15. fordulójának utolsó mérkőzésén a Milan az újonc Carpihoz látogatott. Bár domináltak, több helyzetük volt, de nem tudtak betalálni, így némi meglepetésre 0-0-át játszottak a Carpi ellen. Ezzel a hazaiak az utolsó előtti helyen maradtak, míg a Milan a 8., lőtávolon belül vannak az európai kupaszereplést jelentő helyektől.
A nap meglepetését a Napoli veresége szolgáltatta, 3-2 arányban maradtak alul a Bologna vendégeként, úgy, hogy 3-0 is volt már a hazaiaknak.
A Fiorentina viszont simán nyert az Udinese ellen, így fellépett a második helyre. Szintén 3-0-ra nyert az Atalanta a Palermo ellen, míg a Chievo az utolsó pillanatokban nyert 2-0-ra a Frosinone ellen, a mérkőzésen a hosszabbításra maradt szinte minden esemény. A Verona továbbra is utolsó, ezúttal az Empoli gyűrte le őket.

Az Inter a tabella élén, Mancini dobott egy hátast - videó

Feltöltve: 2015, november 22 - 23:48

Már az Internazionale vezeti az olasz bajnokság tabelláját, miután 4-0-ra győzött vasárnap este a Frosinone ellen. Bibiany az első, Icardi, Murillo és Brozovic a második félidőben volt eredményes, végül kiütéses hazai siker született a Giuseppe Meazzában. Közben a milánóiak vezetőedzője, Roberto Mancini a pálya szélén villantott.

Sousa újra a Serie A élén, gólaszály három stadionban - videó, eredmények

Feltöltve: 2015, november 1 - 18:29

Visszavette a Serie A első helyét az Internazionalétól a Paulos Sousa vezette Fiorentina, miután vasárnap 4-1-re verte a Frosinone együttesét. A Bologna is három góllal verte az Atalantát, a többi három meccsen viszont beoltották gól ellen a csapatokat. Este jön a Lazio-Milan rangadó még.

Fordított a Juventus a sereghajtó ellen, Lazio-siker - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, október 4 - 20:26

Majd félóráig hátrányban volt a rossz bajnoki formában lévő Juventus a Bologna ellen, hazai pályán, de végül fordított a címvédő és 3-1-re győzött a sereghajtó ellen. A Lazio sem botlott, 2-0-ra verte a másik kiesőjelöltet, a Frosinonét.