Miroslav Klose

Balogh csapata bennmaradt, góllal búcsúztak a csatárikonok - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:02

Véget értek a Serie A küzdelmei. Az utolsó, vasárnapi mérkőzéseken eldőlt, hogy a Verona és a Frosinone mellett a Carpi köszönt el az élvonaltól, miután hiába verte idegenben az Udinesét (Antonio Di Natale góllal búcsúzott), a Palermo (Balogh Norbert a kispadon ült) kapaszkodott meg 3-2-s sikerével a legjobbak között. Miroslav Klose (Lazio) is góllal köszönt el Olaszországtól, igaz, csapata négyet kapott hazai pályán a Paulo Sousa vezette Fiorentinától.

Egyedi mezzel búcsúzik az olasz csapat a sztárjától - fotó

Feltöltve: 2016, május 14 - 07:33

Különleges, egyedi mezzel búcsúzik a Lazio Miroslav Klosétól. A szezon utolsó meccsén a képen látható mezben játszik a Lazio a Fiorentina ellen. Miroslav Klose a világbajnokságok történetének legeredményesebb játékosa, a német válogatottal arany, ezüst és bronzérmet is nyert. Pályafutása utolsó éveit Rómában töltötte, ahol 48 góllal segítette a Lazio csapatát.

190 millió eurót fizetnének Neymarért, cserélhet a Juve a Milannal - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 22 - 20:41

A Real Madrid úgy tűnik, komoly gondolhatja Neymar megszerzését, akár 190 millió eurót is fizetnének érte egyes értesülések szerint. A Juventus De Sciglioért cserébe Cacerest adná a Milannak, viszont a Dybalaért tett Barceclona-ajánlatot visszautasították. Alexander Pato ügyében nem dőlt még el semmi, négy angol csapat is hívja, míg a Bayernnél felmerült Manuel Neuer esetleges távozása, Robert Lewandowski iránt pedig továbbra is érdeklődik a PSG. Nemzetközi átigazolási hírek.

Klose a BL miatt elhalaszthatja a visszavonulását

Feltöltve: 2015, június 1 - 22:59

Miroslav Klose marad még egy évet az olasz bajnokságban harmadik helyen végzett Lazio labdarúgócsapatánál a klub sportigazgatója szerint.

Videó: Kiütéssel és Klose-duplával ugrott a Lazio a dobogóra

Feltöltve: 2015, március 9 - 23:09

Miroslav Klose duplázott, a Lazio pedig 4-0-ra győzött a Fiorentina elleni hétfői rangadón, ezzel fellépett a Serie A dobogójának harmadik fokára a római csapat.

Videó: Klose-parádéval nyert a Lazio

Feltöltve: 2014, november 4 - 00:08

Miroslav Klose két góljának és egy gólpasszának köszönhetően a Lazio 4-2-re győzött a Cagliari elleni hétfői olasz bajnokin. A rómaiak a német csatár vezérletével már 3-0-ra vezettek a 26. percben, de a szárdok egy öngóllal és egy olyan góllal szorossá tették a végjátékot, amely már Ibarbo kiállítása (72. perc) után született. A Lazio végül a 92. percben biztosította be a három pontot.

Klose a Bundesliga II-be igazolhat - lapértesülés

Feltöltve: 2014, október 10 - 07:28

Olasz és német lapértesülések szerint Miroslav Klose januárban távozhat a Laziótól, és hazatérhet Németországba. A 36 éves támadó egykori együtteséhez, a Kaiserslauternhez igazolhat.

Lewandowski és elődei - Íme, a Bayern 10 nagy szerzeménye

Feltöltve: 2014, augusztus 23 - 07:28

A Bayern München - Wolfsburg mérkőzéssel vette kezdetét a 2014/2015-ös Bundesliga szezon, amely előtt egy brit portál összeszedte, hogy a nyáron Robert Lewandowskit (Dortmund) megszerző rekordbajnok kiket halászott össze sikerrel az utóbbi évtizedekben a hazai riválisoktól.

Klose nem lesz többé német válogatott

Feltöltve: 2014, augusztus 11 - 14:01

Visszavonult a német válogatottól Miroslav Klose, a Lazio támadója. A 36 éves futballista 137 fellépésen 71 alkalommal talált az ellenfelek kapujába, ami rekordnak számít. Nála többször senki nem volt eredményes világbajnokságokon.

Klose alszik egyet a folytatásra

Feltöltve: 2014, július 15 - 22:13

Miroslav Klose egyelőre nem döntötte el, hogy a brazíliai világbajnokság győztes fináléja után pályára lép-e még a német labdarúgó-válogatottban.

A nap fotói: Rihannával ünnepeltek a német válogatott tagjai

Feltöltve: 2014, július 14 - 14:59

A német válogatott tagjai többek között a népszerű énekesnővel, Rihannával ünnepelték a világbajnoki címet.

Mourinho: Klose azért nem egy Ronaldo

Feltöltve: 2014, július 11 - 06:58

Bár Miroslav Klose megdöntötte Ronaldo rekordját a világbajnokságokon szerzett gólok tekintetében, José Mourinho szerint a brazilok legendája még így is egy szinttel a német támadó fölött áll.

A brazil kapitány: "Elnézést kérünk az egész lakosságtól"

Feltöltve: 2014, július 9 - 10:39

Luiz Felipe Scolari, a brazil válogatott szövetségi kapitánya magára vállalta a felelősséget a németek ellen elszenvedett 7-1-es vereséget követően. A tréner emellett elnézést kért az egész néptől. A németeknél természetesen nagy az öröm, de a csapat igyekszik a földön maradni.

Klose megelőzte Ronaldót, ő a vb-k gólkirálya - videó

Feltöltve: 2014, július 8 - 23:21

16 találattal, immáron egyedül vezeti Miroslav Klose a világbajnokságok történetének örök góllövőlistáját, miután betalált a brazilok elleni keddi elődöntőn.

Klose a Mítosz, Messivel minden lehetséges - visszhangok

Feltöltve: 2014, június 22 - 15:37

Miroslav Klose dicséretétől hangos a német és a nemzetközi sajtó, a Lazio veterán támadója ugyanis csereként beállva állította be a brazil Ronaldo 15 gólos örökrekordját. Kloséről a szövetségi kapitány és egy csapattársa is érdekes dolgot mondott, a lapokban pedig halmozzák rá a jelzőket. Az argentin kapitány úgy fogalmazott, ha van egy Messi, akkor minden lehetséges, míg az irániakat vezető Carlos Queiroz szerint is Messi volt az oka a vereségüknek, a bírón kívül.

Videó: Klose utolérte Ronaldót, a német-ghánai négy gója

Feltöltve: 2014, június 22 - 09:32

Miroslav Klose 15. világbajnoki gólját szerezte a Ghána elleni 2-2 alkalmával, amely találattal egyrészt egyenlítettek a német az afrikaiak ellen, a csatár pedig beállította a brazil Ronaldo világbajnoki rekordját, így jelenleg ők ketten tartják a vb-k gólcsúcsát.

Klose döntött: Romában marad

Feltöltve: 2014, május 3 - 08:28

A Lazio egy évvel hosszabbított rutinos német támadójával, Miroslav Kloséval. A 35 éves játékosnak Amerikából is volt ajánlata, de végül az olasz főváros mellett döntött.

Ronaldo egy játékos ellen szurkol a vb-n

Feltöltve: 2013, december 29 - 09:28

Ronaldo, a brazilok legendája azért imádkozik, hogy Miroslav Klose, a német válogatott csatára ne döntse meg a rekordját a világbajnokságon szerzett gólok tekintetében. A Lazio játékosa egy találattal beállítja a csúcsot, kettővel meg is dönti.

Videó: Klose ismét bemutatta a védjegyét

Feltöltve: 2013, október 27 - 23:41

Klose fejesgóljával és Candreva 11-esével a Lazio 2-0-ra verte a Cagliarit a Serie A vasárnap esti meccsén.

Videó: Klose élő legenda lett a német válogatottban

Feltöltve: 2013, szeptember 7 - 12:09

Klose, Kroos és Müller góljával 3-0-ra nyerte meg pénteken Németország az Ausztria elleni vb-selejtezőt és presztízscsatát. A rutinos csatár a 33. percben történelmet írt, hiszen 68. találatát megszerezve a címeres mezben utolérte a legendás éllovast, Gerd Müllert az örökranglistán.