Németh Krisztián

Eb 2016: Veri az NB I a portugál, a horvát és a román bajnokságot is

Feltöltve: 2016, június 2 - 10:48

13 Eb-résztvevővel a 13. az Európa-bajnokságon szereplő játékosokat adó pontvadászatok listáján a magyar NB I, ezzel több jelentős európai bajnokságot is maga mögé utasítva. Óriási az angliai dominancia, minden negyedik(!) játékos a szigetországi kluboktól utazik a kontinenstornára.

Németh Krisztián: "El kell hinnünk, hogy van esélyünk az Eb-n"

Feltöltve: 2016, május 24 - 08:48

Németh Krisztián, a magyar labdarúgó-válogatott támadója szerint el kell hinniük, hogy van esélyük a jó szereplésre a június 10-én kezdődő franciaországi Európa-bajnokságon. A Katarban futballozó csatár az osztrákokat is legalább olyan erős ellenfélnek tartja, mint a portugált, az Eb után pedig a vb-re jutást nevezte meg Németh a nemzeti csapat következő céljaként.

A két leggyilkosabb magyar csatár ott lehet az Eb-n

Feltöltve: 2016, május 20 - 15:24

Az elmúlt 10 év, az NB I-ben leghatékonyabb, azaz a legjobb gól/perc mutatójával rendelkező magyar támadója Nikolics Nemanja és Németh Krisztián, akik mindketten jó eséllyel ott lesznek majd a válogatottal a nyári Európa-bajnokságon - derül ki az egyik nemzetközi fociportál kimutatásából. Az élmezőnyben több korábbi gólkirály is helyet kapott, az aktív NB I-es játékosok közül azonban csak ketten szerepelnek a legjobbak között.

Németh Krisztián sérülése javul - szerdán már Storckkal készül

Feltöltve: 2016, május 11 - 08:47

Szépen javul Németh Krisztián sérülése, így a magyar válogatott támadónak minden esélye megvan, hogy ott legyen a nyári foci Eb-n.

Rossz hír: Németh Krisztián megsérült

Feltöltve: 2016, május 2 - 15:14

Térdsérülést szenvedett Németh Krisztián katari csapata, az Al Garafa csütörtöki Emír Kupa-meccsén az Umm Salal ellen, már az első negyedóra végén le kellett cserélni. Néhány hetes kihagyás várhat rá.

Válogatott: Németh és Mervó a topon a csatárok közül 2016-ban

Feltöltve: 2016, április 29 - 09:59

Németh Krisztián egyelőre a 2016-os évben legeredményesebb, a magyar válogatott keretében szóba jöhető magyar támadó, gólátlagban is az élen áll, mögötte pedig a remek formába lendült Mervó Bence is élesebb a kapu előtt gólátlagát tekintve, mint több rutinosabb riválisa. A Katarban, illetve a Wroclawban futballozó csatár a Legia Varsó lengyel-gólkirály-jelöltjét, Nikolics Nemanját és a Ferencvárosban ugyancsak a trónra törő Böde Dánielt is megelőzi hatékonyságban. Közben Szalai Ádám első idei gólja még mindig várat magára. A csakfoci.hu kimutatása.

Németh Krisztián-gólpasszal dőlt el a kupameccs - videó

Feltöltve: 2016, április 24 - 16:24

Bár a katari bajnokság mér véget ért, az élcsapatok az Emír Kupában még összemérik az erejüket. Németh Krisztián együttese, az Al Garafa 1-0-ra verte például az első fordulóban az Al Mu'aidar gárdáját, a magyar válogatott támadó pedig remek gólpasszal szolgálta ki a győztes találat előtt a szlovák Weisst.

A Fradi csatársora a Juventuséval versenyez - Barca-Real háború a TOP 100 élén

Feltöltve: 2016, április 22 - 12:49

Egyedüli magyar csapatként a Ferencváros három legeredményesebb játékosa alkotta támadótrió (Böde Dániel, Roland Lamah, Stanislav Sesták) tanyázik a világ 100 legjobb hármasa között, a bajnoki találatokat figyelembe véve, holtversenyben például a Juventus és a Basel top-gólszerzőivel, a 69. helyen. Az élen az "MSN" (Barcelona) és a "BBC" (Real Madrid) nagy fölénnyel vezet. A Nikolics Nemanja fémjelezte Legia Varsó-trió a 42, míg Németh Krisztiánnal az amerikai Kansas is ott van a 73. pozícióban.

20 év alatt nem lőttek akkora gólt, mint Németh Krisztiáné - videó

Feltöltve: 2016, április 15 - 14:06

Ismét komoly elismerésben részesült ismét Németh Krisztián Amerikában. A helyi profi liga (MLS) hivatalos honlapján minden idők legnagyobb kansasi góljának választották meg a magyar válogatott támadó 2015-ben, a Portland ellen jegyzett találatát, úgy, hogy a portálon a liga 1996-os indulása óta valamennyi gólt figyelembe vettek.

Németh Krisztián: Gól, gólpassz! - megverték a bajnokot - videó!

Feltöltve: 2016, április 1 - 21:51

A katari bajnokság 24. fordulójában a már bajnok al-Rajjan vendége volt Németh Krisztián csapata, a legutóbbi hat bajnokiján veretlen al-Garafa. A magyar csatár remek formában játszott ma, egy góllal és egy gólpasszal oroszlánrészt vállalt csapata bravúros győzelméből. Németh kezdőként lépett pályára, 80 percet töltött a pályán.

Storck és három válogatott játékos az Eb-felkészülésről - a teljes sajtótájékoztató

Feltöltve: 2016, március 21 - 16:33

A 2016 első felkészülési mérkőzésére készülő magyar válogatott három játékosa és szövetségi kapitánya, a mai nappal szerződést hosszabbító Bernd Storck tart sajtótájékoztatót a nemzeti csapat főhadiszállásán, Telkiben. A csakfoci.hu élő, szöveges közvetítésben számol be az elhangzottakról, tartsatok velünk!

Németh remek formában: megint betalált Katarban - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:32

Az al-Garafa együttese 4–0-ra győzött az al-Szailija ellen, a sikerből a hazai gárda magyar válogatott csatára, Németh Krisztián góllal vette ki a részét.

Elvették Németh Krisztián győztes gólját Xaviék ellen

Feltöltve: 2016, március 7 - 20:58

1-1-re végzett Németh Krisztián csapata Xaviék ellen. A magyar csatár a hajrában eldöntötte a meccset, de elvették a gólját, minden bizonnyal tévesen. Korábban volt egy kemény ütközése a kapussal, akit le is kellett cserélni.

Németh szenzációs formában: újabb gól és gólpassz Katarban - videó

Feltöltve: 2016, február 27 - 20:42

A Németh Krisztiánt is a soraiban tudó katari Al-Gharafa együttese 4-4-es döntetlent játszott az Umm-Salal együttese ellen. A magyar válogatott csatár gólt és gólpasszt jegyzett a mérkőzésen.

Németh remek formában: gól fejelt és büntetőt harcolt ki Katarban - videó

Feltöltve: 2016, február 20 - 17:25

A magyar válogatott csatára, Németh Krisztián ezúttal is eredményes volt a katari al-Garafa csapatában. A támadó egy szögletet követően egy közeli fejessel egyenlített, majd a hajrában egy büntetőt is kiharcolt, így 3-2-re győzött a klubja.

Storck: Németh Krisztián jól döntött - interjú

Feltöltve: 2016, február 20 - 12:18

Bernd Storck a felvidéki Új Szónak nyilatkozott hosszabban a legaktuálisabb témákról. Szóba került Németh Krisztián, Huszti Szabolcs és Kenneth Otigba helyzete is.

Németh-parádé: Két gólt lőtt a topcsapat stadionjában - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 17:50

Németh Krisztián csapata legjobbjaként két góllal járult hozzá a katari al-Garafa pontszerzéséhez a helyi élvonal 2. helyén álló el-Jaish otthonában (2-2). A magyar válogatott támadó a második félidőben köszönt be kétszer, és ha nincs két komoly kapushiba, Németh góljai győzelmet érhettek volna Dohában.

Új teória Amerikában: Az Eb-szereplés volt a Kansas baja, ezért adták el Némethet

Feltöltve: 2016, február 13 - 12:38

Egy, az Egyesült Államokban megjelent elemzés szerint a Sporting Kansas City csapata az Európa-bajnoki szereplés miatt mondott le Németh Krisztián megtartásáról és adta el Katarba. A klub szerint túl sok időt hagyott volna ki a bajnokságból a magyar válogatott támadó az Eb miatt, így inkább pénzt csináltak a csatárból.

Ők a legjobban kereső magyar focisták - a lista

Feltöltve: 2016, február 12 - 13:27

A Blikk cikke szerint Dzsudzsák Balázs, Szalai Ádám és immáron Németh Krisztián a három legjobban kereső magyar labdarúgó. Utóbbi Huszti Szabolcsot megelőzve lépett fel a dobogóra, Szalai pedig beérte az élen a Bursaspor szélsőjét. Lapszemle.

Németh Krisztián góllal mutatkozott be Katarban - videó

Feltöltve: 2016, február 5 - 21:02

Az átállás és a késői érkezés miatt az edzővel megbeszélve padon kezdett Németh Krisztián, de már az első félidőben pályára lépett. A mérkőzés hajrájában betalált, ennek ellenére öröme nem lehet teljes, mert csapata, az al-Garafa hazai pályán 3-2-re kikapott az al-Arabi csapatától.