Atletico Madrid

A Real és az Atlético sztárja is kimaradt a spanyolok Eb-keretéből

Feltöltve: 2016, május 31 - 19:29

Vicente del Bosque szövetségi kapitány kijelölte a spanyolok Európa-bajnokságra utazó 23 fős keretét, amelyben a Real Madrid támadója, Isco és az Atlético Madrid labdarúgója, Saúl Níguez sem kapott helyet.

Szívszorító: Sírva kért bocsánatot a szurkolóktól a 11-est hibázó Atlético-játékos - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 15:45

Juanfran, az Atlético Madrid, a BL-döntőben sorsdöntő 11-est hibázó védője csapata tábora előtt, könnyek között kért bocsánatot a drukkerektől, akik megtapsolták őt és a csapatot is.

Pepe eljátszotta a nagyhalált a BL-döntőben - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 11:01

A Bajnokok Ligája tegnap esti fináléjában a Real Madrid védője, Pepe a földre zuhant a saját tizenhatosán belül, majd amikor az Atlético Madrid játékosa, Filipe Luis egy arcára mért paskolással megpróbálta talpra állítani, óriási színészi alakításba kezdett, de kiderült, hogy pocsék színész lenne.

BL: CR biztos volt benne, hogy ő dönti el, Simeoneban a távozás is felmerült - visszhangok

Feltöltve: 2016, május 29 - 10:08

Zinédine Zidane erről álmodott, amikor szezon közben kinevezték a Real edzőjének, ugyanakkor Diego Simeone az újabb elveszített BL-döntő után rendkívül csalódott, a mérkőzést követően még a távozás is megfordult a fejében. Cristiano Ronaldo biztos volt benne, hogy a végén ő dönt, ezért kérte edzőjétől, hogy ő rúghassa az ötödik 11-est. Visszhangok.

BL: Zidane csúcsra ért - a Real büntetőkkel verte az Atléticót - videók

Feltöltve: 2016, május 28 - 23:47

A Bajnokok Ligája fináléjában a Real Madrid 1-1-es rendes játékidőt és hosszabbítást követően büntetőkkel verte az Atlético Madrid csapatát. A találkozón Sergio Ramos szerzett vezetést, majd Yannick-Carrasco egyenlített a rendes játékidő hajrájában. A hosszabbítás nem hozott döntést, a büntetőpárbaj során pedig egyedül Juanfran hibázott, így Zinedine Zidane csapata elhódította története 11. BL-trófeáját.

A hajrában érkezett az Atlético egyenlítő gólja - videó

Feltöltve: 2016, május 28 - 22:38

Az Atlético Madrid a szünetben csereként beálló Yannick Ferreira-Carrasco 79. percben szerzett góljával egyenlített a Real Madrid ellen a Bajnokok Ligája döntőjében.

Ramos lesgyanús góljával szerzett vezetést a Real a BL-döntőben - videó

Feltöltve: 2016, május 28 - 21:17

A Real Madrid Sergio Ramos 15. percben szerzett góljával 1-0-ra vezet az Atlético Madrid ellen a Bajnokok Ligája fináléjában.

Élőben a BL-döntő: Real Madrid - Atlético Madrid

Feltöltve: 2016, május 28 - 20:05

Szombat este a milánói San Siro-stadionban rendezik a Bajnokok Ligája 2015/2016-os szezonjának a fináléját, amely során a Zinedine Zidane vezette Real Madrid és a Diego Simeone által irányított Atlético Madrid csap össze egymással. Ne marad le semmiről, kövesd élőben a két madridi gárda összecsapásának az alakulását a csakfoci.hu-val!

Így hangolnak a BL-döntőre az Atlético-szurkolók - videó

Feltöltve: 2016, május 28 - 17:10

Az Atlético Madrid szurkolói már javában a ma esti Bajnokok Ligája-döntőre hangolnak Milánóban, amelyet a gárda a városi rivális Real Madriddal vív majd meg.

Összecsaptak a reptéren a Real és az Atlético szurkolói - videó

Feltöltve: 2016, május 28 - 16:12

A Real Madrid és az Atlético Madrid drukkerei közül sokan pénteken érkeztek meg a Bajnokok Ligája fináléjának a helyszínére, Milánóba, ahol a reptéren egy kisebb csetepaté is kialakult a két tábor között.

Bale: Senki se férne be az Atléticóból a Realba

Feltöltve: 2016, május 25 - 16:48

Megkezdte a pszichikai hadviselést a BL-döntőre Gareth Bale, a Real Madrid támadója, aki egy spanyol rádiónak úgy nyilatkozott, hogy az Atlético Madridból senki sem férne be a csapatukba.

Kiderült: Nem csak a TV közvetíti a BL és az EL döntőjét

Feltöltve: 2016, május 12 - 20:29

Az idén a televíziós közvetítések mellett interneten, a Youtube-on is élőben látható lesz majd mindkét európai kupasorozat döntője a BT Sport jóvoltából.

Barca-Real dráma jöhet, az Atlético kiszállt az aranyversenyből - videók

Feltöltve: 2016, május 8 - 19:02

Nagyszerű mérkőzéseket és egy bombameglepetést is hozott a spanyol bajnokság utolsó előtti, 37. fordulója, amelyet követően a Barcelona és a Real Madrid döntő lépéselőnybe került az Atléticóval szemben az aranyéremért folyó versenyfutásban. A katalánok 5-0-ra kiütötték a városi rivális Espanyolt, a Real 3-2-re verte egy izgalmas találkozón a Valenciát, a Matracosok viszont kikaptak 2-1-re a Levante otthonában, így elbúcsúzhatnak a bajnoki címtől.

Guardiola: A BL-cím úgyis csak egy statisztika; kiderült, kit ütött meg Simeone - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, május 4 - 09:19

Pep Guardiola csalódott, hogy nem nyerték meg a BL-serleget, de az edző szerint a címek úgyis csak statisztikák. A katalán edző szerint utódja boldog lehet, hogy ilyen játékosokkal dolgozhat majd együtt, ő is élvezte ezt a három évet. Diego Simeone arról beszélt, hogy soha nem játszott még olyan erős csapat ellen, mint az első félidőben pályára lépő Bayern. Kiderült az is, hogy kit vágott oldalba a fiatal szakember.

BL: A Bayern győzött, de az Atlético jutott a döntőbe - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 22:45

A Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Bayern München hazai pályán 2-1-re legyőzte az Atlético Madrid csapatát. A találkozón mindkét fél elhibázott egy-egy büntetőt, a spanyolok idegenben szerzett gólja pedig azt jelentette, hogy végül Diego Simeone csapata jutott a fináléba.

Élőben a BL: Megint vezet a Bayern az Atlético ellen - videók

Feltöltve: 2016, május 3 - 20:32

Kedd este a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Bayern München az Atlético Madrid együttesét fogadja. Az első felvonást a spanyolok 1-0-ra megnyerték, így a Pep Guardiola vezette német klubnak nehéz dolga lesz, ha be akar jutni a fináléba. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!

Az Atlético is hozta a kötelezőt - videó

Feltöltve: 2016, április 30 - 22:05

A spanyol bajnokság 36. fordulójában az Atlético Madrid Antoine Griezmann 55. percben szerzett góljával - egy perccel a beállását követően talált be - hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Rayo Vallecanót.

BL: Guardiola a füvet is hibáztatta, mindenki elájult az Atlético-góltól - visszhangok

Feltöltve: 2016, április 28 - 09:40

A győztes gólt szerző Saúl Ninuez dicséretétől volt hangos a nemzetközi sajtó az Atlético-Bayern Bajnokok Ligája-elődöntőt (1-0) követően, de a két edző, Diego Simeone és Josep Guardiola is méltatta a fiatal középpályást és gólját. Utóbbi a Vicente Calderón gyepszőnyegét és csapata játékát is kritizálta, előbbi pedig elismerte, hogy elég kétarcú meccset játszott egymással a két gárda szerdán, Madridban. Visszhangok.

BL: Bajban a Bayern, az Atlético került közelebb a fináléhoz - videó

Feltöltve: 2016, április 27 - 22:40

A Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásában az Atlético Madrid hazai pályán 1-0-ra győzte le a Bayern Münchent. A spanyol együttes a 11. percben Saul Níguez találatával szerzett vezetést, amelyre a bajorok nem tudtak válaszolni, így Diego Simeone csapata lépett közelebb a fináléhoz.

Élőben a BL: Előnyben az Atlético a Bayern ellen - videó

Feltöltve: 2016, április 27 - 20:29

Szerda este a Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásában az Atlético Madrid a Bayern Münchennel csap össze, a tét pedig már az odavágón sem kisebb, mint a fináléba jutás. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!