Milan

Olasz Kupa: Morata romba döntötte a Milan trófeaálmait - videó

Feltöltve: 2016, május 21 - 23:33

Az Olasz Kupa döntőjében a Juventus Alvaro Morata 110. percben szerzett találatával 1-0-ra legyőzte a Milan csapatát. A finálé rendes játékidejében nem született gól, a hosszabbításban azonban a csereként beálló spanyol csatár eldöntötte a trófea sorsát, így a torinóiak a bajnokság után a kupát is elhódították.

Visszavonul a Milan-ikon

Feltöltve: 2016, május 15 - 07:33

Visszavonul a Milan kapusa, Christian Abbiati a szezon végén. Tegnap nem lépett pályára, de az olasz kupa döntője még hátra van.

Őrült meccs Milánóban, Balogh csapata győzelembe menekült - eredmények, videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 17:59

3-3-s döntetlent játszott az AC Milan hazai pályán a Frosinone csapatával, nem mindennapi körülmények között: a vendégek 2-0-ra és 3-1-re is vezettek, közben Balotelli 11-est hibázott, de a milánóiak végül így is pontot mentettek, Menez a 92. percben, büntetőből egyenlített. A Balogh Norbertet a kispadon jegelő és a kiesés elől menekülő Palermo fontos pontokat szerzett a Sampdoria ellen (2-0). A vasárnap délutáni eredmények a Serie A-ból.

Kínos jelenet a Milan meccse előtt: 11-en táncoltak mezben - videó

Feltöltve: 2016, április 22 - 14:48

Nagy meglepetésre a legendás új-zélandi rögbi-válogatottól is látott, tradicionális maori táncot mutatta be 11 Milan-mezes férfi a Carpi elleni olasz bajnokit megelőzően. Sokan megdöbbentek, hogy esetleg a játékosok voltak az "elkövetők", de mint kiderült, néhány színész járta el a hakát a meccs előtt, méghozzá egy világhírű kozmetikai cég reklámkampányának részeként...így is elég kínos volt persze.

Zseniális bravúrral mentett pontot a Milan 17 éves csodakapusa - videó

Feltöltve: 2016, április 22 - 10:20

Óriási védéssel mentett pontot csapatának az AC Milan mindössze 17 éves kapusa, Gianluigi Donnarumma a Carpi elleni, 0-0-s bajnoki 90. percében, Crimi löketét tolta ki a léc alól hatalmas bravúrral.

Megnyerte az első meccsét a Milan új edzője - videó

Feltöltve: 2016, április 18 - 11:22

Győzelemmel mutatkozott be az AC Milan kispadján Cristian Brocchi: a piros-feketék az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sampdoria otthonában diadalmaskodtak 1-0-ra Carlos Bacca góljával. Íme, a meccs összefoglalója!

A Milan sem tudta megállítani a Juvét - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 23:09

A Serie A 32. fordulójában a Milan hazai pályán Alex góljával vezetést szerzett a Juventus ellen, a címvédő azonban végül Mandzukic és Pogba találatával fordított, és 2-1-re győzött.

Gyászol az olasz foci: Elhunyt a legendás játékos és edző

Feltöltve: 2016, április 3 - 15:30

Elhunyt Cesare Maldini, az olasz labdarúgó-válogatott egykori szövetségi kapitánya. A szakembert 84 éves korában, vasárnap érte a halál.

10 ember ellen sem nyert a Milan a rangadón - videó

Feltöltve: 2016, március 21 - 13:06

A Lazio 1-1-es döntetlent ért el az AC Milan vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén. A rómaiak tíz emberrel fejezték be a meccset, Lulic kapta meg a második sárgáját a 84. percben.

Dupla csapás a Milannak: A csodagyerek lesérült, pontokat is buktak - videó

Feltöltve: 2016, március 13 - 16:34

Bár nem kapott ki, mégis rendkívül rossz meccset zárt az AC Milan a Chievo otthonában, a két csapat vasárnapi olasz bajnokiján. Nem elég, hogy a lombardok sérülés miatt már a 19. percben elveszítették a világ egyik legnagyobb kapustehetségét, a 17 éves Donnarummát, még két pontot is ott hagytak Veronában (0-0), így nagyon messzire kerülhetnek a piros-feketék az élmezőnytől.

A válogatottnál lett edző a BL-győztes csatárcsillag

Feltöltve: 2016, március 8 - 08:28

A játékos-pályafutását 2011-ben befejező Jon Dahl Tomasson lesz a dán labdarúgó-válogatott új másodedzője.

Juventus: 18; Buffon: 842, a Milan-sorozat megszakadt - eredmények, videó

Feltöltve: 2016, március 6 - 18:10

Immáron 18 meccs óta nem talált legyőzőre a Juventus a Serie A-ban, vasárnap az Atalanta otthonában győztek 2-0-ra az ismét listavezető torinóiak. Gianluigi Buffon immáron 842 perce nem kapott gólt a bajnokságban, közelíti a klubrekorder Dino Zoffot (903). Megszakadt viszont a Milan veretlenségi szériája kilenc találkozót követően, a Sassuolo úgy verte a piros-feketéket, hogy a hajrában tíz emberrel futballozott.

Ötösre vizsgázott a Milan a kupában - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 00:07

Az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján a Milan hazai pályán 5-0-ra győzte le az alacsonyabb osztályú Alessandria együttesét, így a piros-feketék 6-0-s összesítéssel jutottak be a sorozat fináléjába.

Egy góllal volt jobb a Milan a Torinónál - videó

Feltöltve: 2016, február 27 - 23:42

A Serie A szombati játéknapján a Milan hazai pályán 1-0-ra győzte le a Torino csapatát, a piros-feketék gólját Luca Antonelli szerezte.

Napoli: 8!, Juve: 14! - az év meccse előtt is nyert a két topcsapat, videók!

Feltöltve: 2016, február 7 - 18:08

A Serie A 24. fordulójában is tovább folytatódott a listavezető Napoli és a címvédő, illetve elsőszámú üldöző, a Juventus győzelmi sorozata. A déliek "természetesen" a góllövőlistát vezető Higuaín (büntetőből esett) találatával verték 1-0-ra az utolsó bő félórában tíz emberrel futballozó Carpit, míg a torinóiak az utolsó bő negyedórában felőrölték idegenben a Frosinone csapatát (0-2). A Napoli a 8., a Juve a 14. meccsét húzta be egymás után, jövő héten egymás ellen játszanak az aranyesélyesek. A Milan és az Inter közben csalódást jelentő döntetlent játszott az Udinesével (1-1), illetve a nyeretlen sereghajtó Veronával 3-3). Balogh Norbert betegsége miatt a kispadra sem ülhetett le a Palermónál.

Serie A: A Juve továbbra is ott lohol a Napoli nyakában - eredmények

Feltöltve: 2016, február 3 - 23:47

Az olasz bajnokság 23. fordulójában a Juventus hazai pályán egy öngólnak köszönhetően győzte le a Genoa csapatát, így zsinórban már 13 győzelemnél jár a Serie A-ban, amely rekord a klub történetében. A Napoli magabiztos sikert aratott a Lazio otthonában, a Milan elhozta mind a három pontot Palermóból, míg az Inter odahaza verte a Chievót. Eredmények.

Semmi extra: Az Inter edzője a Milan-szurkolóknak mutogatott - videó

Feltöltve: 2016, február 1 - 12:52

A kispadtól elzavart Roberto Mancini (Internazionale) a pályáról lefelé menet a Milan beszólogató drukkereit kínálta meg a középső ujjával a két csapat vasárnapi derbijének (3-0 lett a vége a Milannak) második félidejében.

3-0: Milan-siker és Inter-összeomlás a derbin - videó

Feltöltve: 2016, január 31 - 23:44

Kimaradt Inter-helyzetek, kimaradt 11-es, egy másik büntetőgyanús szituáció, a kispadtól elküldött Roberto Mancini, és Milan-győzelem: a 287. Derby della Madonninát 3-0-ra nyerték meg a piros-feketék, úgy, hogy a meccs hajrájában 4 perc alatt szereztek két gólt.

Barca-MU bombaüzlet jöhet, így maradt le a Real egy csatárról - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 31 - 20:35

A Barcelona a Manchester Unitednél találhatja meg menetelő csapatának hiányzó láncszemét, az MU pedig megszerezheti a portugál foci legújabb csodagyerekét. Nem a pénz vagy a játékos döntése miatt maradt le a Real Madrid egy csatárról, két portugál középpályás is a Juventus mezébe öltözhet. Komoly csereüzletet kötne az Atlético a Chelsea-vel, de a londoniak inkább egy másik madridi játékost akarnak.

A Real újra rárepül az MU kapusára, a Chelsea-nek is a Juve csatára kell - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 30 - 21:59

A Real Madrid a nyáron újabb kísérletet tesz a Manchester United spanyol kapusának, David de Geának a megszerzésére, de a Bayern München klasszisáról, Robert Lewandowskiról sem tettek még le. A Chelsea az MLS-ből igazolt védőt, a szezon végeztével pedig a Juventus csatára lesz az első számú célpont, a Barcelona német csapattól hozhat fiatal tehetséget, míg Paulo Sousa mindenáron védőt igazolna. Nemzetközi körkép.