utánpótlás-válogatottak

Megerősítette az MLSZ Storck jobbkezének távozását

Feltöltve: 2016, április 28 - 18:10

A Magyar Labdarúgó Szövetség megerősítette a csakfoci.hu információit, amely szerint Robert Kilin távozik az U21-es válogatott mellől. A szövetség részéről elmondták, hogy annak idején a szakemberrel egyéves szerződést, ami most járt le, és a közös munkát kiértékelve úgy döntöttek, hogy azt nem hosszabbítják meg. Kilin eddig Bernd Storck egyik legközelebbi munkatársa volt.

Távozik Bernd Storck jobbkeze

Feltöltve: 2016, április 28 - 14:49

A csakfoci.hu információi szerint távozik posztjáról is az U21-es válogatott német szövetségi edzője, Robert Kilin. A fiatal szakember az elmúlt időszakban kulcsfigurának számított a magyar labdarúgásban, egyrészt Bernd Storck sportigazgató / szövetségi kapitány legrégebbi magyarországi munkatársaként, másrészt a legfontosabb korosztályos nemzeti csapat egyik szakmai irányítójaként. Kilinnel azonban nem hosszabbít szerződést az MLSZ, így mennie kell, a szombati lesz az utolsó munkanapja. Storckkal sem értettek sok mindenben egyet, meglazult a korábbi szoros szakmai viszony.

Szerbiát verték idegenben a magyar fiatalok - Tajti is betalált

Feltöltve: 2016, április 20 - 09:07

Korosztályos együttesünk remek első félidőt produkált, ezzel tudott nyerni a házigazda szerbek ellen.
Az őszi Eb-selejtezőkre készülő U18-as válogatott a héten összetartáson vesz részt, két idegenbeli mérkőzést játszik a szerbek ellen.

Storck csalódott: Következményei lesznek az U21 leszereplésének

Feltöltve: 2016, április 1 - 11:08

Bernd Storck és az MLSZ is nagyon csalódottan vette tudomásul a Robert Kilin vezette U21-es válogatott Izrael (0-0) és Albánia (1-2) elleni Eb-selejtezőin mutatott teljesítményeket, és "komoly lépésekre" készülnek a szövetségnél – árulta el Berzi Sándor alelnök.

Mint a nagyok: A magyar U17 kiütötte Norvégiát

Feltöltve: 2016, március 31 - 12:45

Kiütéses, 4-0-s győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen a magyar U17-es válogatott csütörtökön, Telkiben Norvégia ellen. A magyar kapus és csapatkapitány, Bese Balázs gólpasszt adott a találkozón.

U21: Fájó vereség az albánok ellen

Feltöltve: 2016, március 28 - 22:03

Az U21-es válogatott Eb-selejtezőn 2-1-es vereséget szenvedett Albánia ellen. Az első félidő nem hozott gólt, a második elején pedig mi szereztük meg a vezetést. Azonban a második félidei játéka alapján megérdemelten fordított és nyert a hazai csapat, ezzel a továbbjutási remények is elszálltak.

U18: 2-0-ról játszott döntetlent Magyarország Dániával

Feltöltve: 2016, március 17 - 14:13

Két napon belül másodszor játszott felkészülési mérkőzést a magyar U18-as válogatott Telkiben Dánia korosztályos csapatával, a 3-0-s keddi sikert követően ezúttal 2-2-re végeztek a csapatok. Oscar Corrochano szövetségi edző csapata Vogyicska és Ekker góljával 2-0-ra is vezetett, az északiak pedig a szünet előtt szépítettek, majd a lefújás előtt nem sokkal kiegyenlítettek a több magyar lehetőséget hozó találkozón.

A Bayerntől igazolt edzőt az MLSZ

Feltöltve: 2016, február 19 - 13:39

A 39 éves, spanyol-német kettős állampolgárságú Oscar Corrochano az U19-es válogatott új szakvezetője. A szakember legutóbb a Bayern Münchennél dolgozott játékosmegfigyelőként.

Forradalmi Storck-reform indul a magyar fociban - a részletek

Feltöltve: 2016, február 18 - 15:14

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a Bernd Storck vezette sportigazgatóság vezetésével egy új, megyei szinten működő tehetségfejlesztő programot indított el. A fiatal játékosokkal – német mintára – már 12-14 éves koruktól úgy foglalkoznak majd a megyei tehetségközpontokban, hogy 15 éves korukra már a megfelelő technikai, taktikai, fizikai készségek birtokában álljanak az U15-ös válogatott rendelkezésére.

Loki: "Egy cigánysoron nőttem fel, hamar jöttek a pofonok" - megdöbbentő nyilatkozat

Feltöltve: 2015, december 14 - 12:19

Balogh Norbert, a Debrecen utánpótlás-válogatott támadója a szegénységről, a szüleiről, Bernd Storckról, a válogatottságról és természetesen a DVSC-ről is beszélt a hivatalos klubhonlapnak adott interjújában.

Németh Krisztián történelmet írhat az Eb-részvétellel

Feltöltve: 2015, december 8 - 13:02

Amennyiben a nyári Európa-bajnokságon is szerepet kap, Németh Krisztián lehet az egyetlen olyan aktív magyar játékos, aki a karrierje során játszott majd minden korosztályban kontinenstornán (egyedül az U21-es Eb maradt ki), illetve a világbajnokságot is megjárta az U20-as válogatottal. Rajta kívül két játékos jöhetne még szóba, de nekik jelenleg minimális az esélyük a jövő évi Eb-részvételre.

Hollandia, Olaszország - horror-sorsolást kaptak a magyar U-válogatottak

Feltöltve: 2015, december 3 - 15:22

Az U17-es és az U19-es magyar válogatott is rendkívül nehéz csoportba került a jövő évi Európa-bajnoki selejtező sorozat csütörtöki, nyoni sorsolásán. Előbbi korosztály legjobbjai (hazai pályán) a hollandokkal, a 19 éven aluliak pedig az olaszokkal is kell, hogy játszanak, de Dánia, illetve Svájc is az ellenfelek között van.

U18: Győztek a magyar fiatalok

Feltöltve: 2015, november 24 - 20:55

U18-as válogatottunk lejátszotta e heti első felkészülési mérkőzését Telkiben, a macedón korosztályos együttes ellen, a mieink 2-0-ra győztek.

Videó: Kalmár mesteri gólja, U21-es magyar siker

Feltöltve: 2015, november 17 - 09:29

Mint arról beszámoltunk, az U21-es válogatott 2-1-re győzött hétfőn, Gyirmóton a görögök elleni Eb-selejtezőn, ezzel a magyar fiatalok életben tartották továbbjutási esélyeiket. A mieink Gyirmóton Kalmár higgadt és látványos góljával kerültek előnybe, a vendégek büntetőből egyenlítettek, de Bese megszerezte a győztes találatot közelről. Íme, a (zenés) összefoglaló!

U21: Gyomorfertőzés és vereség után újabb Eb-selejtező

Feltöltve: 2015, november 15 - 21:59

A magyar U21-es válogatott játékosai többségében felgyógyultak a csütörtöki, izraeli Eb-selejtezőt megelőzően összeszedett gyomorfertőzésből, és újult erővel készülnek a Görögország elleni mérkőzésre, amelyet hétfőn 18:00-kor rendeznek meg Gyirmóton, az Alcufer Stadionban. Két hiányzónk lesz.

U21: "Győzni megyünk Izraelbe" - videó

Feltöltve: 2015, november 9 - 20:14

Vida Máté, az U21-es válogatott középpályása két győzelmet vár a csapattal a következő két Európa-bajnoki selejtezőn. A hétvégi pihenőt követően ismét együtt készül az együttes, immár teljes létszámban, kiegészülve Forgács Dáviddal és a bokasérüléséből a napokban felépülő Kalmár Zsolttal. A csapat kedden utazik el Izraelbe, ahol csütörtökön 18.45-től lép pályára a házigazdák ellen, a Petah Tikva-i Ha Moshava Stadionban.

Miért mindig Magyarország? - az idei TOP 10 bukásunk

Feltöltve: 2015, október 30 - 15:10

A hosszabbítás 2. percében, vezetésről és továbbjutó helyzetből bukta el az Eb-selejtezők elitkörét a magyar U17-es válogatott csütörtökön, és bár kellőképpen drámai volt, ahogy az utolsó utáni pillanatokban elcsúsztunk, koránt sem előzmény nélküli. A csakfoci.hu cikkében csak az idei, 2015-ös eseményeket idézi fel, kezdve a felnőtt válogatott belfasti drámájával, amely mint kiderült, voltaképp az egyenes ági Eb-re jutásunkban került, de majd valamennyi utánpótlás-korosztály, sőt, a Ferencváros is felbukkan összeállításunkban.

Ilyen nincs: A hosszabbításban maradt le a magyar U17 az Eb-elitkörről

Feltöltve: 2015, október 29 - 16:17

A magyar U17-es válogatott a hosszabbításban kapott góllal végzett 2-2-re Grúzia ellen Felcsúton, így nem jutott tovább a hazai rendezésű Eb-selejtezőtornáról, miután csak a negyedik lett a csoportjában. Szélesi Zoltán csapata a győzelemmel továbblépett volna a legjobb harmadik helyezettek között.

U17: Dráma a szlovákok ellen - kettős emberhátrány és gól a hosszabbításban

Feltöltve: 2015, október 26 - 17:49

A hosszabbítás végén csúszott ki a győzelem a magyar U17-es válogatott kezéből a szlovákok elleni Eb-selejtezőn, így a mieink 1-1-es döntetlent értek el.

Magyar-román után magyar-szlovák - az U17-es válogatott az Eb-ért játszik

Feltöltve: 2015, október 23 - 12:44

Szombaton, a Magyarország-Románia találkozóval megkezdődnek a küzdelmek az U17-es Európa-bajnoki selejtező sorozat hazai rendezésű 4-es csoportjában.