Válogatott: Újabb három játékos csatlakozott a kerethez

Feltöltve: 2016, május 15 - 10:22

Délelőtt regeneráló edzés, délután wellness volt az edzőtábor szombati programja.

Mervónak centik hiányoztak az újabb gólhoz - videó

Feltöltve: 2016, május 14 - 19:25

Mindkét magyar érdekeltségű csapat nyert az Ekstraklasa Osztályozó csoportjában.

Döntetlen született a magyarok csatáján a lengyeleknél

Feltöltve: 2016, május 10 - 23:09

A lengyel bajnokságban a Wisla Kraków 1-1-es döntetlent játszott a Slask Wroclaw csapatával.

Nyert a Wisla, Guzmics végig a pályán volt - videó

Feltöltve: 2016, május 6 - 22:33

A lengyel bajnokság 35. fordulójának nyitónapján Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó 1-0-ra legyőzte hazai pályán a Jagiellonia együttesét, ezzel továbbra is vezeti a csapat az alsóházat. A magyar védő kezdőként az egész meccsen a pályán volt, sokat dolgozva járult hozzá ahhoz, hogy a Wisla nem kapott gólt.

Videó: Guzmicsék hihetetlen gólt kaptak a 93. percben - egy kapustól

Feltöltve: 2016, április 26 - 09:05

Hiába vezetett a 93. percig a Guzmics Richárddal felálló Wisla Krakkó az LKS Nieciecza elleni hétfői lengyel bajnoki, végül csak egy pontot szerzett. A vendégek kapusa, Sebastian Nowak egy szögletet követően egyenlített, fejjel, a hazai védelem asszisztálása mellett.

Guzmics az ellenfélnek adott gólpasszt, de nyert a Wisla - videó

Feltöltve: 2016, április 18 - 16:07

3-1-re győzött a Wisla Krakkó a Górnik Zabrze ellen a lengyel bajnokság bennmaradásért zajló rájátszásának első fordulójában. A hazaiak magyar válogatott védője bakizott a vendégek góljánál, rövid hazaadásából gólpassz lett.

Megvan Mervó első gólja Lengyelországban, Kádár győzelemmel jubilált - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:17

Megszerezte első gólját a lengyel bajnokságban a Slask Wroclaw magyar csatára, Mervó Bence, akinek a találata és a gólpassza is igencsak kellett ahhoz, hogy csapata legyőzze a Cracoviát. Kádár Tamás három ponttal ünnepelte 50. pályára lépését a Lech Poznan színeiben, Nemanja Nikolicsék pedig nem bírtak Gyurcsó Ádámékkal.

Válogatott: "Hol én adtam Mandzukicnak, hol ő nekem" - a magyar játékosok értékelése

Feltöltve: 2016, március 27 - 22:13

Három magyar válogatott játékos is kiemelte a horvátok elleni találkozót (1-1) követően, hogy miben volt jobb a nagynevű ellenfél az első félidőben, és hogy hogyan változott meg a mieink játéka a szünetet követően. Guzmics Richárd arról is beszélt, hogyan csatázott nagyot Európa egyik legkellemetlenebb középcsatárával, Nikolics Nemanja pedig a magyar lőlapra is büszke volt. Értékelések.

Guzmics csapata egy félidő alatt lerendezte a meccsét

Feltöltve: 2016, március 18 - 23:26

A lengyel bajnokság 28. fordulójában a Guzmics Richárddal felálló Wisla Krakkó kiütötte ellenfelét, már félidőben 4-0-ra vezetett a hazai csapat a Jagiellonia ellen.

Gosztonyi jól kezdett a lengyeleknél - megverték Guzmicsékat

Feltöltve: 2016, február 12 - 23:35

Bemutatkozott a lengyel bajnokságban Gosztonyi András, rögtön kezdőként léphetett pályára, sőt, 90 percet a pályán töltött, csak a hosszabbításban cserélték le. Guzmics Richárd is végigjátszotta a mérkőzést.

Fordított, de nem nyert a Fradi Guzmicsék ellen

Feltöltve: 2016, január 26 - 16:49

2-2-s döntetlent játszott a Ferencváros második törökországi edzőmeccsén, a lengyel élvonalbeli Wisla Krakkó ellen kedden. A zöld-fehérek ugyan 0-1 után, Varga Roland és Nagy Dominik góljával fordítani tudtak a Guzmics Richárdot is bevető krakkói gárda ellen, de a lengyelek végül a döntetlent megcsípték.

Storck-interjú: "Nem az én dolgom a hazai edzők kritizálása, de..." - jobb húzása is volt Kleinheislernél

Feltöltve: 2015, december 17 - 21:05

A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Bernd Storck a csakfoci.hu-nak adott interjújában elmondta, már megkezdték az Eb-ellenfelek feltérképezését, a tornán pedig nem Portugália lesz a legnehezebb ellenfél, ahogy Cristiano Ronaldóból sem készülnek majd fel külön. A hazájában is dicsért német tréner arról is beszélt, hogy miben okoztak számára csalódást a magyar edzők, továbbá úgy véli, nem Kleinheisler László mély vízbe dobása volt a legjobb húzás a részéről, a klubjaikban mellőzött labdarúgóit pedig rendszeres játéklehetőség elérésére buzdítja. Interjú.

Nikolics megállíthatatlan, gól és gólpassz Guzmicsék ellen - videó

Feltöltve: 2015, december 6 - 21:06

A lengyel bajnokság 19. fordulójában Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó fogadta a Nemanja Nikoliccsal felálló Legiát. Sokáig úgy dönt, nem születik gól a találkozón, azonban az utolsó percekben Nikolics előbb gólt szerzett, majd a hosszabbításban gólpasszt adott, így 2-0-ra nyert a Legia Varsó.

Guzmicsot vinné a Lazio - már a lengyelek is írják

Feltöltve: 2015, december 1 - 10:14

Egy lengyel lap megerősítette azokat a korábbi olasz sajtóértesüléseket, melyek szerint Guzmics Richárdot, a magyar válogatott és a Wisla Krakkó védőjét kiszemelte magának a Lazio. A portál szerint a korábbi szombathelyi futballista egyike a kiszemelteknek, a római csapat pedig mindenképpen szeretne igazolni a hátsó alakzatába, amely nem túl acélos eddig a szezonban, ráadásul egy súlyos sérülés is tovább gyengítette.

Magyar játékosok uralják az Eb-pótselejtezők álomcsapatát

Feltöltve: 2015, november 18 - 16:40

Egy statisztikákkal foglalkozó nemzetközi oldal kimutatásai szerint négy magyar játékos is helyet kapott az Európa-bajnokság pótselejtezőinek álomcsapatában. A portál összeállításában az UEFA-hoz hasonlóan Király Gábor áll a kapuban, rajta kívül pedig Guzmics Richárd, Kleinheisler László és Dzsudzsák Balázs is ott van a legjobbak között.

A válogatott védőpárosára vetett szemet az olasz fővárosi klub

Feltöltve: 2015, november 17 - 22:18

Olasz lapértesülés szerint a Lazio csapata a magyar válogatott két védőjét, Guzmics Richárdot és Lang Ádámot is kinézte magának. A fővárosi klub mindenképpen szeretné megerősíteni a védelmét, a Wisla Krakków és a Videoton hátvédje pedig ideális opció lehetne a számukra.

"Vagy 100 fejpárbajt nyertem, ez életem gólja" - örömszavak a magyar hősöktől

Feltöltve: 2015, november 16 - 11:54

A norvégok hazai 2-1-es legyőzése után a magyar válogatott tagjai óriási ünneplésbe kezdtek előbb a pályán, majd pedig az öltözőben. Az újságírók azonban nem tágítottak a mixed zónából, minden kilépő játékost óriási üdvrivalgás fogadott. Németh Krisztián még mindig nem hiszi el, hogy kijutottunk az Eb-re, Guzmics Richárdnak elment a hangja, Lovrencsics Gergő feláldozta magát, Priskin Tamás pedig pályafutása gólját lőtte. Nyilatkozatok.

Kleinheisler és Király a legjobb, Dzsudzsák és Szalai a legrosszabbak között - a szurkolók osztályzatai

Feltöltve: 2015, november 14 - 16:54

Kleinheisler László, Király Gábor és Guzmics Richárd nyújtotta a legjobb teljesítményt a magyar válogatottból a Norvégia elleni Eb-pótselejtezőn, míg Szalai Ádámot, Dzsudzsák Balázst és Priskin Tamást látták a legrosszabbnak - derült ki olvasóink szavazataiból, akiket arra kértünk, hogy osztályozzák le a nemzeti csapat játékosainak produkcióját a Norvégia ellen, idegenben 1-0-ra megnyert találkozót követően. Osztályzatok.

Lengyelország: Guzmicsék egy pontra a dobogótól

Feltöltve: 2015, november 6 - 22:09

Idegenben nyert Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó, és ezzel jelenleg egy pontra vannak a dobogótól.

Videó: Megállt az ütő a magyarokban ennél az esetnél - 11-es volt?

Feltöltve: 2015, október 9 - 12:27

Sokan a szívünkhöz kaptunk, amikor a Magyarország - Feröer-szigetek Eb-selejtező 69. percében, 1-1-s állásnál Kaj Bartalsstovu elesett Guzmics Richárd mellett a magyar tizenhatoson belül... De valóban szabálytalankodott a magyar bekk és járt volna a 11-es? Szerinted?