Szeged

7-0 és mezőkövesdi siker az NB II-ben - eredmények

Feltöltve: 2016, május 8 - 20:17

14 gól esett az NB II 26. fordulójának vasárnap kora esti meccsein, ebből hetet a Dunaújvárost kiütő Soroksár szerzett. Egy hajrábeli góllal nyert Ajkán a feljutásra pályázó Mezőkövesd.

NB II: Győzött a Gyirmót, nem hibázott Pintér csapata sem

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:59

Az NB II 23. fordulójában a Gyirmót 2-0-ra nyert a Dunaújváros vendégeként, míg a Pintér Attila által irányított Mezőkövesd a Szeged ellen győzött 2-1-re.

NB II: Javított a ZTE, elgázolták a Dunaújvárost

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:55

Az NB II 22. fordulójában a Csákvár kiütötte a Dunaújvárost, míg a Zalaegerszeg hármat lőtt a Siófoknak. A Kisvárda 5-0-ra verte a Szigetszentmiklóst, miközben a Szeged két góllal győzött a Budaörs ellen. A Szolnoki MÁV első meccsét játszotta az új stadionjában, de 1-0-ra kikapott a Vác csapatától.

NB II: Kikapott a ZTE, feljutásra áll Pintér csapata

Feltöltve: 2016, április 2 - 21:09

Az NB II 21. fordulójában a Gyirmót és a Mezőkövesd is begyűjtötte a három pontot, míg a Zalaegerszeg ezúttal sem tudott nyerni.

NB II: Győzött a Gyirmót és Pintér csapata is

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:00

Az NB II 19. fordulójában a Gyirmót 3-1-re győzte le az Ajka csapatát, míg a Pintér Attila irányította Mezőkövesd 2-1-re verte a Sopron együttesét. A Budaörs a 94. percben mentett pontot a Szolnok ellen, míg a Szeged 1-1-es döntetlent játszott a Soroksárral.

NB II: Győzött a Gyirmót, két góllal verték a Budaörst

Feltöltve: 2016, március 5 - 20:02

Az NB II 18. fordulójában a Gyirmót 1-0-ra győzött a Soroksár ellen, miközben a Budaörs 2-0-ra kapott ki Sopronban. A Kisvárda 2-1-re nyert a Szeged ellen, míg a Siófok egy góllal múlta felül a Vác együttesét.

NB II: Megvan Pintér első győzelme, botlott a Gyirmót

Feltöltve: 2016, február 27 - 20:02

Az NB II 17. fordulójában Pintér Attila megszerezte első győzelmét a Mezőkövesd kispadján. A listavezető Gyirmót csak egy pontot szerzett a Kisvárda ellen, a Szeged 2-1-re kikapott a Siófoktól, míg a Vác két góllal verte a Dunaújvárost.

NB II: "Amikor először láttam havat, haza akartam menni"

Feltöltve: 2016, február 25 - 18:32

Az NB II-ben szereplő Szeged együttesének nigériai játékosa, Denis Samuel Obot egy interjújában gyerekkora mellett mesélt a magyarországi életéről is, valamint elmondta, amikor először látott hazánkban havat, egyből el akarta hagyni az országot.

A nap fotója: Az NB II éllovasa így zárt le egy nagy vitát

Feltöltve: 2016, február 22 - 22:20

"Jó döntés született! - sokan osztották a TV riporter véleményét, mely szerint a Szegedtől szabályos gólt vett el a játékvezető a vasárnapi mérkőzés lefújása előtt. A teljes igazságot Bozsik Péter mondta el a stúdióban, aki felhívta a figyelmet, hogy nem a fejes, hanem a felívelés pillanatát kell figyelni, így a játékvezető jogosan vonta vissza a Szeged gólját." - így kommentálta a Gyirmót honlapja a történteket, amely egy fotóval is bizonyította igazát. Mint ismert, az NB II éllovasa 2-1-re verte a Szegedet a hétvégén.

NB II: Újabb lépést tett a Gyirmót az NB I felé - győzelem a rangadón

Feltöltve: 2016, február 21 - 19:03

A listavezető Gyirmót 2-1-re legyőzte a 4. helyen álló Szeged csapatát a Merkantil Bank NB II idei első fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, így újra hatpontos előnnyel vezet a tabellán a Zalaegerszeg előtt.

Az Újpest és a Honvéd is egy góllal győzte le az ellenfelét

Feltöltve: 2016, február 3 - 17:14

Az Újpest felkészülési mérkőzésen Viktor Angelov góljával 1-0-ra győzte le az NB II-es Szigetszentmiklós csapatát, míg a Honvéd Jelena Richárd találatával szintén egy góllal nyert a Szeged ellen.

Pintér is leigazolná a magyar válogatott védőt

Feltöltve: 2016, január 15 - 18:57

Távozik Ausztriából és az NB II-be igazolhat a korábbi válogatott játékos, Csizmadia Csaba - tudta meg a csakfoci.hu. A rutinos bekk Szegedre vagy Mezőkövesdre szerződhet a télen.

2 milliárdból épül fel az NB II-es klub új stadionja

Feltöltve: 2015, december 3 - 19:30

Jóváhagyta a kormány a Dorozsmai útra tervezett új, szegedi futballstadiont, így az új létesítmény megépülhet a volt Napfény kemping helyére tervezett aréna, hangzott el a mai kormányinfón.

NB II: Gyirmót, ZTE, Budaörs az őszi dobogó - eredmények

Feltöltve: 2015, november 28 - 19:16

Az NB II 15. fordulójában a Zalaegerszeg 2-1-re verte az Ajkát, a Szeged azonban 3-2-r kikapott Csákváron, így a zalaiak telelnek a második helyen. A listavezető Gyirmót idegenben 4-0-ra győzte le a Siófokot, így növelte előnyét a Budaörs előtt, amely 1-0-ra kikapott a sereghajtó Váctól, és a harmadik helyről várhatja a tavaszt. Eredmények.

NB II: A Szeged 0-1 után nyert és lett élcsapat

Feltöltve: 2015, november 22 - 19:41

A 14. percben már hátrányban volt, ennek ellenére végül 4-1-re győzött a Szeged a Szolnok ellen, a Merkantil Bank NB II 14. fordulójának vasárnapi találkozóján.

MK: Simán nyert a Loki, a Honvédon is átlépett az NB III-as Kozármisleny

Feltöltve: 2015, november 18 - 15:47

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a Debrecen a gól nélküli odavágót követően 3-0-s sikert aratott a Szeged ellen. Az NB III-as Kozármisleny 2-1-re legyőzte a Honvéd együttesét, így kettős sikerrel jutott tovább a legjobb nyolc közé. A Nyíregyháza döntetlent játszott Sopronban, de így is továbbment, csakúgy, mint a Tiszaújváros is. Eredmények.

Magyar Kupa: A kiesés szélén a Honvéd, nehéz helyzetben a Loki - a program

Feltöltve: 2015, november 18 - 09:30

Szerdán rendezik a Magyar Kupa negyeddöntőinek visszavágóit. A párharcok jelentős része már az első mérkőzés után eldőlni látszik, míg a többi meccs komoly izgalmakat tartogat a szurkolóknak. Az Újpest és a Ferencváros továbbjutása már kijelenthető, a Honvéd a kiesés szélére sodródott, de a Debrecen sincs könnyű helyzetben, mindenképp nyernie kell a visszavágón.

NB II: Kikapott a Gyirmót, a Siófok legyűrte a Csákvárt - eredmények

Feltöltve: 2015, november 7 - 21:21

Az NB II 13. fordulójában a Siófok 3-1-re verte a Csákvárt. A listavezető Gyirmót 1-0-s vereséget szenvedett Szolnokon, míg a Dunaújváros döntetlent játszott a Szigetszentmiklóssal. A Zalaegerszeg 2-1-re győzött a Kisvárda otthonában, ezzel továbbra is ott van az élmezőnyben. A Szeged ezzel szemben nem tudott pontokat szerezni Sopronban, míg a Vác másodszor gyűjtötte be a három pontot a szezon során. Eredmények.

MK: Eldöntötte a továbbjutást az Újpest, nem tudott győzni a Loki

Feltöltve: 2015, október 28 - 16:17

A Magyar Kupa 4. fordulójában az Újpest gyakorlatilag egy félidő alatt lerendezte a továbbjutás kérdését a Zalaegerszeg ellen. A lilák a szünetben már négy góllal vezettek, végül 5-0 lett a vége a ZTE otthonában, Kabát Pétert viszont már a találkozó elején sérülés miatt le kellett cserélni. A Debrecen ezzel szemben nem tudta legyőzni a Szegedet, így a visszavágón dől majd el, hogy melyik csapat lép a következő körbe.

NB II: Botlott a Mezőkövesd, a végén egyenlített a Dunaújváros - eredmények

Feltöltve: 2015, október 24 - 19:59

Az NB II 11. fordulójában a Mezőkövesd 2-2-es döntetlent játszott az Ajkával, így nem tudott az élre állni, a Dunaújváros pedig a legvégén egyenlített a Soroksár ellen. A Csákvár nagy pofont kapott a Sopron otthonában, a Budaörs 2-0-ra verte a Szigetszentmiklóst, míg a Vác pontot szerzett a Kisvárda ellen. Eredmények.