Sporting Gijón

Kiesett Megyeri csapata a spanyol élvonalból - az utolsó meccsek eredményei

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:24

Az egy találkozón sem védő Megyeri Balázs klubja, a Getafe, illetve a szintén madridi Rayo Vallecano sem tudott megkapaszkodni a La Ligában az utplsó forduló vasárnapi meccsein. A Levante mellett ez a két csapat búcsúzott, a Sporting Gijón viszont a Villarreal elleni bravúrral bennmaradt.

Baszk-veréssel maradt életben a Sporting - videó

Feltöltve: 2016, április 29 - 22:40

A spanyol bajnokság, a La Liga 36. fordulójának nyitómeccsén a kiesés ellen küzdő Sporting Gijon fogadta az Eibart. A baszk kis csapat az ősszel remekelt, azonban tavasszal az egyik legrosszabb formában lévő csapat. A hazaiak ezt ki is használták, és nagyon fontos három pontot zsebeltek be, amivel a 17. helyen állnak, még éppen bent maradást érő pozícióban.

Egy hatossal ugrott újra az élre a Barca - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 22:47

A spanyol bajnokság 35. fordulójában a Barcelona hazai pályán 6-0-ra győzte le a Sporting Gijón együttesét. A katalánok részéről Suárez mesternégyest lőtt, míg Messi és Neymar egyszer-egyszer volt eredményes.

Váratlan Atlético-vereség a kiesőjelölt otthonában - videó

Feltöltve: 2016, március 19 - 19:38

A spanyol bajnokság 30. fordulójában az Atlético Madrid 2-1-es vereséget szenvedett a kiesés ellen küzdő Sporting Gijón otthonában.

Ennyire tartott a rivális a Barca újabb trükkös 11-esétől - videó

Feltöltve: 2016, február 19 - 21:38

A Sporting Gijón - Barcelona spanyol bajnokin (1-3) a vendégek végül Suárez által elvégzett és kihagyott 11-ese előtt külön őrzőt állítottak Messire és Neymarra is, nehogy megint eljátsszák a katalán csapatnál azt, amit a Celta Vigo elleni meccsen, amikor az argentin legurított büntetőjéből talált be az uruguayi csatár.

Messi: 301! - A Barca elhúzott a tabellán - videó

Feltöltve: 2016, február 17 - 21:27

Lejátszotta a Barcelona a klubvilágbajnokságon történő részvétel miatti elmaradt bajnokiját a Sporting Gijón ellen, a katalánok pedig idegenben 3-1-es győzelmet arattak. Lionel Messi duplázott, és már 301 találatnál jár a ligában, mellette pedig Luis Suárez is eredményes volt. A Barca ezzel immáron 6 ponttal vezet a tabellán az Atlético Madrid, míg 7 egységgel a Real Madrid előtt.

Videó: Ebbe a zakóba belebukhat az MU legendája

Feltöltve: 2016, január 31 - 19:38

Továbbra is nyeretlen Gary Neville a Valencia edzőjeként (8 meccs, 3 döntetlen, 5 vereség), ráadásul a Sporting Gijón elleni hazai buktát (0-1) követően a szurkolók is kifütyülték a Manchester United egykori kiváló jobbhátvédjét.

41 perc, 5 gól: Hengerelt a Real Madrid - videó

Feltöltve: 2016, január 17 - 19:10

5-1-re győzött hazai pályán a Real Madrid vasárnap, a Sporting Gijón elleni bajnokiján. A balancók az első 41 percben ötször találtak be ellenfelük hálójába, Cristiano Ronaldo és Benzema is duplázott. A franciát és Gareth Bale-t később sérülése miatt le kellett cserélnie Zinedine Zidane-nak.

Videó: Máris megbotlott a Real Madrid

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 22:51

0-0-s döntetlennel kezdte meg szereplését a Real Madrid a spanyol bajnokságban. A Sporting Gijn otthonában lejátszott nyitómeccsen a rekordbajnok elsősorban Cristiano Ronaldo és Gareth Bale révén több helyzetet is kidolgozott, de ki is hagyott, így csak egy ponttal rajtolt el a szezonban. Az összefoglaló.

Bundameccs a spanyol ligában? - videó!

Feltöltve: 2012, április 30 - 12:12

Sajtóhírek szerint bundagyanú miatt vizsgálat indult Spanyolországban több első osztályban lejátszott mérkőzéssel kapcsolatban. Az egyik rádióállomás jelentése szerint a hétvégi fordulóban is volt egy olyan csata, amelynek alakulása szemet szúrt az illetékeseknek, de az egyik érintett együttes, a Sporting Gijón már nem először szállít érdekes eredményt egy bajnoki hajrában.

C. Ronaldo, Real Madrid: Ez csúcs - videó!

Feltöltve: 2012, április 14 - 22:49

Cristiano Ronaldo saját rekordját döntötte meg, a Real Madrid pedig klubcsúcsot állított be, miközben a blancók hátrányból fordítva 3-1-re legyőzték a Sporting Gijónt a spanyol bajnokság szombat esti meccsén. A madridiak előnye jelenleg hét pont a Barcelona előtt.

A Messi-mentes Barca a bírói bakikkal is elbírt - videó!

Feltöltve: 2012, március 3 - 23:27

Tíz emberrel és két elmaradt tizenegyes ellenére is győzni tudott a Barcelona a Sporting Gijón elleni bajnokin. A 3-1-s győzelmet a katalánok a hajrában harcolták ki, az eltiltott Lionel Messi nélkül.

Videó: Gólpókerrel araszol a Barca felé a Valencia

Feltöltve: 2012, február 12 - 21:37

4-0-ra győzött a Sporting Gijon ellen, így már "csak" nyolc pontra áll a Barcelona mögött, a spanyol bajnokság harmadik helyén a Valencia.

Kiütötték a Gijont Spanyolországban

Feltöltve: 2012, január 29 - 19:50

A spanyol bajnokság kora esti mérkőzésein a Real Sociedad 5-1-re verte a Gijont, de nyert a Granada és a Getafe is.

Videó: Van Nistelrooy 2 percig hős volt, aztán vesztes lett

Feltöltve: 2012, január 16 - 10:19

Őrült hajrá után győzött 2-1-re hazai pályán a kiesés ellen küzdő Sporting Gijón a Málaga ellen a spanyol bajnokságban. Van Nistelrooy 88. percben esett egyenlítő találatára volt válasza a hazai alakulatnak.

Primera División: Idegenben nyert a kiesőjelölt

Feltöltve: 2011, december 11 - 15:56

A Gijón 3-1-re nyert a Rayo Vallecano vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén.

A Real az alapvonalról lőtt gólt és nyert - videó!

Feltöltve: 2011, december 3 - 20:54

Győzött a Real Madrid a spanyol bajnokság 14. fordulójának szombat esti találkozóján. A Real vezető gólját Di Maria szerezte, szinte az alapvonalról a 35. percben, majd a második félidőben Cristiano Ronaldo, majd a hajrájában Marcelo is betalált. A hazaiak a mérkőzés vége felé emberhátrányba kerültek, a Real pedig 3-0-ra nyert, így megerősítette vezető helyét a tabellán.

Videó: Messi finom köténye a Barca meccsén

Feltöltve: 2011, október 4 - 14:16

Lionel Messi fimon köténnyel verte át ellenfelét a Barcelona Sporting Gijón otthonában 1-0-ra megnyert összecsapásán.

A Barca háttérembere hozta a kötelezőt - videó!

Feltöltve: 2011, október 2 - 22:02

Zsinórban 24. mérkőzésén szerzett idegenbeli gólt a Barcelona a spanyol bajnokságban, ezúttal azonban nem Messi, Villa, vagy Xavi, hanem Adriano találata ért három pontot a Sporting Gijón otthonában.

Már nincs pontnélküli csapat a spanyol ligában - eredmények

Feltöltve: 2011, szeptember 25 - 22:26

Továbbra is kiválóan szerepel a Levante a spanyol bajnokságban, a gárda az Espanyol elleni győzelemmel megerősítette helyét az élmezőnyben. Elfogytak a pontnélküli csapatok. Spanyol eredmények.